Ankstyvo ryto elegancija

Jei vertinsite neigiamai, prašyčiau brūkštelėti motyvuojantį komentarą. Iš anksto dėkoju.


 763 (+0)

Komentarai
Turinys
 • scarlet2
  scarlet2 
    2008.11.03, 23:00, vertino: Gerai, , rašė:
  grazu,spalvos, lasiukai,tulpe..+
 • Irma in style
  Irma in style 
    2008.11.03, 23:10, vertino: Mėgstama!, , rašė:
  AŠ DIEVINU BALTAS TULPES :) Į MĖGSTAMAS NEŠUOS
 • Sciuka
  Sciuka 
    2008.11.03, 23:12, rašė:
  Banalu :)
 • Jonas.Stonys
  Jonas.Stonys 
    2008.11.04, 10:52, rašė:
  Na pasakyti apie bet kokią foto 'tuščia, banalu' gali tik..... na, sakyčiau, nesubrendusios 'asmenybės' savininkas...
  KIEKVIENA foto yra jos KŪRĖJO išreikšta mintis, užfiksuota NEPAKARTOJAMA akimirka, sustabdytas laikas, kurio niekas nebegali atsukti.. Tai yra GĖRIS...
 • Sciuka
  Sciuka 
    2008.11.04, 14:54, rašė:
  Labai gili mintis oho TULPĖ. ...
 • Jonas.Stonys
  Jonas.Stonys 
    2008.11.04, 16:21, rašė:
  Pagaliau ir TULPĖJE yra mintis, lygiai taip pat, kaip ir KAŠALOTE.. :)))
  O svarbiausia mintis kiekvieno KŪRĖJO - yra objekto, temos, akimirkos (kiekviena ji nepakartojama..), jausmo ir t.t. PERTEIKIME, ATVAIZDAVIME.. Na, žodžiu, jei to nesupranti (DAR...), tai keliais sakiniais taip pat neišaiškinsi.. :(
 • Sciuka
  Sciuka 
    2008.11.04, 16:44, rašė:
  Tai, kad minties nėra... Tu galvoji, kad autorė fotografuodama šią tulpę galvojo apie minties PERTEIKIMĄ ir t.t..?
  Žodžiu šneki šneki ir vistiek tą patį per tą patį.
 • Jonas.Stonys
  Jonas.Stonys 
    2008.11.04, 15:55, rašė:
  Na OK, neužsiciklinkim.. :) Tačiau viena tau tikrai verta būtų suprasti: KIEKVIENAS, paimdamas į rankas teptuką, oblių, netgi ir.... fotoaparatą, turi MINTĮ... Sėkmės. :) Ir tai kas banalu TAU, visai nėra banalu kitiems, ir atvirkščiai, beje...
 • how_funny
  how_funny 
    2008.11.04, 17:03, rašė:
  Bet juk kiekvienas žmogus turi teisę į NUOMONĘ ir į laisvą tos savo nuomonės reiškimą ;) tau nebanalu, kažkam banalu :) gėlytės - slidi tema, nufotografuot gėlę nebanaliai - menas :) deja, šiuo atveju, mano subjektyvia nuomone, čia eilinė atvirutė :) graži, tvarkinga, bet banali :) peace ;) autorė tikrai turi geresnių darbų nei šis :)
 • Birutė
  Birutė 
    2008.11.04, 16:34, rašė:

  Žinoma, peace. :) Nemanau tik, kad atvirutėms čia ne vieta. Manau, svetainei truputį trūksta tolerancijos. Aš asmeniškai, niekada nevertinu nei teigiamai nei neigiamai tokių darbų, kurie man tolimi ir nesuprantami.

 • Birutė
  Birutė 
    2008.11.04, 17:05, rašė:
  Khm-khm... Tylėjau tylėjau, bet kai tamsta pradėjai kaip koks telepatas aiškinti, ką galvojau, fotografuodama TULPĘ, tai jau nusprendžiau įsijungti į šią diskusiją. :) Nuotrauką įdėjau specialiai - būtent šią, ir būtent į Fotosrautą, ir specialiai paprašiau, kad neigiami balsuotojai pamotyvuotų savo minusus (deja, tik vienas Kašalotas tą padarė - ačiū). Norėjosi patampyti už ūsų. :) Man tiesiog nepatinka išankstinė nuostata "nukreipus fotoaparatą į gėlę, katiną ar ką ten dar, žūna kokia tai dalis smegenų pilkųjų ląstelių" (ar panašiai ten buvo išsireiškęs kažkas čia). Tokiu atveju - šis saitas tampa tendencingas, jame priimtinos ir gerai vertinamos tik tam tikro žanro/stiliaus/technikos nuotraukos, pvz., jei tai kadras, darytas Zenitu - vienareikšmiškai - tai šedevras su labai gilia mintim. Aš asmeniškai, šioje tulpėje įsivaizduoju žmogiškus jausmus, galų gale jaučiu estetinį pasitenkinimą, bandau tuo kadru perteikti nebūtinai kažkokią gilią mintį, o tiesiog parodyti, koks gražus yra ankstyvas pavasario rytas!
 • varnius
  varnius 
    2008.11.03, 23:42, vertino: Mėgstama!, , rašė:
  nieko čia banalaus :) įspūdinga man, labai reta gėlių foto, kuri man patinka
 • aistulka
  aistulka 
    2008.11.05, 20:40, vertino: Mėgstama!, , rašė:
  Labai daug nuotraukų galima pavadinti banaliomis, tačiau tuo pačiu nueinama pačiu trumpiausiu keliu. O pabandyti pamatyti nuotraukoje kažką YPATINGĄ, deja nekiekvienas sugeba.
  Man nuotrauka labai patiko visomis prasmėmis. :)
 • Birutė
  Birutė 
    2008.11.05, 21:24, rašė:
  Labai ačiū už komplimentą. Nemaloniausia šioje situacijoje, kad būtent dėl vaizduojamo objekto jos iš anksto laikomos banaliomis. O vat bet koks "atvirutinis" rudeninis peizažas su rūku iškart šauna į aukštumas, nors jis lygiai tiek pat "banalus". Nesigirsiu čia labai :))), bet tokiai atvirutei sukurti reikia šiek tiek košės galvoje, čia tikrai ne point'n'shot. Galų gale atsidurti reikiamu laiku reikiamoje vietoje - tokios rasotos tulpės ne kiekvieną ankstyvą rytą būna. ;)
 • Svajuncikas
  Svajuncikas 
    2008.11.06, 01:49, vertino: Gerai, , rašė:
  Birute, nebutina atsidurti reikiamu laiku reikiamoj vietoj. Tereikia su savim tureti vandens purkštuvą (poliverizatoriu ar kaip ten jis) ;).
  Nepasakyčiau, kad jau tai banalu. Žaigždės neduosiu, bo skupas biskį esu, o + manau vertas. Bent jau pagal šiandieninę mano nutaiką.
 • Birutė
  Birutė 
    2008.11.06, 11:19, rašė:
  :) Su puršktuvu - jokios romantikos. O va atsikeli anksti ryte, kai saulė dar tik kyla - be galo gražu, kai viskas rasos lašeliais pasidengę. Ačiū už +.

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti
Apie Birutė
Birutė
 
Birutė Vijeikienė

gyvena: Vilnius    amžius: 45    Daugiau >
Nuotrauka galerijose             Tai nuotraukos siūlomos į grupės geriausias