.....

 350 (+0)

Komentarai
Turinys
 • EmVa
  EmVa 
    2020.01.22, 18:26, rašė:
  Na po visokių Tobulų jūsų nuotraukų, šita netobula:))) va kaip pasidaro:)
 • Rolandas Urbonavičius
  Rolandas Urbonavičius 
    2020.01.22, 18:46, rašė:
  Manyčiau, čia greičiau konkurencinis sindromas suveikė - kuo tolyn, tuo prastyn su manim :) Vietos eteryje visi nori :)
  Matyt atėjo laikas stabtelėti ir pradėti man lavinti savo skonį, eiles pradėti rašyti, užsiimti verslu, na kuom nors, bet tik ne fotografija :)
 • EmVa
  EmVa 
    2020.01.22, 19:49, rašė:
  Na aš čia pajuokavau, bet dabar matau, kad teks pasiaiškinti:) Visi priprato prie labai sukauptų jūsų siužetų (nuo kai kurių man toks geras šiurpuliukas būna). Ten tokie beveik nežemiški siužetai. Juos pamatyti ir parodyti yra veiklos. o čia toks labiau žemiškas žiemiškos žvejybos vaizdas. Gal net bandyčiau atkirpti viršutines šakas ir tik jas rodyti praryškinus kokią labiau. Nežinau. Gal negerai, kad kažkoks plepumas užpuolė mane. Nekritikuoju, tiesiog sukinėju smegenis kaip čia yra:) Mesti fotografiją ir vėl pasiimti - nuolatinė daugelio būsena, kiek supratau:)
 • Rolandas Urbonavičius
  Rolandas Urbonavičius 
    2020.01.22, 21:22, rašė:
  Aš pajuokavau su fotografijos metimu :) Fotografiją iš manęs tik 6 lentos atims :)
  O dėl siužetų - pafotkinu aš ir gėlytes kartais :) Kaip sako liaudyje: "nebūk toks rimtas" :) Man viskas gražu, kas telpa į žodį gamta.
  Dėl kirpimų - taip, variantas su gluosnio šakomis būtų ir gi labai fainas - toks mini visai. Bet iš šitos nuotraukos nekirpsiu - nekarpau fragmentų iš failų - pagal mano įsitikinimą galiu nurėžti tik tiek, kiek reikia kitokiam formatui - 6x6, tai tik šiuo atveju apačia. Tada nėra gero kadravimo ir nėra jokios dramos šiuo atveju. Eisiu kada ir pasikalbėsiu vien tik su gluosnio šakomis - pasinaudosiu patarimu. Ir sukadruosiu kitaip :)

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti
Apie Rolandas Urbonavičius
Rolandas Urbonavičius
 
Rolandas Urbonavičius

Daugiau >