Šalta

 192 (+0)

Komentarai
Turinys
 • Mindaugas K
  Mindaugas K 
    2021.01.23, 12:51, vertino: Paskatinimas, , rašė:
  .neryškumas iš ties labai gerai išryškina kadro gylį. Tačiau šiuo atveju, manau, jog tai nelabai pasiteisino, nes tiesiog trečdalis visiškai balto, be jokios ornamentikos vaizdo , nelabai gerai žiūrisi. Paukščiukas "paimtas" labai neblogu estetiškai rakursu, pats užmanymas labai geras, nes atvertas kadro gylis labai puikia formuoja erdvę ir pagrindinį dėmesio objektą, tačiau šiuo atveju, tai nepasiteisino, nes "išplautas" sniegas tampa tiesiog balta dėme, kuri tapus didesne, pradeda konkuruoti su pagridiniu dėmesio objektu... Tokį šviesių pustonių vaizdą tiesiog puikiai papildo švelnus vinjetavimas vaizdo pakraščius nušviesinant. Panašiai, kaip gavosi viršutinis dešinys kampas. Aišku, asmeninė nuomonė - subjektyvus dalykas, ir ji tėra alterantyvus žbilgnis iš pašalies... :)
 • GintasCij
  GintasCij 
    2021.01.23, 20:19, rašė:
  Sutinku su jūsų pastebėjimais. Fotografija mano hobiu tapo prieš pusantrų metų, bet vis dar negaliu jos prisijaukinti. Progresas yra, tačiau iki šiol neturiu nei vienos nuotraukos, kuri man būtų tvarkinga ir verta sienos. Tikiuosi, anksčiau ar vėliau, pavyks išmokti kurti geras nuotraukas.:)
 • Vitusi
  Vitusi 
    2021.01.23, 19:47, vertino: Gerai, , rašė:
  Viskas puikiai, tik reikia pasistengti, kad nors kiek būtų matoma sniego faktūra. Tokią pastabą aš gavau prieš daug metų.

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti
Apie GintasCij