Dream

Street and Studio photoshoot. A singer comes from U.S.A. to have photoshoot with me, instantly before my big trip arround Balkans and one day after she flown in Lithuania. Even we were in time limits I am happy with results.
www.modusfoto.com
www.instagram.com/modus_photo/

 379 (+0)

Komentarai
Turinys
 • Vaizdinys
  Vaizdinys 
    2018.08.15, 17:07, vertino: Gerai, , rašė:
  Įdomios nuotraukos, bet kodėl su mumis kalbi angliškai?
 • Edgaras Bajercius
  Edgaras Bajercius 
    2018.08.17, 23:38, rašė:
  Tiesiog pakopijavau parašymą. Kas čia per jautrumai. Patingėjau perašyti Lietuviškai "behind the scenes" Juolab, nemažai publikos iš užsienio yra tad tiesiog kartais parašau angliškai. Man ir pačiam lengviau lietuviškai :) Tačiau LT juk fotografai "iššilavinus publika" argi ne ? :) Labai gal nesupyks už kitą kalbą :)
 • _«M.G»_ (išsitrynęs)    2018.08.15, 18:12, rašė:
  Antra foto, dešinė ranka. Neįkertu kaip tokia gavosi. Labai keista forma. O šiaip tos kabės gana neįprasta. Nežinau ar tai prideda grožiui ar individualumui, pats svarstau, nes turėjau modeliukų su kabėm.
 • Edgaras Bajercius
  Edgaras Bajercius 
    2018.08.17, 23:41, rašė:
  Pričiupai again :D ir pats kai atkreipiau dėmesį kad invalidumu kvepia. Tačiau, na visgi emocija uždaugyta, labai retai pasiseka sugaudyti ir emocija ir gracija vienu metu... Kabės - kažkas kas priklauso žmogui. Šioks toks individualumas. o kas yra "grožis" aš jau senai nebesiorientuoju..
 • Albertas K.
  Albertas K. 
    2018.08.16, 07:01, rašė:
  joooo čia kietai pavarė....aglikoniškai, tipo mes ne lygis, čia pasaulinei rinkai...komedijantas. Taip ir norisi, net kusina, sudirbti ...sumaišyti su....
 • Edgaras Bajercius
  Edgaras Bajercius 
    2018.08.17, 23:44, rašė:
  Apie jokį lygį aš nešneku. Tiesiog pakopijavau parašymą ir tiek, manau anglų kalba nėra svetima. O aš ir pats nekenčiu susiskirstymų bei nacionalizmo, patriotizmo ligų. Man nesunku parašyti Lietuviškai, tiesą pasakius lengviau nes gimtoji kalba, tačiau šį kart nusprendžiau parašyti kas vyksta angliškai ir tiek, nes yra užsieniečių kuriems galbūt taip pat įdomu :) O su savo sudirbimais tai žiūrėk į kelnes neprisidirbk tik :) Sudirbėjas atsirado :) Tuoj pats sudirbtas būsi :)
 • Artur Politov
  Artur Politov 
    2018.08.20, 15:22, rašė:
  Edgarai! :(

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti
Apie Edgaras Bajercius
Edgaras Bajercius
 
Edgaras Bajercius

gyvena: Kaunas    Daugiau >
www.bajercius.com