Sesytės ir vištytės

 433 (+0)

Komentarai
Turinys
 • Albertas K.
  Albertas K. 
    2020.02.04, 09:06, rašė:
  Lietuviškai tai vadinasi pakazūka. Vargšos mergytės , basas privertė vištų aptvare po šūdus basomis vaikščioti dėl kitų užgaidų.
 • Juliukste
  Juliukste 
    2020.02.04, 09:54, rašė:
  Dėkoju už jūsų nuomonę ;) O mergytės savo noru visas atostogas po kaimą basomis pravaikščiojo ir ne į vieną šūdą įlipo, nusiplovė ir toliau basakojės lakstė ir tragedijos nebuvo ;) Džiaugiuosi, kad pavyko pagauti šį momentą ir padovanoti gražų prisiminimą ir vaikystės ;)
 • Vaizdinys
  Vaizdinys 
    2020.02.04, 23:39, vertino: Gerai, , rašė:
  Pripažinkite, Albertai, kad šį kartą prašovėte... Kai kuriose nuotraukose, apie kurias atsiliepiate teigiamai, pakazuchos dar daugiau.
 • Albertas K.
  Albertas K. 
    2020.02.05, 09:40, rašė:
  Žr. į šešėlius. :) tai kiek čia tų saulių šviečia. O gal čia dar mėnulis nenusileidęs. Kodėl aukštesnei mergaitei šešėlio kryptis per kepuraitę dar trečią šviesos šaltinį rodo. Man nesvarbu ką tos mergytės gyvenime daro su savo basomis kojytėmis. Man svarbu kodėl arčiausia prie mergaitės esanti višta, būdama toliau už mergytę , iš tikrųjų yra priešais mergytę. Jau apie tuos dirbtinai įrištus šalikus ant kepuraičių nekalbėsiu. Jeigu jau čia tokia idilė, tai ko anos, trečio plano, vištos, persigandusios kampe sulindę.
 • Vaizdinys
  Vaizdinys 
    2020.02.05, 09:54, vertino: Gerai, , rašė:
  Va dabar geri pastebėjimai. O žodį pakazucha mes, matyt, nevienodai suprantame. O aš už to žodžio ir užsikabinau.

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti
Apie Juliukste
Juliukste
 
Julita. Š

gyvena: Skuodas    amžius: 33    Daugiau >