Sovietmečiu buvo madingas interjero sienų dažymas kažkokiu taškymo metodu - gan šlykščiai atrodantis reikalas, net purto prisiminus. Kaip daugelis to meto žmonių, taip ir mano tėvai norėjo, kad jų interjeras būtų "ant bangos", o man, natūralu, toje jų "bangoje" teko gyventi. Žalias, baltais taškais apdrapstytas sienas prisimenu iki dabar ir todėl žalia visiems laikams yra mano "mėgiamiausia" spalva. Dabar aišku iš kur imtasi idėjos - iš balandžiams priklausančios architektūros studijos.