Laura, lapai ir vanduo

 253 (+0)

Komentarai
Turinys
 • Mindaugas K
  Mindaugas K 
    2021.03.10, 21:24, vertino: Gerai, , rašė:
  Neesu tikras, bet manau, jog kompoziciškai teisingesnis vaizdas būtų moterytę ir lieptelį išcentruojant ne į kairę, o į dešinę, - esamam vaizde krintanti vandens srovė galutinai užspaudžia kairę vaizdo pusę, o dešinė pusė lieka nesubalansuotai tuštoka. Pataisyti šį trūkumą galima arba perfotografuojant arba prikerpant erdvę dešinėje. Pats matymas man labai patiko - perteiktos emocijos estetika primena labiau tapybinę techniką, o saulės blikas ant krentančio vandens iš vis atrodo kaip hipnotizuojantis masalas kurio dėka, praeiti pro vaizdą jo nepatyrinėjus, yra neįmanoma...:)
 • Owlet
  Owlet 
    2021.03.11, 20:06, rašė:
  Visų pirma, tai ačiū už tokį išsamų komentarą :) kartais taip būna, kad savo paties darbe nepastebi, kažkokių, kartais visai ir svarbių dalykų ;)tai taip ir man šiuo kartu atsitiko :) pritariu, kad centrinė kompozicija būtų geriau, vaizdas tikrai šiek tiek užspaustas. Bet tam ir dalinamės darbais, kad kiti pamatytų kažką kito, dažnai ir klaidas. tad dar kartą dėkui už pastebėjimus :)
 • paradox
  paradox 
    2021.03.11, 17:38, rašė:
  sutinku su Mindaugui, tik pridursiu ko jis nepasakė... reikėjo pritūpti fotografuojant: kampas biški ne tas
  :)
 • Owlet
  Owlet 
    2021.03.11, 20:12, rašė:
  Owlet atsakymas:
  Ir aš sutinku su Mindaugu ;) dėl pritūpimo- tai ne lieptelis , o į prūdą įmestos senos sutrūnijusios durys (matyt žvejų taip pasidėtos, o ilgis jų gan trumpas) buvau jau ant pačios krašto, pritūpti būtų buvę labai nepatogu,nes nestabilu labai. Pamenu, kad ne į vandenį dumbliną bijojau įkristi, o įkristi kartu su kamera :) Ačiū ir jums už pastebėjimus. Taip, yra kur tobulėti:)

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti