Senamiestis

 559 (+0)

Komentarai
Turinys
 • Saullius
  Saullius 
    2020.09.17, 23:13, vertino: Gerai, , rašė:

  Nuotraukoje PATIKO: Mano kuklia nuomone, viskas, išskyrus tuos du kostiumuotus vyriškius bei šunį, čia nereikalinga:) Būtų faina nuotrauka, į kurią pažiūrėjus iškart gera nuomonė apie sostinę susidarytų - net šuni pavedžiot vyrai sostinėj kostiumu pasipuošia:)

  TAISYTINA: Masėj žmonių visad reikia ieškot smulkmenų - bendras vaizdais gal ir įdomu, spalvota ir t.t., tačiau tik smulkmenose tikra gatvės fotografijos grožybė.

  ĮVERTINIMAS balais - x/y/z:
  Momentas, šviesa / Kompozicija, rakursas / Technika, apdorojimas

 • Vaizdinys
  Vaizdinys 
    2020.09.20, 22:30, vertino: Paskatinimas, , rašė:
  Kažkaip prieštaringai išeina – įvertinote, kad nuotrauka gera, tačiau iš taiklių komentarų susidaro įspūdis, kad iki gerumo trūksta.
 • Saullius
  Saullius 
    2020.09.20, 22:47, vertino: Gerai, , rašė:
  Gal ir kiek paprieštaravau sau, tačiau kalbėjau labiau taikydamas į `gatvės fotografija` raktažodį. Paspaudžiau gerai, nes galvoj pakeičiau `gatvės` į `kelioninė`, ar tiesiog `gražu ir spalvota` :)
 • katino pėdutės
  katino pėdutės 
    2020.09.20, 22:59, rašė:
  Gyveni žmogus ir mokaisi. Bet sako vistiek durnas miršti :). Išvada viena - jei tiesiog bimbinėdamas ėjai gatve ir tavo dėmesį patraukė tiesiog bendras vaizdas - „gatvės fotografijos“ raktažodį reiktų palikti saugiai užrakintą stalčiuke :)
  P.S.
  Ironiška, kad man dar buvo minčių iškirpti tuos du kostiumu pasidabinusius vyriokus (drauge su šunyčiu) :). Ir beje, ačiū labai už pakomentavimą :)
 • Saullius
  Saullius 
    2020.09.20, 23:23, vertino: Gerai, , rašė:
  Tikriausiai tame yra kiek paradoksalumo. Mano supratimu, gatvės fotografijos žanre, pati gatvė yra tik antraplanis dalykas. Scena, kur vyksta veiksmas, nei daugiau, nei mažiau. Žmonės į teatrą einą pažiūrėt vaidinimo, o ne pačios scenos:)
  P.S. Pralinksmino tas naujas raktažodis:)
 • ro.
  ro. 
    2020.09.22, 23:39, vertino: //, rašė:

  Nuotraukoje PATIKO: Tinkama Tele objektyvo panaudojimas - išilgai gatvę

  TAISYTINA: Siužetas - joks. Dauguma žmonių užsisukę net. Na gal ir neįmanoma šiuo atveju padaryt kokią dramą vaizde bet bent jau palaukti kelias minutes kol pagrindiniame plane kokia dama su šuneliu pasirodys? Apšvietimas kadre irgi nieko neveikia ..

  ĮVERTINIMAS balais - x/y/z: 1/4/4
  Momentas, šviesa / Kompozicija, rakursas / Technika, apdorojimas

 • vaikas
  vaikas 
    2020.09.24, 22:56, rašė:

  Nuotraukoje PATIKO:

  TAISYTINA: Per daug norite parodyti, turite akcentus pasirinkti.. Daznai maziau yra geriau.. dabar metosi akis tarp vienu ir kitu zmoniu.. Kartais parodyti is arciau ir kelis asmenis yra daug efektyviau, nei chaotiska mase.. Taip pat gatves fotografijoje svarbu gylis, seseliu zaismas, paslaptis... Juodai balta tokiu atveju priimtiniau, nes neatrodo taip megejisakai, kaip tiesiog snaphotas telefonu..paziurekite profesonalu darbus, apsilankykite fotografu parodose ir bandykite pritaikyti savo darbuose..

  Aisku nebent Jus norite viska tik dokumentuoti, deti sau i albuma atminciai tai cia tiks ir toks stilius.. bet tokiu foto yra milijonai..

  ĮVERTINIMAS balais - x/y/z:
  Momentas, šviesa / Kompozicija, rakursas / Technika, apdorojimas


  fotobites.lt siūlo  20% nuolaidą Ekspres fotoknygoms!

Šį mėnesį Kokybiška spauda Asmeniniai įspaudai

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti