* * *

 252 (+2)

Komentarai
Turinys
 • Badas
  Badas 
    2020.07.27, 18:32, rašė:
  Is pirmo zvilgsnio atrodo kad abi puses priklauso tam paciam veidui, o taisyklingu atspindziu nebenustebinsi zmoniu, kurie yra vyresni nei 7 metai. O gal cia skirtingi veidai? Ko gero turiu per mazai veido bruozus apdorojanciu neuronu :(. Kaip bebutu, panasus veidai nesukuria intrigos, pats zvilgsnis irgi nieko nesakantis, be temos.
 • Darius Razgūnas
  Darius Razgūnas 
    2020.07.28, 10:04, rašė:
  Supratau požiūrį. Ačiū! :)
 • Darius Razgūnas
  Darius Razgūnas 
    2020.07.28, 21:49, rašė:
  Veidai čia skirtingi.. Nors šiek tiek palyginti.. Fotografuota su veidrodžių pagalba, todėl tai nėra montažas. Nuotrauka daryta gal prieš pusmetį, dabar gerai jau nepamenu, bet studijos dar neturėjau ir dirbau savo mažame kambario kvardrate.. :) Kaip apšviesti tinkamai vieną veido pusę taip ir nesugalvojau, nes veidrodis užstoja būtent tą vietą (apšvietimas tik iš vinos pusės). Darant keletu apšvietimo šaltinių veidas gaunasi labai netolygus ir atrodo tarsi tai būtų baidyklė. :) Na, šiuo atveju taip pat - dama ne pati gražiausia. Veidai yra panašūs, nes pozavo sesės.

  Galima nurašyti tokį darbą, nors tai jau trečias kartas, kada bandžiau sujungti du veidus į vieną. Tai velniškai sudėtinga padaryti. Pabandykit. :) Arba galima pažiūrėti į pasiekimus. Bet kokiu atveju šį kadrą kiekvienas mato skirtingai. Ar tai blogai, kad reikia geriau įsižūrėti, kad nuotrauka suteiktų apie save daugiau informacijos? :) Išgauti kažkokią emociją žvilgnyje, kai pozuoja du skirtingi žmonės gal ir galima.. Bet, kad tai būtų panašu į teisybę, o ne į košmarą man reiktų manau dar ne vieno bandymo. :) 10 ar 20, ar 50.. Kada pasiseks.. :))) Aš praktiškai neperdarinėju savo darbų, o šitam ir taip skyriau daug daugiau dėmesio, nei kitiems. Ar nieko nesako rankos, kurios uždėtos taip, lyg žmogus žiūrėtų išlindęs pro pvz langą ar kažką panašaus...? Gal iš už sienos kažkur.. Kieno vaizduotė kaip gali suveikti. Bet vaizduotė pasirodo gali ir nesuveikti.. :)

  Man buvo įdomu pažiūrėti kaip šį kadrą mato kiti.. Aš šiandien jį netikėtai atradau ir vos paredagavęs įdėjau. Šiandien jis man sukėlė šypseną ir tam tikrą susidomėjimą, bet savotiškai atrodė geriau, nei tuo metu, kai jį padariau.. :)
  Nežinojau ką atsakyti į kritiką, nes paskutiniu metu vis keičiasi požiūris į ją. Jei aš vykdyčiau kažkokią konkrečia užduotį, tai būtų aiškiau. Dabar galiu sutikti arba ne. :) Todėl tik tiek sugebėjau parašyti.. Aš suprantu, kad mano paaiškinimai iš esmės darbo rezultato nepakeičia (arba nuotrauka gera, arba ne...), bet aš ir nesistengiu to daryti. Tik atsirado ūpo papasakoti kaip viskas vyko. :)
  Dar sykį ačiū už komentarą! :)
 • Badas
  Badas 
    2020.07.28, 22:24, rašė:
  Ziurovas cia nemato sudetingo atlikimo, nuotrauka tai neperteikia. Galbut fotografas ir patyre kurybinio issukio malonuma, bet tai grynai jo asmeninis reikalas. Jis neturetu tiketis kad ziurovas supras ir ivertins tai, ko nuotraukoje nesimato. Ziurovas gali pastebeti: ar vertejo vargti kad padaryti niekuo neypatinga rezultata? Rankos ant veidrozio - banalios banaliausios, as veidodines spintos duris taip atsidarineju triskart per diena. Na gal rankas vos kitaip laikau, bet pakreipus pirstus per centimetra vaizdas nepablogeja ir nepagereja.

  Dar pasigilinkim apie veida. Nedideli veido pusiu skirtumai priimami naturaliai, zmoniu veidai yra is prigimties nesimetriski, mes prie to priprate ir net nepastebime. Negana to, seselyje esanti veido puse atrodo is esmes kitaip, todel nedidelius skirtumus sunku rasti net tikslingai ieskant. Cia reiketu papildomu uzuominu jog kitas zmogus.

  Kartais visai idomu paskaityti apie darbo sunkumus, pvz kazkas kazkur po nuotrauka pasakojo kaip rizikavo fotografuodamas su dronu. Tai buvo tiesiog grazi bet ne isskirtine gamtos foto, o su neeiliniu pasakojimu ji tapo dar idomesne. Bet pasakojimas neisgelbes prastos foto. Ziupsnis prieskoniu dar pagerina gera patieka, o blogo nepataisys. Si foto gal nera bloga, ji tiesiog... jokia. Toks vieno ziurovo poziuris :)
 • Darius Razgūnas
  Darius Razgūnas 
    2020.07.28, 22:31, rašė:
  Supratau. :) Aš tik pasikartosiu, kad foto išgelbėti aš ir neketinau rašydamas komentarą.. Ir paaiškinau kodėl jį parašiau.. :)
 • R.U
  R.U 
    2020.07.27, 20:54, vertino: Gerai, , rašė:
  Kaip peizažistas peizažistui pasakysiu - minimum ko trūksta šitam darbui, tai centrinės kompozicijos. Pelės be reikalo nugriaužė nuotraukos kairę pusę.
 • Darius Razgūnas
  Darius Razgūnas 
    2020.07.28, 10:04, rašė:
  Ačiū!
 • Darius Razgūnas
  Darius Razgūnas 
    2020.07.28, 21:51, rašė:
  Pusės nėra vienodai svarbios. Todėl - toks sprendimas. Jei nesuprantama kodėl, gal jis nepasiteisino. Nors šiuo metu vis dar palikčiau kaip yra.
 • Badas
  Badas 
    2020.07.28, 22:31, rašė:
  IMHO toks kadravimas cia tinka: sviesesne puse yra aktyvesne, pretenduoja issiverzti pro kliuti, ir tam verzlumui erdve tinka. Tikriausiai tiktu ir centrinis kadravimas, tik tada kurinio ideja butu labiau statine.
 • Darius Razgūnas
  Darius Razgūnas 
    2020.07.29, 08:55, rašė:
  Pritariu!
 • Albertas K.
  Albertas K. 
    2020.07.30, 08:19, rašė:
  O man čia viskas labai nuostabiai. tik gal nedaryčiau tiek paslapčių ir įvardinčiau darbą "Sesės" :) Man tai parodos lygio darbas. Nors montažų už meną nepripažįstu, sveikinimai. :) buvau įsitikinęs, kad čia brokuotas lango stiklas taip laužo :)
 • Darius Razgūnas
  Darius Razgūnas 
    2020.07.30, 14:43, rašė:
  Gera mintis dėl pavadinimo. :)
  Labai dėkingas!
 • Albertas K.
  Albertas K. 
    2020.07.30, 08:21, rašė:
  eina po velnių, geriau būčiau neskaitęs komentarų :)
 • Darius Razgūnas
  Darius Razgūnas 
    2020.07.30, 14:43, rašė:
  Pritariu.. :)))

  fotobites.lt siūlo net  30% nuolaidą Ekspres fotoknygoms!

Šį mėnesį Kokybiška spauda Asmeniniai įspaudai

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti
Apie Darius Razgūnas
Darius Razgūnas
 
Darius Razgūnas

gyvena: Panevėžys, Lietuva    amžius: 39    Daugiau >