Coco Iveta II

www.bajercius.com / www.instagram.com/bajercius.edgar/

Warning: Table './efoto_efoto/node_counter' is marked as crashed and should be repaired query: statistics_get SELECT totalcount, daycount, timestamp FROM node_counter WHERE nid = 1281037 in /home/efoto/public_html/includes/database.mysql.inc on line 147

Komentarai
Turinys
 • Removed Account
  Removed Account 
    2019.12.21, 09:27, vertino: Gerai, , rašė:
  Akivaizdu, kad fonas popierinis. Tai priduoda buitiškumo, atkreipia dėmesį nuo modelio. Šitą dilemą dažnai sprendžiu aš pats, kai studijoje labai mažai vietos. Retai matau kitų darbuose kažką panašaus. :) Neturiu tikslo kritikuoti, rašau daugiau vedinas smalsumo.. Aš visada stengiuosi tokius dalykus paslėpti, gal be reikalo..? :)
 • Edgaras Bajercius
  Edgaras Bajercius 
    2019.12.21, 15:29, rašė:
  Na studija yra studija. Vienokiu ar kitokiu atvėju kažkas patampa tavo braižas popierinis fonas, ar iškirptas fonas. Šitoje hipotezėje, nėra nei blogai nei gerai. Tiesiog yra. Man asmeniškai labiau patinka tas popierius. Ne jis čia esmė. Mano fokusas- šviesa, pozos. emocijos, įvaizdis.
 • Badas
  Badas 
    2019.12.21, 12:25, rašė:
  As sakyciau, popierius priduoda ne buitiskumo, o studijiskumo. Popierius reiskia, kad zmogus randasi dirbtinoj aplinkoj. Tai nebutinai blogai; simtaprocentinis naturalumas nera butinas, panasiai kaip naturalios zalios darzoves nera vienintelis budas skaniai jas suvalgyti. Studijine aplinka, nepaisant savo dirbtinumo, turi viena privaluma: ji yra neutrali. Cia imanomi siuzetai, kurie naturalioje prievoje ar naturaliame kambaryje prie uzuolaidu atrodytu nevietoje. Tretiems siuzetams is viso px koks fonas.

  Stai ir prieinam prie esminio klausimo: kas cia per siuzetas, kokia mintis ir ideja?

  Atsakymas ko gero laba paprastas: grazi mergina tiesiog rodo savo grozi.
  Minties neperdaugiausia. Tiesa, pats grozis savaime irgi yra vertybe, tik reikalus gadina merginos susikaustymas ir is to isplaukiantis laikysenos nenaturalumas. Jeigu mergina apsiprastu ir jaustusi jaukiai, galbut ji pradetu kazka vaidinti (geraja prasme) ir iskart atsirastu du riebus pliusai: naturalumas ir emocija, o gal netgi kazkokios siuzeto uzuomazgos.
 • Edgaras Bajercius
  Edgaras Bajercius 
    2019.12.21, 15:37, rašė:
  Smagu, net skaityt tokias įžvalgas, kaip mano nekalti darbeliai pakišami moksliniam nagrinėjimui :D Dėl studijiškumo sutinku. Buitiškumas taip pat nėra nieko blogo, bet čia tikrai toli nuo buitiškumas, labiau sterili pelių auginimo labaratoriją, kurią dar bandau panaikinti uždėdamas kontrastų, grūdo, bet nepažeisti estetikos.
  Na čia ir nepriskirčiau meninei parapsichologiniai fotografijai. Istorija kuriama per paprastumą, pozavimą, šviesą, rūbus, retušą, kontrastus, bei bendrą emociją. Čia jau nemažai aktyviųjų dalyvių, bet mano teisėjęs - jūs, žiūrovai. Mergina nėra pro modelis, tad teko ją palaužyti, pats šitam darbui duočiau stiprų 8 :D Tačiau Badas, užduosiu klausimą, kaip manai, ką ji turėtų vaidinti ?
 • Badas
  Badas 
    2019.12.22, 12:42, rašė:
  Jei konkretaus sumanymo nera, tai siulau pradeti ne nuo siuzeto, o nuo kazkokios emocijos. Po to kai mergina isijaus i emocija, galbut spontaniskai kils konkretesniu siuzetiniu ideju. Kokia butent emocija - tai grynai skonio reikalas. Tegul modelis pasirenka pagal savo temperamenta.
  Aisku, tai labai megejiskas variantas tipo "pabandom gal kas nors gausis, o jeigu nesigaus tai nieko baisaus". Rimtesniais atvejais, kai rezultatas yra svarbus, reikia rimciau pasiruosti, bet cia jau konkreciai nepatarsiu.

  Bet kokiu atveju, dar iki tol gali buti problemu jeigu modelis jauciasi nejaukiai. Tada pati pirmoji emocija gali buti elementarus "as jauciuosi gerai, man linksma ir smagu". Fake it until you make it. Realiai tuo metu vyksta susidraugavimas su fotografu, objektyvu, studija, asistentais ir pan. Tai apsilimas, kurio metu galima daryti ka tik nori, be dideliu kurybiniu ambiciju. Pirmas simtas nuotrauku bus ismetimui, taip ir turi buti.
  Net jeigu nepavyks islauzti kazkokio siuzeto, mergina bus naturali, o tai jau didelis pliusas.
 • EmVa
  EmVa 
    2019.12.21, 14:24, vertino: Gerai, , rašė:
  Mergina išraiškinga, tas matosi iš pirmos foto, kuri galėtų būti atskiru portretu. O tpliau viskas raktažodžiuose - mados fotografija. Petnešos fokuse, audinys fokuse. Nereikia čia kažkokios jos raiškos. Pirmiausia čia ir pamačiau petnešas, fainas kostiumas. Man patiko JB:)
 • Edgaras Bajercius
  Edgaras Bajercius 
    2019.12.21, 15:38, rašė:
  Tai va, kad čia viskas papraščiau nei kai kurie mūsų filosofai lenda. Paprastume slypi genialumas :) Dėkui EmVa.
 • Badas
  Badas 
    2019.12.22, 12:47, rašė:
  Manau kad vykusi arba nevykusi manekeno isvaizda taip pat turi itakos rubo pristatymui. Kaip ir vykes arba nevykes fonas. Va Darius rase kad fonui kazkas negerai, gal ir manekenui kazkas negerai? :) Net jeigu ne jis buvo siu nuotrauku tikslas, visvien kazkiek prisideda prie bendro rezultato, ar ne?..
 • EmVa
  EmVa 
    2019.12.22, 13:30, vertino: Gerai, , rašė:
  Na puiku, kad ieškot turinio. Aš nesu tokių nuotraukų mėgėja ir žinovė, nes jose ir nėra ir neturi būti kažkokio Tokio turinio. Graži mergina pristato rūbą. Kas jai negerai? pabandžiau tiesiog žmogiškai pakartoti pozas, pabandykit:) Visos normalios natūralios, gerai patogiai pastatytos kojos. Rūbas kaip tik mano akimis perduotas vykusiai be jokių manekeniškų fiti miti. Gal paskutinėj rankos sulenktos daugiau matyti norėtųsi. Jei į manekeną žiūrėsim atskirai, tai daugelio nuomonė bus skirtinga, nes skoniai žmonių įvairūs:)
 • eFoto geriausi
  eFoto geriausi 
    2019.12.22, 06:00, vertino: Gerai, , rašė:

  Sveikiname!
  Ši nuotrauka yra savaitės geriausia temoje „◊ Serija-istorija“.
  Visos šios savaitės geriausios:
  www.efoto.lt/nuotraukos/savaites_geriausios?w=201951
 • Albertas K.
  Albertas K. 
    2019.12.23, 08:21, rašė:
  Yr toks žaidimuks, kuris labai padeda fotomodeliukui savo vietą susirasti, bent aš jį naudoju, – šilta – šalta, t.y. numeti ant grindų pinigėlį ir sakai, kad paieškotų ir kol neras tol nebus jokios fotosesijos :) , o ištikrųjų ...
 • Edgaras Bajercius
  Edgaras Bajercius 
    2020.01.04, 00:55, rašė:
  Kažkokiu iškrypelizmu jau čia kvepia Albertai :)

Paruoškite dovanėles su fotobites.lt


Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti

Warning: Table './efoto_efoto/node_counter' is marked as crashed and should be repaired query: statistics_exit UPDATE node_counter SET daycount = daycount + 1, totalcount = totalcount + 1, timestamp = 1675044882 WHERE nid = 1281037 in /home/efoto/public_html/includes/database.mysql.inc on line 147