.

 102 (+0)

Komentarai
Turinys
 • Donatas Jaraminas
  Donatas Jaraminas 
    2019.05.15, 15:41, vertino: Gerai, , rašė:
  Pagrindinis pliusas už tai kad fotografuojama pakankamai didelė (namų, buto masteliu) scena. Tai jau yra tam tikras pasiruošimas, darbas, prisiderinimas prie sąlygų. Pliusai už eksperimentavimą, už tinkamas spalvas ir už palangę su buteliais ir kvietkom. Ir už dailų modelį.
  Mano manymu trūksta akcento į veidą. Visgi tai nėra kadras, kur būtų beveidis gražus kūnas. Ji žiūri į kamera, jos žvilgsnis yra svarbus. Tačiau mes to beveik nematom, tik plona juostelė vos pasukto veido.
  Kadre yra gerai kontrastu išskirtos detalės- dalis merginos kūno ir kvietkai ant palangės. Tai yra patraukli raiškos forma, bet tuo pačiu ir stipri. T.y. žiūrovo dėmesys krypsta ten kur yra daugiau kontrasto. Tad reikėtų tuo kontrastu manipuliuoti sąmoningai. Šičia jis tinkamai panaudotas dešinėje kadro pusėje, tačiau kairė pusė neturi atitinkamos atsvaros. Žodžiu, žiūrovas daugiau žiūri į dešinę pusę, tačiau merginos veidas yra priešingoje kadro pusėje.
  Dar smulkmena, bet būtų skaniau, jei kairės viršuje juoda siena būtų ne tokia plokščia ir tuščia. Tarkim, ten galėtų būti kažkokie tamsūs pustoniai, kaip po palange, tik tamsesni.
 • Mekika
  Mekika 
    2019.05.15, 18:58, rašė:
  Ačiū už labai išsamų atsakymą :) tikrai pagalvosiu kitą kartą :)

Iki birželio 2 d.   fotobites.lt siūlo net  30% nuolaidą!

  Gera proga atsispausdinti nuotraukas kokybiškai ;) Nuolaida galioja:
30x21 cm Fotoknygoms Visiems Kalendoriai

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti
Apie Mekika
Mekika
 
Oksana Švydka

Daugiau >