Singing The Blues...

50' tųjų muzikinė subkultūra... Ritmenbliuzas, Svingas, Rokabilis... Aprangos kodas... Šokis, vadinamas lindyhopu arba jitterbagu... Tai nėra vien tik muzikinis reiškinys. Tai tuo pat metu ir socialinis reiškinys, nes ši subkultūra pergyvenus kelias kartas, labai sėkmingai pasiekė ir Šiandieną. Kuri apima ne tik muzikavimą. Tai saviraiškos forma, kurią prisiminus visuomet apima šiokia tokia nostalgija. Kodėl? Aiškaus atsakymo neturiu. Gal būt todėl, kad tiesiog yra gera jausti amžiną jaunystės dvelksmą... ? :)
 266 (+0)

Komentarai
Turinys
 • Rolandas Urbonavičius
  Rolandas Urbonavičius 
    2021.04.10, 19:42, vertino: Gerai, , rašė:
  Neblogai. Pirmoje daug draivo / energetinio užtaiso. Ir tikriausiai būtų užtekę tos pirmos, tik turbūt ji labiau skambėtų b/w variante. Bet čia tik mano kukli nuomonė, į kurią nebūtina reaguoti.
 • Mindaugas K
  Mindaugas K 
    2021.04.13, 14:02, rašė:
  Pats irgi galvojau palikti pirmą ir paskutinę. Tokia seka s būtų labiau koncentruota vaizdo "ideologine" prasme... Bet paskutinę akimirką pramušė dvasios silpnumas ir paslydau pats ant savo pamestos minties, - pamąsčiau, kad kiekivenas vaizdas turėtų atspindėti tam tikrą tekste deklaruotą epizodą: viziją, jaunystės šėlsmą ir klasikos nemirtingumą. Įstrižinės kompozos ritmas visus vaizdus apjungia, bet finale, visdėl to tas papildomas vidurinis vaizdas bendrą vaizdą "dekompresuoja" - per daug ten smulkių detalių. Beje, būtent dėl šio vaizdo pirmasis vaizdas ir netapo JB. Padovanota įžvalga komentare tik patvirtino tylius asmeninius apmąstymus, todėl šiuo atveju belieka tik padėkoti už pagalbą atsikratant sava abejone.. :) Ir papildomas Ač, už netngėjimą pasirašyti komentaro forma.... :)
 • eFoto geriausi
  eFoto geriausi 
    2021.04.25, 06:01, vertino: Gerai, , rašė:

  Sveikiname!
  Ši nuotrauka yra savaitės geriausia temoje „Įvykis, reportažas“.
  Visos šios savaitės geriausios:
  www.efoto.lt/nuotraukos/savaites_geriausios?w=202115

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti
Apie Mindaugas K
Mindaugas K
 
Mindaugas K

gyvena: rugių laukuose prie Bedugnės, kažkur Lietuvoje    Daugiau >