Klapčiuko vargeliai

 205 (+0)

Komentarai
Turinys
 • Rimantas Ereminas
  Rimantas Ereminas 
    2020.12.15, 09:48, vertino: Mėgstama!, , rašė:
  Jeigu sekmadienį uždaryta tai klapčiukui jokių vargelių ir nėra
 • saura
  saura 
    2020.12.15, 09:57, rašė:
  Na va :) matyt neteko jum klapčiuku būti...tai reik iš anksto viską pasiruošti, o čia klebonas vėluoja :)
 • Rimantas Ereminas
  Rimantas Ereminas 
    2020.12.15, 12:06, vertino: Mėgstama!, , rašė:
  Aš taip supratau kad bažnyčia iš viso uždaryta ir neveikia. O klebonas matyt kelias bažnyčia aptarnauja, kas dabar kaimuose nereta, tai kol iš vienos į kitą atvažiuoja...:)
 • saura
  saura 
    2020.12.15, 12:11, rašė:
  Taip, dabar klebonai daug kur laksto po kelias parapijas, turi atvažiuot anksčiau nei prasideda mišios. Bet jei ir vėluoja, tai taip ir palaukt reikia :))...o bažnyčia skaitosi veikianti, tik dažniausiai užrakinta, kad nebūtų pagundos avelėms ką nors nušvilpti :))
 • Rimantas Ereminas
  Rimantas Ereminas 
    2020.12.15, 12:09, vertino: Mėgstama!, , rašė:
  Ką dar norėčiau pasakyti. Man nuotrauka patiko, kompozicija įdomi, ir tas ,,klapčiukas" pagyvina vaizdą, ir architektūriškai įdomi, ir j/b čia pasiteisina. Tik kur čia ta bažnyčia yra?
 • saura
  saura 
    2020.12.15, 12:53, rašė:
  Labanoro bažnyčia :) paradinis įėjimas iš kitos pusės.
 • Rimantas Ereminas
  Rimantas Ereminas 
    2020.12.15, 13:39, vertino: Mėgstama!, , rašė:
  O...Galvoju kad kažkas matyto. .Esu ne kartą fotografavęs, ir per labanorines irgi... Reiktų raktažodyje nurodyti tai paklius tarp kitų jos nuotraukų.
 • Albertas K.
  Albertas K. 
    2020.12.16, 09:26, rašė:
  Mano supratimu labai gera nuotrauka. Tik nemanau, kad čia yra vargeliai. Žmogus rado sau veiklą ir gauna iš to pasitenkinimą. O kad bažnyčios užrakintos, tai čia daugiau katalikybės konservatyvizmo priežastis, kuri šį tikėjimą iš vidaus ėda. Žmogus turi turėti galimybę su dievu bendrauti tada kai jam to reikia, o ne tada kai kunigas mišias atlaiko. O dabar ateini prie bažnyčios, o ji užrakinta su spyna ir tas – užrakinta...Tikėjimas dievu yra jausmas, o kai ateini pas bažnyčią (ne klaida,– supraskit kaip pas motiną), o ji užrakinta... Visi keliai veda prie šventovės, (rusiškai skamba įtikinamiau, nes bažnyčia ir šventovė du skirtingi dalykai) , – o tavo tėvų prižiūrėta, senelių saugota, prosenelių statyta, o ji užrakinta... Ir tam klapčiukui būtų gerai, kai prie įėjimo į šventorių būtų užrašėlis, "bažnyčia ATRAKINTA kiekvieną dieną nuo 18 iki 20 valandos", o dabar kaip kaliausė bulvių lauke. Bulvės jau nukastos, laukas suartas, o ji,– palikta, nes, – užmiršo. Parodos lygio darbas. Sveikinimai.
 • Rimantas Ereminas
  Rimantas Ereminas 
    2020.12.16, 13:12, vertino: Mėgstama!, , rašė:
  Kai nieko nėra bažnyčios yra rakinamos ne tik provincijoje bet ir Vilniuje bei Kaune. Ta pati tvarka yra ir Italijoje, Ispanijoje ir net Vatikane Šv.Petro katedra yra rakinama. Viso to nereikėtų jeigu visi ten vaikščiotų tik melstis, bet praktika rodo kad ne visi tenateina melstis o būna ir blogiau. Tamsta savo butą išeidamas tikiuosi irgi nepaliekate atvirą?

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti