.....

 344 (+0)

Komentarai
Turinys
 • mindaugas093
  mindaugas093 
    2020.01.31, 16:04, vertino: Gerai, , rašė:
  Liux! :)
 • Rolandas Urbonavičius
  Rolandas Urbonavičius 
    2020.01.31, 19:12, rašė:
  Ačiū
 • EmVa
  EmVa 
    2020.01.31, 20:22, vertino: Gerai, , rašė:
  Kas čia? Instaliacija ar haiku ar dar kas?:)
 • Rolandas Urbonavičius
  Rolandas Urbonavičius 
    2020.01.31, 21:16, rašė:
  Čia geras darbas, kurį tik aš pats vienas, matomai, ir suprantu. Bet ir kuriu aš pats sau, o ne tautai ar pasauliui.
  Man asmeniškai visi tie "instaliacija", "haiku", "naujasis piktoralizmas", "piktorealizmas", "minimalizmas" ir visi kiti terminai neegzistuoja kai kuriu/fotografuoju. Aplamai nesivaikau gyvenime madų jokiose srityse. Jei visi puolė piktorealistintis ar haikintis, tai aš būsiu tas, kuris ir toliau fotografuos tą, ką fotografavo :)
  O apie darbą trumpai: fotografija tai visų pirma šviesa, dzin koks tai žanras. Šviesa čia ideali/graži ir net labai graži. Toliau kompozicija. Ji čia ir gi yra, gal ne iki galo tobula, bet gamta ne studija - nesurikiuosi visko kur nori, o su PS aš dažniausiai nieko nerikiuoju ir nestumdau - valčių, debesų, medžių, bangų iš vienos kadro pusės į kitą. Toliau - dinamika. Ji tokia stipri, kad stipraus vėjo siūbuojamų švendrių šiurenimas jaučiamas sėdint šiltam kambaryje prie kompo, o švendrių šluotelės tiesiog įrašiusios muziką į šį failą ir sukūrusios mistinį efektą. Na taip, mergos nuogos nėra, spalvų iki negaliu perspaustų nėra, nėra kumelės ir kaimiečio nuplyšusiais apdarais.
 • EmVa
  EmVa 
    2020.01.31, 22:14, vertino: Gerai, , rašė:
  Man irgi nesvarbu kur jis būtų priskirtas:) Tas pats darbas galėtų būti priskirtas tam ar anam. Bet toks skirstymas yra ir niekur nuo to nepabėgsim, jei jau nuotrauka atsidūrė kažkokioj erdvėj. O erdves mes irgi renkamės Ten ar Kitur rodyti:) Gražiai suprantat, gal greičiau jaučiat savo darbą. Dažniausiai taip būna su daugeliu darbų, kartais juos išgyveni daugiau ar mažiau, o žmogiški kitų vertinimai labai įvairūs. Man pačiai irgi taip yra, kad labai patikusios man foto buvo vertintos šaltai. Tada pergalvoji ar čia Mano nepadaryta kažkas ar žiūrovų problema. Padarai išvadas:))) O kumelė yra Gerai:)))
 • Rolandas Urbonavičius
  Rolandas Urbonavičius 
    2020.01.31, 22:55, rašė:
  O man visiškai dzin ką visi galvoja apie mano darbus, kad ir kaip grubiai ar banaliai tai skamba. Jie visi yra man pačiam. Jei kam patinka - gerai, jei kam nepatinka - ir gi gerai, nes kiekvienas individas turi savo jausmų ir supratimo pasaulį, o visi visų pasauliai yra skirtingi ir daugeliu atveju net labai skirtingi. Tuo ir įdomi fotografija ir visos kitos menų rūšys.
 • EmVa
  EmVa 
    2020.02.01, 14:50, vertino: Gerai, , rašė:
  Taip, sutarimas su savimi yra būtinas gyvenime.
 • Lunaria
  Lunaria 
    2020.02.28, 17:27, vertino: Mėgstama!, , rašė:
  Labai. Skyriau laiko Jūsų galerijai. Ir tas laikas toks ramus.... akys rado kuo žavėtis. ačiū.
 • Rolandas Urbonavičius
  Rolandas Urbonavičius 
    2020.02.29, 10:08, rašė:
  Ačiū labai ir už skirtą laiką, ir už tokį komentarą !

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti
Apie Rolandas Urbonavičius
Rolandas Urbonavičius
 
Rolandas Urbonavičius

Daugiau >