....

 405 (+2)

Komentarai
Turinys
 • paradox
  paradox 
    2021.05.26, 09:02, vertino: Mėgstama!, , rašė:
  Nuotrauka pasiūlyta į grupės geriausias
  • Rolandas Urbonavičius
   Rolandas Urbonavičius 
     2021.05.26, 09:06, rašė:
   Ačiū labai, Vacy !
  • paradox
   paradox 
     2021.05.26, 10:32, vertino: Mėgstama!, , rašė:
   ... bet jau buvo šita nuotrauka jūsų įkelta... :) kėlėt per naują ?
  • Rolandas Urbonavičius
   Rolandas Urbonavičius 
     2021.05.26, 11:47, rašė:
   Nuotrauka buvo įkelta vakar vėlai vakare. Per kelias valandas surinko porą žvaigždžių ir 40 balų. Tu rekomendavai į Minimalizmo grupę ir 4 tavo kolegos rekomendavo nuotrauką į grupę Juoda-balta. Bet šiandieną 8.00 atėjo misterio žinutė (standartinė), kad nuotrauka per prasta srautui :) Matomai peizažo temoje buvo geresnių tą vakarą, ar naktį, kai visi miegojo. Šitas darbas buvo vėliau dėtas nei Migluškos "Rageliai", tie, kurie vis dar iki dabar puikuojasi sraute su vos 30 balų, be komentarų ir be grupių. Tai čia matyt toks covidinis mano darbelis, kuris buvo priverstas eiti į priverstinę izoliaciją, nepaisant labai gražių jūsų visų komentarų. Tai tiek ... Aš manau, kad yra kitaip, darbas vertas dėmesio ir net įsteigčiau asmeninę premiją tam, kuris iš tos vietos parvežtų žavesnį kūrinį.
  • begedzius
   begedzius 
     2021.05.26, 12:08, vertino: Mėgstama!, , rašė:
   Labai gaila, kad tokie parodiniai darbai lieka neįvertinti.. Mano nuomone jis tobulas ir išbaigtas.. :)) Sėkmės!! :))
  • Rolandas Urbonavičius
   Rolandas Urbonavičius 
     2021.05.26, 13:08, rašė:
   Ačiū labai ir dar kartą ačiū už vakarykštį komentarą !
  • paradox
   paradox 
     2021.05.26, 12:26, vertino: Mėgstama!, , rašė:
   ... na taip, čia kartais kyla neaiškios anomalijos, kurios sunkiai paaiškinamos, bet kitą vertus mes neturime didelio pasirinkimo čia Lt, nes nėra kitų fotografijos tinklalapių. Na yra dar "Kūdra", bet aš joje nedalyvauja, tai džiaugiuosi, kad šitas yra... :)
  • Rolandas Urbonavičius
   Rolandas Urbonavičius 
     2021.05.26, 12:43, rašė:
   Aš ir džiaugiuosi, kad yra efoto. Nors fotografuoju nuo 8 metų ir jau būnant 10 džiaugiausi savo pirmąja paroda Kaune, "Planeta" kino teatre (dabar jo nelikę - turgus ten dabar :))), geriau daug kam už kino teatrą), bet galiu drąsiai pasakyti, kad kaip fotografas gimiau būtent efote, kad ir kaip keistai tai skamba. Tik tuo fotografu tikrai negimiau todėl, kad efoto yra. Nereikia to painioti. Tiesiog, kažkada tai buvo labai gera platforma norintiems rimtai nerti į fotografiją. To jau senai nelikę ir to niekas jau nepakartos. Likęs FB lygio bardakėlis.
  • Andrius Gudelis
   Andrius Gudelis 
     2021.05.26, 16:56, vertino: Mėgstama!, , rašė:
   Kai pamačiau naujai įkeltą tavo šį darbą pamaniau, kad matyt aną matytą anksčiau tiesiog susapnavau :) Gerai, kad komentarai atvedė į tiesos kelią ir toliau galėsiu vis dar pasitikėti savo mintimis ;)
   Man tik įdmou, ar redakcija/moderatorius šiaip ignoruoja tokias algoritmo ydingas išdaigas, ar čia visdėlto nuspręsta, kad taip kaip yra - yra gerai?
  • Rolandas Urbonavičius
   Rolandas Urbonavičius 
     2021.05.26, 17:54, rašė:
   Anksčiau buvo sumetama viskas algoritmui ir paaiškinama avims, kad geriausi darbai išplaukia į plačius vandenis ir nepaisant algoritmo netobulumo :) Dabar tikrai TIKIU, kad viską dėlioja algoritmas - į klūzą nuleidžia darbą, kuris per porą valandų buvo apdabintas kolegų žvaigždėmis, apdovanotas nuoširdžiais komentarais. Bet kas gali ginčytis. Juk jei nepatinka, dėk antrą kartą ir žiūrėk, gal šį kartą niekas neužkovidins lygioje vietoje :)
  • Rytis Vilnietis
   Rytis Vilnietis 
     2021.05.26, 17:42, vertino: Mėgstama!, , rašė:
   Na ... kaip čia tau subtiliau pasakius gerbiamas bičiuli...
   Yra tokia grupė kaip mokykla, kuriems su fotografija "nelabai" sekasi....
   Tavo nuotraukose niekad nėra gėlių - spalvotų būtinai, žmonių tautietiškais bruožais ir gerietiškomis šypsenomis, užimančių kaip minimum pusę kompozicijos kadre, fotkini tu depriasyvius vaizdus, po kurių sunku užmigt, arba net baisu dažniausiai, tad turėtum suprasti kodėl viskas taip vyksta... Na čia rimtai rašau...
   Dar turiu paminėti vieną svarbų dalyką kurį man kadais išdėstė valdovas, jog čia viską valdo dirbtinis intelektas, kuris pats ir tobulinasi meno suvokimo srityje ir sprendimus tokius priima, iki kurių mes dar nesubrendome vis pervertindami savus darbelius...
   Tai arba reikia susiimti ir fotkint tai ko kaip minėjau trūksta tavo darbeliuose, na arba sveikas atsikraustęs į mokyklą, kaip ten ji neatsimenu, berods fotomokykla ar kaip tai panašiai, na bet supratai ką noriu ištransliuoti...
   Gėda žinoma man prisipažinti, bet na man patinka ši nuotrauka, na patinka ir nors tu ką... Čia matai mokinio skonis, tad gal kietesni kolegos bus atlaidūs man ir suprantama tau...
   :O :D))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  • Rolandas Urbonavičius
   Rolandas Urbonavičius 
     2021.05.26, 18:03, rašė:
   Esu dabar, kaip čia tau pasakius, mokymosi stadijoje - mokausi susigaudyti spalvų erdvėje, studijuoju spalvų perėjimo niuansus gėlių lapuose, žmogaus odos subtilybes, ieškausi patrauklių akiai frontų, kalbinu juos po truputi. Taip sakant apšilinėju spalvotoje fotografijoje. Suprantu, kad bus nelengva, bet bandysiu kelti vis tiek į srautą. Čia manau gausiu daugiau kritikos dėl neteisingai parinktos spalvų paletės, ar tai kompozicijos ir t.t. Dar visą tą reikalą bandysiu matomai pradėti su statusu nesiseka. Bet tikrai sutinku. Kam šiais laikais lengva, manau nesiseka daugumai. Bet žinok liksiu sraute tol, kol mano darbų ir žodžių galutinai neužbanins dirbtinis intelektas.
  • Rytis Vilnietis
   Rytis Vilnietis 
     2021.05.26, 19:27, vertino: Mėgstama!, , rašė:
   :D)))))))))))))) ... na ir užsispyręs gi tamsta... :D)))))))))))))))
   Kita vertus, tik užsispyrę savo pasiekia... ;)
  • Vaizdinys
   Vaizdinys 
     2021.05.26, 18:58, vertino: Gerai, , rašė:
   Taip jau nutiko, kad efoto sistema nėra labai gerai pritaikyta tiems, kurie labai dažnai deda labai gerus darbus ir už tai sulaukia labai gerų vertinimų. Kartu reikia suprasti, kad kuo dažniau jūs į kairę ir į dešinę dalinate žvaigždes, tuo labiau jūsų žvaigždė patiria infliaciją ir galiausiai tampa mažavertė. Jeigu tą, kuris jus apkrovė žvaigždėmis, jūs taip pat apkraunate žvaigždėmis, jūsų žvaigždės vienas kito atžvilgiu pradedamos ignoruoti, nes dirbtinis intelektas mano, kad jūs esate neobjektyvus. Dirbtinis intelektas, aišku, kartais klysta, nes darbas tikrai gali būti labai geras, bet dirbtinį intelektą taip elgtis verčia „gyvenimiška“ patirtis, nes paprastai nebūna taip, kad viskas būtų ištisai labai gerai. Problema darosi iš dalies ir dėl to, kad bendruomenė yra maža, jos dalis labai dažnai vertina panašaus stiliaus darbus arba net beveik viską iš eilės, todėl labai geri darbai nelieka jų nepastebėti, tačiau infliacija jau būna suėdusi jų balso vertę, todėl labai geroms nuotraukoms jų balsas kartais nepadeda. Ką daryti? Recepto neturiu, nes daug ko nežinau. Aišku, dirbtinį intelektą reikia supažindinti su gyvenimo realijomis, bet, kita vertus, neišeina to intelekto mokyti tik pagal netipinius atvejus, nes tada jam apskritai virtuali galva gali susisukti. Vadinasi, kartais verta pagalvoti, kaip su juo susigyventi.
  • Rolandas Urbonavičius
   Rolandas Urbonavičius 
     2021.05.26, 19:28, rašė:
   Čia tas komentaras tam, kad giliau dirbtiniam intelektui sulįsti, ar kaip ?
   Nes nelabai suprantu kam tu jį adresavai.
  • Vaizdinys
   Vaizdinys 
     2021.05.26, 19:36, vertino: Gerai, , rašė:
   Nors ir atsakiau į komentarą, adresavau iš esmės visiems. Mėgstu paties nuotraukas. Pats efoto erdvėje esi labiau išimtis nei dėsnis, todėl ir bandžiau parodyti, kad dirbtiniam intelektui su išimtimis yra sunku. Nors ką nors sugalvoti turbūt galima.
  • Rolandas Urbonavičius
   Rolandas Urbonavičius 
     2021.05.26, 20:37, rašė:
   Esu čia ilgai, tiek ilgai, kad suprati kiek esu visada einu į savo profilį pažiūrėti kada registravausi. Tai man viskas aišku kaip viskas čia veikia, kaip ganomos avys ir kaip jos bauginamos. Tik čia niekas išskyrus ganytojo negali turėti nei savo nuomonės, nei savo skonio ar stiliaus, nes trenks žaibas. Žaibas netrenkia tik į juostininkus, nes juosta savo sudėtyje turi žaibolaidį, kuris yra ganytojo ganytojas. Tai tokia matematika. Toks tas dirbtinis intektas - nupezęs softas su rankiniais klavišais.
  • Dianna
   Dianna 
     2021.05.27, 18:51, vertino: Gerai, , rašė:
   Kartais pabūnu juostininkė, tai žinau, kad trenkia irgi..:)))
  • Rolandas Urbonavičius
   Rolandas Urbonavičius 
     2021.05.27, 19:07, rašė:
   Totali nesąmonė gilintis kuo fotografuotas vienas ar kitas darbas. Snobų reikalas visa tai. Tas pats ką paklausti meninko kurioje parduotuvėje perka dažus ir teptukus, stebintis kokia nuotabi jo kūryba :) Bet kiekvienam savo - kažkas iki menkiausio varžtelio žino fotoaparato konstrukciją, bet nieko gero ir nenufotkina, kitas perka brangiausias drobes ir dažus, bet tapo š... Tas pats ir su juostininkais. Keista būtų pripažinti skaitmena fotografuojančiam, kad jis klaidingam kely, kaip ir keista būtų jei juostininkai, fotografuodami juosta galvotų kitaip. Tik keisčiausia yra, kuomet turint juostinuką, visi turintys galvoja, kad vien to turėjimo pakanka :) Čia yra kažkas tokio, ko sveikom smegenim suvokti neišeina :)
  • Lunaria
   Lunaria 
     2021.05.26, 10:23, vertino: Gerai, , rašė:
   Gelmės... Gylis...Kaip visada puikiai ir hipnotizuojančiai :)
  • Rolandas Urbonavičius
   Rolandas Urbonavičius 
     2021.05.26, 11:53, rašė:
   Ačiū labai, Augustina !
  • Artūras Politovas
   Artūras Politovas 
     2021.05.26, 21:22, vertino: Mėgstama!, , rašė:
   Nuotrauka pasiūlyta į grupės geriausias
   • Rolandas Urbonavičius
    Rolandas Urbonavičius 
      2021.05.26, 21:54, rašė:
    Rizikuoji būti nesuprastu siūlydamas į tokią grupę :))) Nepagiriotas tu kartais ?
   • Artūras Politovas
    Artūras Politovas 
      2021.05.26, 22:16, vertino: Mėgstama!, , rašė:
    43 balai, eina na
   • Rolandas Urbonavičius
    Rolandas Urbonavičius 
      2021.05.27, 14:43, rašė:
    na na, oi oi :)) Daug kam baisu balsuot buvo, turbūt :)))
   • Andrius Gudelis
    Andrius Gudelis 
      2021.05.27, 07:55, vertino: Mėgstama!, , rašė:
    Hmmm… vėl į Klūzą nuleido!?
    Panašu, kad pilnatis net dirbtinio intelekto neaplenkia :/
   • Rolandas Urbonavičius
    Rolandas Urbonavičius 
      2021.05.27, 14:39, rašė:
    :) Napoleono sindromas :)
   • Zenius
    Zenius 
      2021.05.27, 09:26, vertino: Gerai, , rašė:
    Rolandai,čia ne pokštas?
    Tai jau peržengia bet kokio proto ribas,turbūt agonija,deja..:(
   • Rolandas Urbonavičius
    Rolandas Urbonavičius 
      2021.05.27, 14:41, rašė:
    Čia nonsensas :) Bet yra kaip yra :) Agonija tinkamas apibūdinimas, deja...
   • Zenius
    Zenius 
      2021.05.27, 11:17, vertino: Gerai, , rašė:
    Nuotrauka pasiūlyta į grupės geriausias
    • Rolandas Urbonavičius
     Rolandas Urbonavičius 
       2021.05.27, 14:42, rašė:
     Ačiū labai, Zeniau !
    • EmVa
     EmVa 
       2021.05.27, 18:02, vertino: Mėgstama!, , rašė:
     Atklydau čia, nes balsuoju dažnai tokiu principu - nustebina ar ne daugiau mažiau. Ypač tai taikau tokiems Meistrams kaip jūs. Dabar esanti nuotrauka nenustebino, galvoju pažiūrėsiu ką dar rodot. Ir radau. Šita tikrai stebina, norisi ilgai žiūrėti. Ir randu keistą to rezultatą. Aš turiu įkėlimo problemą, bet gal aš pati kažko jau nebemoku:( Laikykitės. Jūsų nuotraukos puikios.
    • Rolandas Urbonavičius
     Rolandas Urbonavičius 
       2021.05.27, 18:26, rašė:
     Dėkuj, Emilija !
    • Zenius
     Zenius 
       2021.05.27, 19:05, vertino: Gerai, , rašė:
     Nuotrauka pasiūlyta į grupės geriausias

     Į grupę „Minimalizmas“ rekomendavo


     Jūsų komentaras

     Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti