Vitaminukai

 112 (+0)

Komentarai
Turinys
 • Mindaugas K
  Mindaugas K 
    2021.01.17, 10:57, vertino: Gerai, , rašė:
  Šita elementika labai gerai atrodytų ant kokio pagrindo turinčio savo faktūrinį ritmą, pvz- drobės. Atspalviai juoda/ raudona kiek per sunkiai kontrastuoja. Tačiau visumoje labai neblogas užmatymas, dėl tokio pateikimo, savo simbolika net primenantis Kalėdinę, ir šiek tiek šv. Patriko dienos simboliką ... :)
 • Sony 2
  Sony 2 
    2021.01.19, 10:55, rašė:
  Mano mama labai norėjo, kad nufotografuočiau ir įdėčiau. Čia jos derlius. Mažas ir mielas. Žinau, kad nuotrauka nėra labai didelės meninės vertės, bet sentimentai kartas nuo karto nėra blogai. Ateities planuose kažkiek įdomesni natiurmortai.
 • Mindaugas K
  Mindaugas K 
    2021.01.19, 12:11, vertino: Gerai, , rašė:
  Šiaip ne viskas gyvenime verte matuojama. Kartais artimųjų norai, būna svarvesnis faktorius, nei gaunamas vertinimas. Nuoširdi pagarba... :)
 • Sony 2
  Sony 2 
    2021.01.19, 13:41, rašė:
  Tai būtent dėl to ir dėjau, nes norėjosi pradžiuginti brangų žmogų. Ir net atspėjau kiek surinks suapvalinus :)
 • Mindaugas K
  Mindaugas K 
    2021.01.19, 13:56, vertino: Gerai, , rašė:
  Jūs pabadykite sekantį sykį nufotografavusi, gautą vaizdą įmesti ne į EF, o į rėmelius. Nes vaizdas realybėje pradeda gyventi tik atspaustas... Kartu tai būtų labai rimta pasakta padirbėti ties vaizdo formatu ir to projekto techiniu įgyveninimu. Jums, - malonumas pasižaisti realizuojant projektą, artimiesiems, - malonumas tų pastangų rezultataim pasiekiami bet kada. Tai tik idėja ateičiai, jeigu ką. Nepriimkite to kaip kažkokios įkyrios pedagoginės praktikos... :D Ač už komunikavimą ir bendrystę... :)
 • Sony 2
  Sony 2 
    2021.01.19, 14:24, rašė:
  Gerai. Jei teisingai supratau mintį, tokias nuotraukas dvi buvau padariusi anksčiau. Abi buvo sepia. Galiu ir daugiau. Viskas per laiką. Gaila, kad tik tris įmanoma publikuoti per savaitę, nes mano archyvai neišsemiami.

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti
Apie Sony 2
Sony 2
 
Arctic

gyvena: Trimitų trys - tram trys!        Daugiau >