Bad Affairs

Series: Bad Affairs.
Me, Cigarette and my thoughts.


 437 (+1)

Komentarai
Turinys
 • Artur Politov
  Artur Politov 
    2018.02.07, 01:03, rašė:
  Sakiau ir sakysiu, kad studija - šermenys :(
 • Edgaras Bajercius
  Edgaras Bajercius 
    2018.02.07, 16:14, rašė:
  Kodėl ? :(
 • Artur Politov
  Artur Politov 
    2018.02.07, 17:24, rašė:
  Fonas, kompozas, nors minimalus. Studija - fotoatelje pasu nuotraukoms. Kruva darbo ir neitikinamas rezultatas arba geriausiu atveju sunkiai pasiekiamas reikliam ziurovui, kritikui. Uzsakovui jei gerai, tai pirmyn, piniga moka, valio. Su daina na na, dziaugsmingai,gai,gai :)
  Ne vienas efote is cia esanciu nariu yra fotografavimo studijoje kankinys, eile metu, gal ir ne viena desimti. Retai kada isauna. Negelbsti nei subines, nei papai. Neik nors tu tuo saves apgaudinejjamu "klimaksiniu" keliu. Dazniausiai gaunasi copy/paste. Ir tas dar nezavi, kad pasitaiko tikrai neblogas darbas...
 • Edgaras Bajercius
  Edgaras Bajercius 
    2018.02.07, 19:30, rašė:
  Dėl backgroundo kartais sugalvoju kokių textūrų ar kažko, bet taip jis minimalus, fotografuot nesinori sustot o žiemą arba kažkokiuose pastatuose arba patalpose reikia, šaldyt modelių nenoriu. Darbo tikrai dafigą. Ir tas kartais labai nervina kai akis varvint valandų valandas reik. Bet žinai kur studija turi pranašumą? tai šviesa. Gali kokią nori, kada nori suktis kai mėnulis aplink žemę. Aš fotografuoju visur. O ribota erdvė irgi skatina kūrybą. Bet ar tikrai lyginsi su paso nuotraukom, kvepia kaip ižeidimas :D Čia sulygint galima kaip skulptorių su tapytoju, Jei tapytojas nori nutapyti gamtos paveikslą jis eina į lokacija, o skulptorius užsidaręs savo urvelį lipdo molį ir klijuoja.
 • Artur Politov
  Artur Politov 
    2018.02.07, 20:29, rašė:
  Parasiau, nes paklausei. Nelaikau nieko uzanty :) Jokio noru paty izeist. Dar karta noriu pasakyti, kad studija - sermenys, kaip tu nori ta sviesa reguliuok, naudok, daryk. Plasmase vistiek, nei naturali sviesa, kaip ir neitikinamai, nevykusiai suvaidyta modelio nuotaika. Bet nera ko nusivylti, tau dar viskas priesaky. Tuo labiau, kad tavo fotografijos darbai ir mastymas zymiai lenkia cia ir ne tik cia esanciu 10-30 metu turinciu staza ir pasivadinusiu, ar vadinamais fotografais. Sekmes
 • Edgaras Bajercius
  Edgaras Bajercius 
    2018.02.07, 23:44, rašė:
  Dėkui už atsakymą! Žinau, kad ką galvoji tą ir sakai. Tas patinka. Tačiau juk esam skirtingi, kartais ir pamaištaut galima su jauna siela ir nesutikt su fotografijos GURU! Apsistoti vienam taške neketinu. O ir klysti man priimtina. Čia ir yra tobulėjimo "šuva" pakastas :) Vis dėl to, nuoširdus ačiū tau už mano augimo ir klaidų stebėjimą ir vertinimą, turbūt tu tik vienas toks ir esi seklys :)
 • Artur Politov
  Artur Politov 
    2018.02.08, 01:06, rašė:
  Maciau realiai nuo ko pradejai ir nuo kada. :)
 • Vaizdinys
  Vaizdinys 
    2018.02.07, 17:37, vertino: Gerai, , rašė:
  O man visai patiko šis pakvailiojimas.
 • Edgaras Bajercius
  Edgaras Bajercius 
    2018.02.07, 19:30, rašė:
  Malonu :)
 • ROLANDAS SUTKUS
  ROLANDAS SUTKUS 
    2018.02.10, 13:10, vertino: Mėgstama!, , rašė:
  Saunuolis

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti