Tėve (ne)mūsų

Ši foto yra darbo “Sukaupki kibirkštį” (www.efoto.lt/node/1249807) tęsinys.
Jei reguliariai nesilankom maldos namuose, kodėl stebimės, kad mūsų gyvenimas kartais netikėtai tampa panašus į skausmingą sinusoidę (iš didelių aukštumų – į dideles žemumas)?..Kodėl stebimės sukrėtimais, kurie mus pasiekia, pavyzdžiui, 202xm. ar 202ym., ir t.t.?.. Dievo prisiminimas priešokiais, t.y. tik tada, kai labai smarkiai skauda, mums ir atneša tokį štai pusiau perplėštą, neharmoningą, kaip šioje foto, sąmonės ekraną...
 281 (+0)

Komentarai
Turinys
 • aion
  aion 
    2020.04.27, 17:52, rašė:
  jūs ir vėl teisus, jei kelčiau rodyti peizažus, žiūrovui būtų lengviau...bet jie gal ne visai mano arkliukas/nedažnai paklūna po ranka gera erdvė, tai ir lieku tame, kas "susirimuoja", kaip sako poetai, lengviausiai :) ačiū už įvertinimą.
 • Rimantas Ereminas
  Rimantas Ereminas 
    2020.04.27, 20:15, vertino: Gerai, , rašė:
  Man visiškai nekliūva jūsų pasirenkami siužetai ir tematika, viskas čia nuostabu, tik man susidaro toks įspūdis, kad tekstas eina prieš nuotrauką ir čia jis kaip ir svarbesnis, bet mano kuklia nuomone čia jie vienas su kitu sunkiai susiriša.
 • aion
  aion 
    2020.04.27, 20:49, rašė:
  ne, tekstas prieš nuotrauką neina, kaip autorius sakau tai visiškai atsakingai. jei būtumėt tiek pat giliai pasinėręs ezoterikos semantikoje ir jos pastangose rasti dialogą su religija, ryšį lengvai rastumėte.
 • Rimantas Ereminas
  Rimantas Ereminas 
    2020.04.27, 21:35, vertino: Gerai, , rašė:
  Matomai tame ir reikalas, kad su ezoterika aš nesusijęs nė kaip, o su krikščionybe tai netgi labai.
 • aion
  aion 
    2020.04.27, 22:09, rašė:
  tai ne jūsų trūkumas, greičiau iki šiol vis nebuvo laiko ir/arba poreikio sąmonei atsiverti dar kažkam papildomam. iš čia ir mūsų šioks toks nesusikalbėjimas, kuris galbūt ateity dar bus ištaisytas kilus galimybei pakalbėti apie tai gyvai (efoto vis dėlto nėra religinių arba kitokių nefotografinių klausimų forumas, tenka su tuo skaitytis).
 • Rimantas Ereminas
  Rimantas Ereminas 
    2020.04.27, 10:23, vertino: Gerai, , rašė:
  Komentarą paslėpė komentaro autorius

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti