Tikėjimas

 668 (+0)

Komentarai
Turinys
 • Albertas K.
  Albertas K. 
    2019.12.20, 16:34, rašė:

  Nuotraukoje PATIKO: ieškojimai.

  TAISYTINA: kadangi darbas siaubingai nepatinka, tai ieškau idėjos sau pačiam, kad patiktų :) " ... kai visi užpyyypt ir nieko nesinori matyt"

  ĮVERTINIMAS balais - x/y/z:
  Momentas, šviesa / Kompozicija, rakursas / Technika, apdorojimas

 • Darius Razgūnas
  Darius Razgūnas 
    2019.12.21, 21:19, rašė:
  Ši nuotrauka man yra atnešusi daugiausiai džiaugsmo iš visų mano iki šiol padarytų, atidirbo 100%. Visomis prasmėmis. :) Kadangi fotografijos pasaulyje aš vis dar sutinku daug naujų dalykų su kuriais rekia susipažinti ir išmokti (jaučiuosi pradinukas), todėl savo smalsumui patenkinti negalėjau nepasidaryti tokio eksperimento. Niekaip negalėjau įsivaizduoti ką tokioje nuotraukoje apskritai galima vertinti, o jei galima, tai kaip... Ir čia, tiesą sakant, nelikau nustebintas. Vienintelis kriterijus yra PATINKA arba NEPATINKA. Kartais prie abiejų galima pridėti žodelį LABAI. :)
  O gal jūs tiesiog nieko konkrečiau neparašėt, nes jums labai nepatinka. To aš žinoti negaliu. Visgi kai kuriems pavyksta šioje nuotraukoje daugiau įžvelgti. Na, faktas, kad eFoto šiai nuotraukai ne vieta, arba skirta vieta - labai kukli. O ir tai nėra blogai. :)
  Ačiū už mintis. Buvo laibai įdomu. :)
 • Edgaras Bajercius
  Edgaras Bajercius 
    2019.12.20, 22:47, vertino: Gerai, , rašė:
  Nebogas šizas. Primena kažkokį siaubo filmą. Kabina :)
 • Darius Razgūnas
  Darius Razgūnas 
    2019.12.21, 21:20, rašė:
  Ačiū! :)
 • burgzt
  burgzt 
    2019.12.22, 21:17, vertino: Gerai, //, rašė:

  Nuotraukoje PATIKO: iš karto "prisiduodu", jog portretuose ir modelių fotografijoje nieko neišmanau, man te viskas vienodai atrodo. Bet šita nuotrauka patraukė akį savo išskirtinumu. Atlikime irgi kažkokių minusų nematau. Yra sakoma, jog gera fotografija priverčia žiūrova sustoti ir pažvelgti atidžiau. Šis darbas mano dėmesį tikrai patraukė :) Šaunu!

  TAISYTINA: ---

  ĮVERTINIMAS balais - x/y/z: 5/5/5
  Momentas, šviesa / Kompozicija, rakursas / Technika, apdorojimas

 • Darius Razgūnas
  Darius Razgūnas 
    2019.12.23, 01:01, rašė:
  Labai dėkingas! :)
 • Arvydas Stačiokas
  Arvydas Stačiokas 
    2019.12.23, 15:57, vertino: Gerai, , rašė:
  Visi bandymai sveikintini, idomiai, tik kuriant gimsta šedevrai.Dar daugiau kurybinių minčių ...
 • Darius Razgūnas
  Darius Razgūnas 
    2019.12.23, 16:58, rašė:
  Ačiū! :)
 • Geduc
  Geduc 
    2019.12.25, 19:38, vertino: Mėgstama!, , rašė:
  Žiauriai gerai sugalvota. Ir tos blizgančios keistai kraupios "akytės"... Suprantu, kad ten ne akys, bet toks jausmas, kad jos visvien mane mato, spokso tiesiai į smegenis, tą dalį, kur sudėtos visos natūralios baimės...
 • Darius Razgūnas
  Darius Razgūnas 
    2019.12.26, 10:38, rašė:
  Labai ačiū! :)
 • Badas
  Badas 
    2019.12.26, 14:21, vertino: Gerai, , rašė:
  Akys labai gerai gavosi. Zmogus lyg ir su akim, bet apakintas; jos ryskiai ziba, bet taip neiprastai ir beveik kraupiai... Gera aklo tikejimo iliustracija. Viena is geriausiu foto.
 • Darius Razgūnas
  Darius Razgūnas 
    2019.12.26, 15:16, rašė:
  Labai ačiū! :) Labai smagu, kad užmanymą visgi galima suprasti ir labai tiksliai.
 • mantasj
  mantasj 
    2019.12.27, 14:08, rašė:

  Nuotraukoje PATIKO: Idėja. Aš nuotrauką suprantu kaip aklo tikėjimo kritiką, bet tos "akys" taip stipriai išreikštos, kad galima ir kitų poteksčių įžvelgti. Kita vertus, su kitu pavadinimu ji galbūt sufleruotų dar kitas idėjas? Įdomu kas atsirado pirmiau - ar gimė idėja apie tikėjimą, ir ji taip išpildyta, ar beeksperimentuojant sukurta stipri foto, kuriai prireikė prasmingo pavadinimo? :) Pirmas variantas? Atspėjau? :)

  TAISYTINA: Man ranka labai konkuruoja su veidu ir "akimis". Taip pat tas nukirstas pirštelis - ar jis kažką rodo, ar tik neapsižiūrėjimas? Spėju, kad su veidrodžiais sudėtinga viską tinkamai subalansuoti, bet man dailiau atrodytų gležnesnės moteriškos neva maldai sudėtos rankelės. Būtų švelnus kontrastas demoniškam "žvilgsniui". Bet vėlgi - tokia "letena" su nukirstu pirštu gal reiškia tikėjimą anaiptol ne dangiškais dalykais, o daug žemiau esančiais...

  ĮVERTINIMAS balais - x/y/z:
  Momentas, šviesa / Kompozicija, rakursas / Technika, apdorojimas

 • Darius Razgūnas
  Darius Razgūnas 
    2019.12.27, 17:03, rašė:
  Štai taip kritiką aš ir suprantu. :) Netikėtas komentaras savo išsamumu - labai mielai perskaičiau.
  Apie kitus pavadinimus ir kitas potekstes, tiesą sakant, negalvojau, nes tiesiog įgyvendinau įdėją (taip - pirmas variantas). Nors kartais pagalvoju, kad pavadinimo aš tikriausiai nerašyčiau vien dėl to, kad būtų didesnė laisvė interpretacijoms. Visgi dauguma platformų ar FB grupių siūlo/reikalauja, kad tokios nuotraukos būtų užvardintos. Taip visiems lengviau susigaudyti apie ką kalbama. Padaręs savo pirmąsias nuotraukas veidrodžių pagalba kurį laiką nerašydavau pavadinimų ir man jų visai netrūko. Vėliau situacija padiktavo kaip elgtis. :)

  Pastraipoje, kur įvardinate taisytinus dalykus savotiškai pat atsakote į savo klausimus. Tai - laisvė interpretacijai, o man dar vienas komplimentas. :)

  Su veidrodžiais išties sudėtinga viską subalansuoti, ypač dirbant vienam, todėl kokybės prasme nuotrauka dažnai nukenčia. Tai pati sėkmingiausia tuo klausimu nuotrauka, o tikriausiai ir turiniu. Fotografuota iš arti 35 mm objektyvu su tikslu iškreipti realybės pojūtį kiek tik įmanoma. Todėl ir ranka tokia didelė, bet ji turi nuoraukoje savo užduotį. Delnas prispaustas prie "stiklo" yra atrama. Kiek tai įtikinamai atrodo kitiems - nežinau. O apie pirštą nutylėsiu. Tegu būna neaišku kodėl jo nėra. :)

  Sutinku, su jūsų pasiūlytais pataisymais. Tuo pačiu lieka vietos interpretacijai, kur galbūt taisyti nieko nereiks. :)
  Svarbiausia, kad iš esmės viskas suprantama...

  Labai dėkingas už kritiką/komentarą! Būtent tokio labai laukiau. :)

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti
Apie Darius Razgūnas
Darius Razgūnas
 
Darius Razgūnas

gyvena: Panevėžys, Lietuva    amžius: 40    Daugiau >