Prisijaukinti

 348 (+0)

Komentarai
Turinys
 • nebegedis
  nebegedis 
  nesiseka
    2021.05.27, 22:19, vertino: Gerai, , rašė:
  Be pirmosios yra ką žiūrėti, ačiū.
 • EmVa
  EmVa 
    2021.05.28, 18:33, rašė:
  Tai pirmoj nėra kas žiūrėti? gaila:)
 • nebegedis
  nebegedis 
  nesiseka
    2021.05.28, 22:43, vertino: Gerai, , rašė:
  Iš tikro, labai įdomi vieta pasiaiškinimui. Dabar, kai pateikiate žinių apie savus lūkesčius, yra aišku, kad tikitės išgautos vertės iš inscenizacijos. Kuomet aš, kaip žiūrovo atvejis, ieškau ne parodomojo teatro, jokio ne feiko ieškau, bet patirties, nubloškimo į suprantama-nesuprantama, valdoma-gaivališka, bei galiu pasisemti tiek, kiek atrandu.

  Ar atrandu inscenizacijose? Nebent jos man pateikia potencialą veikti, išgyventi, klaidžioti ir išsikapanoti. Ar užskaityčiau už potencialą katinėlio padėjimą šulinin? O kur išvis potencialas, kai katinėlį deda į šulinį? Nebent suvisam, gudbai, tuomet pikta.

  Aš noriu išgyvenimo, o ne falsifikavimo. Kaip ir kiti veiksnieji.
 • EmVa
  EmVa 
    2021.05.29, 14:10, rašė:
  Jus supratau. Tas "suprantama - nesuprantama" yra man vertybė kai žiūriu kitų nuotraukas. O "valdoma - gaivališka" labai plona riba. Turint omeny žiūrovų įvairovę. Net pačiam autoriui sunku pagauti tą ribą. Juolab, kad vis rečiau befotografuoju žmones.
 • nebegedis
  nebegedis 
  nesiseka
    2021.05.29, 21:14, vertino: Gerai, , rašė:
  Dėl valdoma-gaivališka: turbūt tai vienas iš didžiausių dalykų, kurie patiriami žaidžiant juosta. Manau, kad skaitmenoje to ženkliai mažiau. Yra laukimo, atradimo patirtis, kai gaudytas kadras atsiveria ir nustebina. Šalia būna ir nenusisekusiųjų kadrų patirtis - ji verčia kitam kartui įvertinti, numatyti kiek daugiau, ir taip moko. Teoriškai skaitmena galėtų būti artima, bet praktiškai gaivališkumo ten skysta. Net ir juosta, su per dideliu žinojimu kaip turi būti, gali nukentėti, netekdama magijos dalies. Fotografijos susiliejimas su gyvenimo organika ir yra jos aukščiausia teikiama patirtis.

  fotobites.lt siūlo  20% nuolaidą Ekspres fotoknygoms!

Šį mėnesį Kokybiška spauda Įspaudas NEMOKAMAI

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti