Paparčio žiedas...

 311 (+0)

Komentarai
Turinys
 • Artur Politov
  Artur Politov 
    2018.11.24, 11:28, rašė:
  Plastiko gamyboje, liejime dirbame daugiau nei du dešimtmečius, o per tuos metus gerokai praplėtėme siūlomų paslaugų asortimentą. Projektuojame ir gaminame nestandartinius, vienetinius gaminius iš plastiko Jūsų verslui. Dirbtuvėse turime pažangiausią liejimo įrangą, kurios pagalba galime būti lankstūs ir klientams siūlyti skirtingo dydžio, svorio, sudėtingumo produktus.

  Kadangi naudojamės moderniomis liejimo technologijomis, darbas atliekamas efektyviai, greitai, sumažėja brokų rizika. Nestandartiniai plastiko gaminiai padės Jums įgyvendinti drąsiausias dizaino idėjas – tereikia kūrybiškumo bei profesionalumo nestokojančių projektuotojų ir gamintojų.
 • Linasch
  Linasch 
    2018.11.24, 13:10, rašė:
  Dodge & Burn tikrai labai prastas. Vaškinė figūra išėjo.
 • Aurimas Valevičius
  Aurimas Valevičius 
    2018.11.24, 20:25, rašė:
  Gražus modelis, graži idėja, gal ir gerai nufotografuota..., bet retušuoti reik pasimokyti. Siūlau bandyti dar kartą retušuoti, nepersistengiant glotninti.
 • Albertas K.
  Albertas K. 
    2018.11.26, 12:59, rašė:
  Gerbiamieji, o aš manau, kad jūs neteisūs. Mano įsitikinimu, čia autoriai, kaip tik ir siekė pabrėžti, kaip nenumaldomas moters noras būti išskirtai, pastebėtai, dabartinio mados klyksmo rėmuose, verčia ją būti vartotojiškos visuomenės auka, atiduodant 90% vyro uždirbtų pinigų pasaulinėms kosmetikos pramonės korporacijoms. Pažiūrėkit koks bejausmis paskerstos kiaulės akių žvilgsnis, visame tame butaforiniame grožyje, kuris tik tiek ir vertas, kad kalba apie: šukuosena N eurų, pudros kilogramas N eurų, skaistalai ...niolikos rūšių N eurų, akių lešiai N eurų, blakstienių stilizavimas N eurų, antakių dizainas N eurų ir tp. pn. Argi tai moters nevargina, argi jai nebaisu, argi jai nesunku nuo tokių "norėk manęs" visuomenės primestų klišių. aš manau, kad ši nuotrauka ir yra autorių protestas prieš moters individualaus grožio sustandartizavimą, jos grožio nuasmeninimą, o plastikinė, ale papartėlio, karūna, ne kas kita kaip nuoroda į moters prigimtinę teisę būti laisva.
 • Linasch
  Linasch 
    2018.11.28, 12:00, rašė:
  Daleiskim, bet kodėl tada plaukai visai nesutvarkyti?

Visą vasarį   fotobites.lt siūlo net  20% nuolaidą!

  Valentino diena - viena iš progų pasveikinti mylimuosius ;)
Nuolaida galioja daugumai gaminių...
Fotoknygos ir albumai Kalendoriai ir fotožurnalai
Atvirukai ir plakatai

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti
Apie Ernestas Karanauskas
Ernestas Karanauskas
 
Ernestas

Daugiau >
Nuotrauka galerijose
Įdėta: 2018.11.23
Data : 2018.11.15 (14)
EXIF == nuotraukos
Objekt. == nuotraukos
Visos teisės saugomos