Knygnešių 11, Šilutė

Renovuotas Knygnešių 11 namas Šilutėje. Šiame kvartale - apie Knygnešių - Zudermano gatvėse koncentruojasi dar 15 tokio tipo nerenovuotų daugiabučių, iš jų 1 tokio tipo Knygnešių 6 daugiabutį rengiama renovacijai. Jeigu visi tokio tipo daugiabučiai namai būtų renovuoti, koks tada būtų gražus kvartalas, kokie būtų gražūs daugiabučiai. Kol kas Šilutėje yra renovuotas vienas kvartalas - Laisvės al daugiabučiai. Jų yra 9.
 262 (+0)

Komentarai
Turinys
 • Membrana
  Membrana 
    2020.11.25, 20:42, rašė:
  Kas čia? renovacijos reklama? pamiršot parašyt, jog tas degaus porolono dekoras kainuoja mažiausiai 15 tūkst. 50 kv. m. butui. ir dar pamiršot, kad šaip jau šiltėjant klimatui, neverta tas porolonais apklijuot, nes šalčiai tesilaiko tris savaites per metus. Be to šie porolonai, neapsaugo nuo pelėsio, o, mažindami ventiliaciją, sukuria tokią situaciją, kad pelėsis po kelerių metų užaugs ant išorinių pastato sienų. taip neatsitktų, jei to porolono nebūtų.Aš suprantu, kad renovacinio porolono gamintojai ėmė kentėt dėl krizės, bet tokia gamta, ką padarysi.
 • Vaizdinys
  Vaizdinys 
    2020.11.26, 17:33, rašė:
  Apšiltinimo kainos gal ir nelogiškos, bet apšiltinimas iš išorės dabar yra įprasta naujų namų statybos praktika. Pelėsį kuria apšiltinimas iš vidaus arba ventiliacijos nebuvimas. Klimato šiltėjimo padarinius statybos srityje pajusime gal po 100 ar daugiau metų, o gyventi ir gražiai gyventi norisi jau dabar, o ne po mirties...
 • Membrana
  Membrana 
    2020.11.26, 19:22, rašė:
  Grožis turėtų kainuoti apie 2 - 3 tūkst. butui, o ne pusę, o kartais visą buto kainą (provincijoj). ir tik įsivaiduokit, geltonų plytų 1989 m. namai. sienos masyvios, gerai atrodo, nei šalta, o sugeba taip apsukti protą, kad tie irgi renovuojasi. dar pasitaiko tokių kurie medinas lūšnas renovuoja (yra miestose tokių 1936 m. . statytų), o paskui už 14 tūkst. ten butus pardavinėja. Todėl iš esmės renovacija - sekundės bankas. Tai tikri pinigai iš jūsų kišenės. nieko daugiau.
    Asmeninės fotoknygos ir albumai: www.fotobites.lt

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti