Jaunoji

 547 (+1)

Komentarai
Turinys
 • Modis 88
  Modis 88 
    2020.08.16, 18:05, rašė:
  Nuotrauka graži, bet tokia į albumą namie, o ne į efoto.
  Sėkmės kuryboje
 • Iveta Kraujutiene
  Iveta Kraujutiene 
    2020.08.16, 18:16, rašė:
  Dėkoju Modis už jūsų nuomonę
 • Membrana
  Membrana 
    2020.08.16, 20:13, vertino: Gerai, , rašė:
  Jei nuotrauka graži, tai kodėl neįkėlus? Ko trūksta? (Pats sau prieštaraujat).
 • Modis 88
  Modis 88 
    2020.08.16, 20:35, rašė:
  Jaunoji centre didelės erdvės, suknelė nukirsta iki puses, žvilgsnis tiesiai į fotografa. Jokios paslapties ar kažko kito nuotraukoje. Neužtenka gražios nuotakos ir išplauto fono! O ka jūs membrana matote stulbinančio, kad kilo ginčas nežinau...
 • Membrana
  Membrana 
    2020.08.16, 23:45, vertino: Gerai, , rašė:
  dabar paaiškinot, nereikia perdėti. Aš nevartoju tokių žodžių, kaip "stulbinanti nuotrauka". Man ji patiko, ir tiek ir jums graži, čia apskritai ne ginčas. tiesiog nemėgstu tokių lakoniškų komentarų, kuriais nieko nepasakoma.
 • Badas
  Badas 
    2020.08.17, 19:58, rašė:
  Efoto Srautas yra respublikinio lygio fotoparoda, todel vien grazumo neuztenka. Reikia dar kazko, pas potencialiai sudomintu visosLietuvos fotoentuziastus. Visi mes turime simtus ir tukstancius "tiesiog graziu" nuotrauku, bet ju cia nekeliame, nes jeigu nuotrauka idomi dviem zmonems (fotografui ir fotomodeliui), tai dar nereiskia kad ji idomi tukstanciui kitu ziurovu. Dauguma fotografu sito nesupranta ir smukdo Srauto lygi iki seimyninio albumo lygio. Tik pagalvok kas nutiktu, jeigu du milijonai zmoniu cia sukeltu savo grazias bet eilines seimynines foto. Nereikia perlekti lazdos apie "stulbinancius dalykus", bet reikia stengtis islaikyti pati auksciausia lygi, koki tu asmeniskai sugebi.
  Kiekvienos Sauto fotografas turetu sau uzduoti klausima: ar tai geriausia ka sugebu? Ar tai gali vadintis mano "menesio geriausi darbu"? Ar mano darbu gerumas gali buti reiksmingas respublikiniu lygiu?
  Tai techniskai tvarkinga, bet labai paprasta foto. Foto juk netampa vertinga del to, kad fonas sublurintas ir mergina graziai apsirengusi?
 • Membrana
  Membrana 
    2020.08.17, 21:34, vertino: Gerai, , rašė:
  tu nesupyk, bet tavo požiūris kažkoks siauras, tavo kanale gausybė tiesiog gerų nuotraukų, kurias menu niekaip aš nepavadinčiau respublikiniu lygiu, o ta plika mergelė su girlianda net netempia iki šios nuotraukos. Nusileisk ant žemės, nuotraukos yra šis tas daugiau, jos fiksuoja gyvenimą, o ne tavo įsivaizduojamą trafaretą. Toks požiūris kai fotografai įsimylėję savo įsivaiduojamą trafaretą ir laukia, na kada bus jau tas trafaretas, patys niekam neduoda pliuso, bet laukia iš kitų, ir išginė ne vieną gerą fotografą, kūrusį meną. ar tai jau reiškia, kad portalas miršta, kai per dieną įkeliamos 3 nuotraukos, kurios ir 40 taškų per 3 dienas nesurenka? nežinau, bet jei taip ir toliau, portalas užsidarys, ko nelinkiu.
 • Membrana
  Membrana 
    2020.08.17, 21:53, vertino: Gerai, , rašė:
  ir dar jei čia parodos visur vaidenasi. aš iš kitos meno srities. Vincas Mykolaitis - Putinas per berods 30 paskutinių gyvenimo metų teparašė 2 eilėraščių rinkinius nedidelius, jei būtų reikėję kažkur kelti po eilėraštį per dieną... tai būtų tyla. aukštos frazės apie parodą atitrūkusios nuo realybės interneto epochoj. Tik pyst - kaip diena - taip paroda. :) P. S. šitai autorei aš papiekaištaučiau tik dėl vieno - nuotrauką reikėjo kelti į seriją su greta esančia.
 • Badas
  Badas 
    2020.08.17, 22:03, rašė:
  Nepakanka fiksuoti gyvenimo, reikia fiksuoti ypatingai. Taip, tam tikra prasme KOKYBE yra siauras poziuris, nes placiajam poziurui skirtas atvirasis feisbukas, kur eiline gera foto yra waaau, nes neeiliniu geru foto ten niekas niekada ir nemate. O paroda visada yra diskriminuojantii, tokia yra atrankos prigimintine esme. Efoto nedaro atrankos is "auksciau", cia tikimasi kad fotografai patys sau darys griezta atranka, bet snowflake generation is principo nesuvokia ka reiskia sitas laisve ribojantis zodis, ir tampa nepatenkinti kai jiems isaiskina, ir greitai pazeria trafaretiniu fraziu apie siaurus poziurius (sita fraze jie sneka apskritai visiems, kurie kur nors del ko nors papriestarauja :D
 • Membrana
  Membrana 
    2020.08.17, 22:07, vertino: Gerai, , rašė:
  www.efoto.lt/user/34581/nuotraukos?page=1 (čia pie portretines raudonplaukės nuotraukas)
  Ir čia menas? apie kokius debesis kalbi, kad pavyzdžiais neparodai? tu nešnekėk savo filosofijų apie kažko nesuprantančias kartas, na matai, mano karta protinga, o šita -jau buka; apie tai, koks blogas jaunimas, dar senovės Egipte rašyta. Duok garo, parodyt nuotraukų. Jei ne - tai nrcicizmas. Konkrečai tos mergelės foto nėra geresnė už šią, bet ten tavo- jau menas, o čia - ne? varge, varge.
 • Badas
  Badas 
    2020.08.17, 22:30, rašė:
  Naujoji karta yra tiek buka, kad ji net nesistengia kazko suprasti, ji tik pasako "nesnekek filosofiju" ir tuo isprendzia visas problemas :)))
  Naujoji karta elementariai nesupranta kuo skiriasi nuotraukos, jiems nuosirdziai atrodo kad nuotraukos lygiavertes, o jei tiksliau - "kiekviena foto savaip unikali ir vertinga", ir jau pati mintis jog galima suskirstyti i geresne ar blogesne - tampa prigimtiniu blogiu, panasiai kaip vyru/moteru diskriminacijia, pries kuria reikia kovoti nes nu juk aisku. Toks mastymas iprastas pradinukams. Taciau, pradinukas vaikas yra iprates mokytis ir turi sansu kazka suzinoti, o suauges pradinukas tampa nelankstus (ka ten mokytis jei viskas ir taip akivaizdu) ir tada sansu nedaug...
 • Membrana
  Membrana 
    2020.08.17, 22:33, vertino: Gerai, , rašė:
  -----
 • Badas
  Badas 
    2020.08.17, 22:34, rašė:
  Turim ir daugiau skirtumu, bet apie tai pasnekesim kai pafotografuosi 15 metu, ir ne vien drugelius ;)
 • Membrana
  Membrana 
    2020.08.17, 22:36, vertino: Gerai, , rašė:
  ---
 • Badas
  Badas 
    2020.08.17, 22:41, rašė:
  Apie tai pasnekesim kai man bus 190 metu, nes tau paciai ilgokai uztruks kol turesi kitoki poziuri :D
 • Membrana
  Membrana 
    2020.08.17, 22:43, vertino: Gerai, , rašė:
  Neturėsiu, narcize. Tave aš visada stengiaus aplenkt, nes žinau kad tu vampyras ir su tavim ginčytis beviltiška.
 • Badas
  Badas 
    2020.08.17, 22:48, rašė:
  As ne vampyras, as tiesiog labai protingas, todel daugumai zmoniu is tiesu sunku gincytis, ir kartais susidaro jiems toks ispudis kad beviltiska. Bet gali visko buti, kad po 90 metu nebebusiu jau toks protingas, ir mano oponentai gaus sansa :D
 • Membrana
  Membrana 
    2020.08.17, 22:53, vertino: Gerai, , rašė:
  -
 • Badas
  Badas 
    2020.08.17, 22:59, rašė:
  Is tiesu tai priesingai: esu protingas genijus (tiesiog), ir prie to pacio dar menininkas. Labos :)

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti
Apie Iveta Kraujutiene
Iveta Kraujutiene

gyvena: Venta    amžius: 30    Daugiau >