.

 221 (+0)

Komentarai
Turinys
 • Kava
  Kava 
    2020.12.15, 11:25, vertino: Mėgstama!, , rašė:
  Kon jūs dabar darot žmones ?
 • Rytis Vilnietis
  Rytis Vilnietis 
    2020.12.15, 18:18, rašė:
  Kadangi esu tikras vilnietis, tai kai kurio tautinio dialekto kartais nesuprantu...
  Aš skaitau - kodėl dabar jūs darot žmones...? :)
  Jei viskas teisingai, tai neapsiriboju jokia viena fotografijos kryptimi, nes mano manymu tai lėta savižudybė ir kūrybinis badas... Menininkas turi būti visapusiškas ir nepriekaištingai galėti turi atlikti bet kokio stiliaus darbą... Tie kurie daro tik tą vieną ir be jokių žingsnių į šonus, labai dažnai ( yra išimčių ) paskęsta tosesavo sultyse. Nes su laiku išsisemia ir nesugeba surasti ko nors stulbinančio ir efektingai naujo...
  O gal visgi komentarą reikėjo skaityti visai ne taip...???
 • Kava
  Kava 
    2020.12.16, 09:17, vertino: Mėgstama!, , rašė:
  Parašiau taip , kad būtų daugiaprasmis. Ir kiekvienas turėtų savo požiūrį . Kadangi kiekvienas mąstome kitaip. Žinių bagažas ir interesai bei tikslai skirtingi . Čia visos nuotraukos plaukia upe. Yra norinčių būti išskirtiniais .
 • Rytis Vilnietis
  Rytis Vilnietis 
    2020.12.16, 10:11, rašė:
  Tai bent slypintis užtaisas paprastai vilnietiškai perskaičius trumpą sakinį ir jo nesupratus... :)
  Tikra tiesa - visi matome kiek skirtingai ir mintys kyla ne vienodos žiūrint į tą patį vaizdą...
  Dėl išskirtinybių, tai manau natūralu žmonių populiacijai, čia tarsi gyvenime, kiekvienas nori kuo didesnį kąsnį nugriebt... Ir karjeroje tas pats vyrauja...
  Tačiau reikia pripažinti vieną realų dalyką, tai jog tikrai yra tų, kurie išsiskiria. O stengiasi ar ne, tai jau antraplanis reikalas, nes gali stengtis kiek nori, jei neduota, tai sunkiai tas įgyjama... Bet sakoma pastangos nenueina veltui, tad visgi stengtis manau verta... ;)
 • Kava
  Kava 
    2020.12.16, 21:35, vertino: Mėgstama!, , rašė:
  Ką jūs darot žmonės? Maniau apie pandemiją. Kiekvienas turim savo nuodėmių. Kas meluoja, kas nesako tiesos, kas naudojasi situacija ir kraunasi pinigus. Kas parnešė mirtį savo tėvams. Na ir žinoma kas turi spresti sirgti man ar ne . Ir šiaip stipri nuotrauka mano galva. O pastangos veltui nenueina, tik dėl patirties atėjom į šį pasaulį. Aukso nepasiimsim , gal jis tik kaip akmuo ant kaklo skandins . Kaip bus uždirbtas?

  fotobites.lt siūlo  30% nuolaidą Ekspres fotoknygoms!

Šį mėnesį Kokybiška spauda Asmeniniai įspaudai

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti