259 (+0)

Komentarai
Turinys
 • Rytis Vilnietis
  Rytis Vilnietis 
    2021.01.03, 23:20, vertino: Mėgstama!, , rašė:
  Nuotrauka pasiūlyta į grupės geriausias
  • ComCamCom
   ComCamCom 
     2021.01.04, 16:29, rašė:
   Ačiū Ryti! :)
  • Mindaugas K
   Mindaugas K 
     2021.01.04, 04:33, rašė:
   Nesibaigianti odė estetikai. Pavadinimas " ⍀" ir vėl virtuoziškai užbaigia klasikinį konceptą, paversdamas jį juoda eklektika, nelyginant fokusininkas ištraukdamas iš skybėlės gyvą triušį, užbaigia savo pasrodymą. Stebiuosi Jūsų išmone tokius efektus išgauti "lygioje vietoje". Kolega, pasirodo Jums negalima duoti fotoaparato į rankas! Nes estetikos niekados negali būti per daug, o vidinio pasitenkinimo jausmas, kylantis matant vizualią subtilumo išraišką ne paskirais elementais, o visuma, žiūrovui potencialiai gali atmušti bet kokią motyvaciją ką nors daryti ar ieškoti pačiam.
  • ComCamCom
   ComCamCom 
     2021.01.04, 18:07, rašė:
   Estetika... Apie Estetiką galima kalbėti - bet galima tiesiog ja gyventi. Kaip ir bet kuris žiūrovas kūrinį gali matyti tik savo kūno fizinių galimybių ribose, tačiau aš neabejoju, kad taip pat - tas kiekvienas žiūrovas būdamas žmogumi yra dvilypė būtybė ir viską mato ne tik iš fiziologinės perspektyvos pusės, bet gali į psasaulį žvelgti pasinaudodamas savo siela - kuri yra proto buveinė. Ir kaip tik dėl to, kad kiekviena siela yra individuali ir labai nemateriali, jos pagalba mes galime matyti įdėjų pasaulį. Ir aš net neabejoju, kad ilgainiui žmogui susiduriant su skirtingais konceptualiais požiūriais, būtent sieloje prasideda stebuklingas vyksmas ir kadaise įdėjų pasaulyje matyti dalykai virsta tobulais pagalbininkais, bei įžvalgomis formuojant savo paradigmas, mąstyseną bei kūrybą. Todėl aš labai vyliuosi, kad ši „juodoji eklektika“ žiūrovui neliks atminty tik šešėliu, bet jis atsisuks į savo įdėjų pasaulį ir pamatys tuos tikrus, su ryškiais kontūrais dalykus, metančius tą šešėlį, bei formuojančius amžinas ir nekintamas asmenines idėjas.
  • Mindaugas K
   Mindaugas K 
     2021.01.04, 22:54, rašė:
   Jūs puikiai konceptualizuojat savo požiūrį. Ne prasčiau nei gerb. Trimakas, kuris ne vieną savo mokinį išmokė mąstyti, o tik po to fotografuoti. Ir išties, jei fotografija "užkabina" ilgesnį laiką, tai tampa gyvenimo būdu, o minčių raiškos, žvelgiant pro fotoaparato ieškiklį yra praktiškai neįmanoma atsisakyti. Nuoširdžiai džiaugiuosi, jog dalinatės tuo kas Jus verčia kurti ir ieškoti, - tyliai dvejojantiems, reikalingas padrąsinimas kurti ir abejonės eliminavimas. Nes gyvenime, tikriausiai, svarbiausias punktumas ir yra savirealizacija, įprasminanti egzistencinę būtį. Jūs, kaip gerokai ūgtelėjęs visais planais, viešumoje sugebate dar ir pasidalinti tuo, kuo dalinasi meistras su pameistriais. ir tai yra puiku. Tai ne komplimentas. Tai tiesiog pastebėjimas. Užbaigdamas komentarą galėčiau parašyti savo pamėgtą "Pagarba", tačiau nerašysiu. Nenoriu subanalinti nuoširdaus pastebėjimo :)
  • Dianna
   Dianna 
     2021.01.05, 22:24, vertino: Gerai, , rašė:
   Nuotrauka pasiūlyta į grupės geriausias
   • ComCamCom
    ComCamCom 
      2021.01.05, 23:26, rašė:
    Ačiū Diana už šią puikią nominaciją! :)
   • nebegedis
    nebegedis 
      2021.01.06, 03:11, rašė:
    čia taip sureikšminote...
   • ComCamCom
    ComCamCom 
      2021.01.06, 14:03, rašė:
    gal nelabai per riebiai...

   Jūsų komentaras

   Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti