Forumas. Aukštyn Žemyn. Podiskusinė erdvė.

Šį kartą auditorijos labai nekankinsiu ilgais išvesdžiojimais apie savajį požiūrį į gyvenimą. Tiesiog pastebėsiu, jog vaizdą skiriu paskutinio meto labai intensyvioms diskusijoms (ir kas svarbiausia, kai kurių bendruomenės narių pastangomis vis nesibaigiančioms!) apie architektūrinės filosofijos dialektinę svarbą ir jos vizualizacinių ypatumų galimybes EF bendruomenės gyvenime... :)
 190 (+0)

Komentarai
Turinys
 • Rytis Vilnietis
  Rytis Vilnietis 
    2021.01.26, 17:45, vertino: Gerai, , rašė:
  Nuotrauka pasiūlyta į grupės geriausias
  • Mindaugas K
   Mindaugas K 
     2021.01.26, 18:02, rašė:
   Ač Ryti... :)
  • Rytis Vilnietis
   Rytis Vilnietis 
     2021.01.26, 19:42, vertino: Gerai, , rašė:
   Dar dvejojau kur geriau priskirti, bet iš tų kur dalyvauju grupių, visgi ši manau tinkamiausia... :)
  • Mindaugas K
   Mindaugas K 
     2021.01.26, 20:06, rašė:
   Galiu reziumuoti, jog nelabai suklydai, nes nors architektūrinis elementų rinkinukas ir matomas vaizde (laiptai, turėklai, elementinis architektūrinis ritmas), visą mintį suformulavau taip, kad šiuo atveju, jie liko antrine vaizdo dalimi. Na, negaliu ašai be žmogiškos emocijos niekur.. :P Minties formavimo vertikalė, laiptų simbolika ir pavadinimo dalis "aukštyn žemyn" simbolizuoja minties judėjimą/ diskusiją keliomis kryptimis. Apie ką diskutuojama, matyt irgi daugiau mažiau aišku.Tačiau pati architektūrinės dalies idėja matomam vaizde jau nėra aktyvi, nes apie rimties metą šneka šešėliai laiptų erdvėje. T.y. matomas vaizdas yra "After party", dėl ko šešėliai, pagal režisieriaus užmanymą čia yra svarbesnis akcentas. Ką ir užbaigia pavadinimo galas. Na, simboliškai taip kažkaip pamačiau visą tą linksmą šaršalą, kuris paskutiniu metu vyko EF erdvėje... :) Spėju, jog tai nera paskutinis mano pastebėjimas apie panašius procesus. Jei jau esu priverstas riboti savo semantinę sofistiką (ar kaip ten rašiau, - pats jau nebepamenu... :D), tai bent vaizdine forma papilstysiu žibalą į degantį diskusijų laužą, - garas vis tiek turi būti kažkaip nuleistas... :D I'll be back.. ! Ač už pasidalinimą apmąstymais, nes su pasitenkinimu galiu pastebėti, jog talentą skaityti vaizde sudėtas mintis turi ne tik Andrius...:)
  • Rytis Vilnietis
   Rytis Vilnietis 
     2021.01.26, 20:12, vertino: Gerai, , rašė:
   Puiku, jog neprašoviau... :)
   Man taip pat pasirodė, jog į architektūrinę grupę netiks...
   Ne tai buvo akcentuota :)
  • ComCamCom
   ComCamCom 
     2021.01.27, 01:03, vertino: Gerai, , rašė:
   Kaip smagu, kad pagaliau radus laiko prisėdi - „atsisuki“ jau prabėgšmom matytą eFoto juostelę atgal, ir vat Jums, ir prašom: kontekstas - siužetas bei intencija išaiškinta ir pagrindas mintims paklotas...
   Eldoradas - ne kitaip, o dar ir laiptų maršas sukasi į dešinę :)
  • blykst
   blykst 
     2021.01.27, 14:01, vertino: Gerai, , rašė:
   Aš, kaip atitrūkus nuo efoto, tai nesileisiu į diskusijas
   " apie architektūrinės filosofijos dialektinę svarbą ir jos vizualizacinių ypatumų galimybes EF bendruomenės gyvenime... :)"
   :D
  • Mindaugas K
   Mindaugas K 
     2021.01.27, 15:05, rašė:
   Aha... Tai dar ne pats blogiausias varianatas. Po šiuo darbu pasisakiau stipriau... www.efoto.lt/node/1296155 Paskutiniu metu pramušė man ant sofistikos... Senstu po truputį matyt..:D

  Jūsų komentaras

  Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti
  Apie Mindaugas K
  Mindaugas K
   
  Mindaugas K

  gyvena: rugių laukuose prie Bedugnės, kažkur Lietuvoje    Daugiau >