* * *

 322 (+0)

Komentarai
Turinys
 • Badas
  Badas 
    2020.07.22, 20:22, rašė:
  Atrodo dirbtinai :(
 • Darius Razgūnas
  Darius Razgūnas 
    2020.07.22, 20:41, rašė:
  Poza?
 • Darius Razgūnas
  Darius Razgūnas 
    2020.07.23, 07:55, rašė:
  Vaikai žaisdami dar ne tokių pozų sugalvoja. Jų kūnas lankstus. Aš neprašiau mergaitės taip pozuoti. Tai pagautas kadras ir jis man pasakoja istoriją. Gal ji nėra saldi ir miela, bet tuo man nuotrauka ir patinka.

  Tai nėra PRO fotografija, todėl žmogus neturi atrodyti "tobulai".. ART fotografijoje yra mintis, o modelis turi eiti išvien su ja.

  Mes vaikčiojom po parką, šalia dar buvo mergaitės mama. Mergaitė laikstė aplinkui ir žaidė. Vos keletas kadrų yra, kur aš paprašiau padaryti kažką dėl nuotraukos. Šioje ji viską padarė pati. Man beliko nufotografuoti.

  Labai keista, kai natūralūs dalykai atrodo nenatūraliais. Nors būna ir priešingai.

  Šiaip ar taip, tai ne mano užgaida ar nuopelnas, kad mergaitė tokioje pozoje, ji labai puikiai daug kur pozavo pati. Pasinerdama kažkur giliai į savo pasaulį, žasdama, regis kartais net nejautė ką daro jos kūnas. Bet tai vaikams būdinga. Tikroji fotosesijos nuotaika buvo visai kitokia. Mergaitė – labai linksmas ir mielas vaikas.
 • Badas
  Badas 
    2020.07.23, 18:30, rašė:
  "Naturaliai" nereiskia "tobulai". Netobulumas puikiausiai gali buti naturalus. Ir paskui jau trecias klausimas - kaip tas vaizdas atrodo uzsaldytoje nuotraukoje. Kartais buna (net ne kartais, o dazniausiai) kad gyvas vientisas judesys akiai atrodo naturaliai, o vienas vienintelis "isplestas" kadras - neatrodo. Turbut bandei kada fotografuoti kalbanti zmogu? Ten tokiu mimiku pagausi, kad niekad nepagalvotum :))). Reikia ziureti i nuotrauka, o ne i tai ka mergaite dare realybeje. Naturalus elgesys yra labai svarbus, bet jis nieko negarantuoja. Internete yra simtas milijardu sudinu naturaliu nuotrauku. Ne taip paprasta buti geru fotografu.

  Beje, jeigu mergaites buvo paprasyta ir ji padare - tai visai nereiskia kad jai gavosi naturaliai. Jai arba gavosi, arba nesigavo (ne visiems vienodai duota aktoryste). O jeigu ir gavosi - fotografas arba pagavo, arba nepagavo. O jeigu pagavo - istorija susiklijavo arba nesusiklijavo. Cia daug faktoriu, kurie nieko negarantuoja.

  Fotografui labai svarbu moketi (ar bent jau bandyti) paziureti i savo kurini svetimomis akimis. Kaip matys nuotrauka tas, kuris nei prase, nei buvo, nei zinojo?
 • Darius Razgūnas
  Darius Razgūnas 
    2020.07.23, 20:03, rašė:
  Tai labai ginčytini dalykai. Visai nesvarbu kas ką žino. Visi argumetai labai subjektyvūs. Kam natūralu, kam nenatūralu. Nuotrauka daug kur vertinama nevienareikšmiškai, ji atkreipia į save dėmesį. Bet nuomonių yra tiek blogų, tiek gerų. Aš iš meistrų girdėjau komplimentų, girdėjau ir kritikos. Kiek bežiūrėčiau, aš pasiekiau tokio rezultato, kurio norėjau. Gal po kurio laiko mano nuomonė pasikeis, o gal ir ne. Aš į visas savo nuotraukas žiūriu labai kritiškai. Tas bruožas kartais net per daug destruktyvus ir perdėtas. Dėl kai kurių nuotraukų nerandų priežasčių ginčytis, bet ne šiuo atveju. Galų gale, nuomonės gali skirtis. Neturi visiems vienodai atrodyti. :)))
 • Albertas K.
  Albertas K. 
    2020.07.23, 08:03, rašė:
  "Drebulytė" :)
 • Artur Politov
  Artur Politov 
    2020.07.23, 15:12, vertino: Mėgstama!, , rašė:
  Nuotrauka pasiūlyta į grupės geriausias
  • Badas
   Badas 
     2020.07.23, 18:35, rašė:
   100 balu? Kazkuriam is mudvieju prastai su regejimu :)
  • Darius Razgūnas
   Darius Razgūnas 
     2020.07.23, 20:04, rašė:
   Ačiū!!!
  • Artur Politov
   Artur Politov 
     2020.07.23, 15:13, vertino: Mėgstama!, , rašė:
   giliausios lietuvishkos fotografijios tradicijos
  • Darius Razgūnas
   Darius Razgūnas 
     2020.07.23, 20:05, rašė:
   Ačiū!!!

    fotobites.lt siūlo  20% nuolaidą Ekspres fotoknygoms!

  Šį mėnesį Kokybiška spauda Asmeniniai įspaudai

  Jūsų komentaras

  Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti
  Apie Darius Razgūnas
  Darius Razgūnas
   
  Darius Razgūnas

  gyvena: Panevėžys, Lietuva    amžius: 39    Daugiau >