palšų šešėlių baltuma

 294 (+0)

Komentarai
Turinys
 • Rytis Vilnietis
  Rytis Vilnietis 
    2020.02.01, 10:19, rašė:
  Po tavo komentaro "atejau" i svecius ir meginu suvokti sia nuotrauka, kuri kaip teigi skirta zmonems.
  Nesuprantu su kuo fotkinta, tikriausiai prastu telefonu, panasu turejau amziaus pradzioje, tada dziaugiausi jo galimybemis apskritai, jog fotkina...
  Bet siandien norint fotkint nekokybiskai galima piholinti, ir pasiekus gera lygi, bus ir rezultatai geri. Sioje svetaineje to zanro yra is ko pasimokyti. Bet si nuotrauka neturi jokios kompozicines israiskos, atmetus kokybe ir precizika. Net tonu stiprumai bei sviesos valdymas nulinis...
  Toks jausmas apima, kai matau tokias nuotraukas, kad zmogus ikeles sia nuotrauka negerbia kitu, kurie visgi stengiasi parodyti cia ka nors grazaus ir pozityvaus is to ka sugeba.
  Ilgai ziurint i sia nuotrauka manau apimtu depresyvi nuotaika.
  Robotai sio darbo tikrai neivertintu...
  Nezinau ar tai problema, kaip tu sakai...???
 • begedis
  begedis 
    2020.02.01, 15:29, rašė:
  Čia, Ryti, miško ir šlaito susitikimas išeinančioje šviesoje. Ypatingo vakaro atsmosfera ypatingoje vietoje, nufotografuojant ypatingai kukliai. Taip, sensorius itin paprastas, atpasakojimas labai ribotas savo galimybėmis, ir tai viena konstrukcinių nešančiųjų. Maža šviesos, ir jos valdymo... Taip, tikrai, jos maža, taip ir yra!

  Siekti įtikti, sakai :-D O jei sumanymas čia buvęs būtent priešingas? Vis vien atgailauti, kad kitko (priešingybių, tiesą sakant) išpažintojas demaskavo? Kiek prisižiūriu tų demaskuotojų šiais laikais, kad tik žinotum, kaip tai buitiška, nyku.
 • Rytis Vilnietis
  Rytis Vilnietis 
    2020.02.01, 15:47, rašė:
  Nepavyko, pripazink, perteikti to ka cia aprasei...
  Nei techniskai, nei kompoziciskai, nei manau zmogiskai naturaliai... Zodziai, zodziai... Geriau ikelk kokia nors nuotrauka, kuri atspindetu tavo iskalbinguma apie ta naturaluma. Negaliu sakyti, jog nerandu pas tave ziurimu nuotrauku, bet yra idomus autoriai ir tarkim nelabai... Tai manau jog vieniems sekasi sneketi, kitiems fotografuoti, ir tai daznai matosi...
 • begedis
  begedis 
    2020.02.02, 16:35, rašė:
  Taip, fotografuoju mažiau, daugiau pastaruoju metu gilinausi į mane dominusią istorinę techniką. Ir ką? Jausti kaltę, nes Rytis sakė? Nematyti, kad jo kelias nelabai kur veda? Gailėtis, kad man net neįdomu kas jam ir kaip vaidenasi? Bliamba, pasakau nuomonę, kad vertinimų visuma būtų objektyvesnė, o jam skauda, kad nešlovina, ar bent netyli... Tiesiog, yra VISOKIŲ nuomonių. Ir kai kurios nenumato, ir neturi numatyti bejausmio technicizmo šlovinimo.
 • Rytis Vilnietis
  Rytis Vilnietis 
    2020.02.02, 16:44, rašė:
  Neteisus esi del to fakto, jog man reikia gerbeju slovinimo... :)))
  Nereikia perdeti, bet jei jau kalbi apie mano darbu stilistikos visuma, tai turi suprasti, jog as kaip ir kiti gave tokia kurybos apibudinimo versija, issakiau ir savo nuomone. Nes matau kitaip nei pats rasai. Tad mes pasikeitem pastebejimais ir tiek...
  Manyciau cia galime ir sustoti.
 • begedis
  begedis 
    2021.10.09, 23:14, rašė:
  "zmogus ikeles sia nuotrauka negerbia kitu, kurie visgi stengiasi parodyti cia ka nors grazaus ir pozityvaus is to ka sugeba" - ar tikrai esi toks abelis, kuris nemato, jog vos atsidarius šią svetainę, akys raukšlėjasi būtent nuo šitų pastangų? Pasiimi pirmą puslapį, to, kas labiausiai malonina, ir matai, kad ten jau seniai nebėra foto-grafijos. Yra paveiksliukai. Nematai? Nesuvoki? Ką čia išvis veiki?
  Beje, buvęs numestas bent kiek apgraibomas papildomas kablys - taip ir neatsirado kažkas, įgalus atversti, surišti bent užvadinimą. Kiekvienas geras ir be to! Tipo.

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti