Žiemos laiškas

Sako, kad jei šalia indo su vandeniu padėsi kokį daiktą, vandenį užšaldžius, jame kaip veidrodyje atsispindės to daikto piešinys. Knygos The Secret Intelligence of Water autorė mano, kad vanduo gali atspindėti ir garsiai ištartą žodį ar net mintį . Nežinau, ar tai galioja ir šalčio raštams ant langų. Jei taip, tai kas jame atsispindi, ar kas už lango, ar šiapus jo? Ką šaltis atspindėjo mano lange, neįsivaizduoju.
 295 (+0)

Komentarai
Turinys
 • Zenius
  Zenius 
    2021.02.07, 15:16, vertino: Gerai, , rašė:
  Dar sako,kad vanduo kaip atmintukas,išsaugo informaciją ir man neramu,per kiemą teka upelis,o po šimto metų koks kinietis žiūrės,ką aš veikiu!!
  Dar kažkas fotkino snaiges,susidarančias pagal muzikos virpesius,man gražiausios buvo pagal gerą roko muziką..:/
  Na, o jūsų mintys tada,toks lengvas chaosėlis,bet gražios..:) Kairėj pusėj palmę matau,laukiat nesulaukiat kelionės turbūt..)
 • Hmmm
  Hmmm 
    2021.02.07, 17:22, rašė:
  Apie keliones - į dešimtuką. O gal ir apie chaosėlį :) Šiaip tai čia buvo eksperimentas su nėriniais ant palangės - tik nesigavo nieko panašaus. Vaizdelis ant kito lango žvakidę ant palangės vis tik kažkiek priminė.
  O su upeliu atsargiai - tik su šviesiom mintim prie jo, nes nutekės jos į Nerį, ir į Nemuną, ir į marias, o iš ten ir kiniečiams netoli :)
 • eFoto geriausi
  eFoto geriausi 
    2021.02.28, 06:00, vertino: Gerai, , rašė:

  Sveikiname!
  Ši nuotrauka yra savaitės geriausia temoje „Daiktai, natiurmortas“.
  Visos šios savaitės geriausios:
  www.efoto.lt/nuotraukos/savaites_geriausios?w=202107

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti