Mano senelis geras, bet aš įsižeidžiau...

 294 (+0)

Komentarai
Turinys
 • _«M.G»_ (išsitrynęs)    2019.05.06, 17:57, rašė:

  Parašyta - oda fone. Bet fone - miškas. Bitė jums dėkinga :)
  Jei rimtai, tai neįžvelgiu įsižeidusios mergaitės emocijos, tad pavadinimas man nesiklijuoja. Ir šiaip juntama (bent man), kad senelis visai nedalyvauja fotografijos atlikimo procese, jis kažkur žvilgsniu nuklydęs, o mergaitė irgi "kažką" sau veikia su rankomis. Todėl kadras iš labiau atsitiktinių, o pavadinimas - su pritempimu.

 • Vytenis P.
  Vytenis P. 
    2019.05.07, 06:38, rašė:
  Ačiū, kitąkart, prieš fotografuodamas, būtinai perrengsiu ;) Dėl dalyvavimo procese, tai čia pataikėt - nėra pas mane pastatyminių nuotraukų. O kad jie kas sau, tai tikrai ne. Jie kažką kalbasi tarpusavy - tą, kas anūkėlei tikrai nepatiko.
 • Donatas Jaraminas
  Donatas Jaraminas 
    2019.05.07, 08:25, rašė:
  Nuotraukoje nėra atvaizduota artimo ryšio tarp mergaitės ir senelio. Apie tai byloja mergaitės pozicija senelio atžvilgiu. Ji nuo jo nususukusi, bet ne todėl kad būtų įsižeidus, to nėra jos mimikoje. Yra tai kas jai tuo metu įdomiau už senelį. Jos žvilgsnis nukreiptas į kažką, kas yra už kadro, virš esamos kameros. Tai pvz. galėtų būti vaiko mama fotografuojanti ją savo telefonu. Nes tas žvilgsnis ir galvos pasukimas panašus į pozavimą tam žmogui. Bet kokiu atveju tarp senelio ir mergaitės šioje nuotraukoje nėra atvaizduotas ryšys.
  Jeigu nuotrauka būtų vien su seneliu arba vien su anūke, rezultatas būtų geresnis. Dabar jie disonuoja viename kadre. Smulkmenos. Fotografo krepšys. Vaiko sportiniai marškinėliai pernelyg intensyvūs savo užrašais, logo. Esamam siužetui tai nėra pateisinta. Tiktų jie pvz. žaistų futbolą. Panašu kad ruoštasi grybauti, bet visgi esamam kadrui tie guminiai ir kašikas už nugaros yra labiau pašaliniai objektai.
  Pliusai- parinkta graži natūrali aplinka, šilta vasariška šviesa.
 • Vytenis P.
  Vytenis P. 
    2019.05.08, 07:01, rašė:
  Donatai, jau Mindaugui rašiau - tai ne pastatyminė fotografija, kur kadras "ruošiamas". Tai eilinis momentas iš gyvenimo. O mimika tokia, nes čia vyksta derybos ir ji mąsto, ko čia pareikalaut iš senelio (už neprisimenu ką). Bet vis tiek labai dėkingas už kritikos žodžius. Pastebėjau, kad pažymėtas "noriu kritikos" nevisada iššaukia kritiką, bet kažkiek eliminuoja ditirambus :)
 • ro.
  ro. 
    2019.05.07, 14:44, vertino: Gerai, , rašė:
  A ką čia kritikuosi... Fotojuosta visada gera, nes ji diktuoja sąlygas ;)
  Nebent spalvas patvarkyčiau.
  Kvadratas patinka.
 • Vytenis P.
  Vytenis P. 
    2019.05.08, 07:04, rašė:
  Ačiū. Spalvos "velvijinės krosinės" :)) Prieš tai esantis kadras su katinu - ta pati skaidrinė velvia100, tik ir ryškinta, kaip skaidrė

Iki birželio 2 d.   fotobites.lt siūlo net  30% nuolaidą!

  Gera proga atsispausdinti nuotraukas kokybiškai ;) Nuolaida galioja:
30x21 cm Fotoknygoms Visiems Kalendoriai

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti