....

 271 (+0)

Komentarai
Turinys
 • Rytis Vilnietis
  Rytis Vilnietis 
    2021.06.01, 21:33, vertino: Mėgstama!, , rašė:
  Nuotrauka pasiūlyta į grupės geriausias
  • Rolandas Urbonavičius
   Rolandas Urbonavičius 
     2021.06.01, 21:45, rašė:
   Ačiū, Ryti ! :)
  • Zenius
   Zenius 
     2021.06.06, 20:17, vertino: Gerai, , rašė:
   Labas,vėl išmetė?
   Nebėra jau čia mums ką veikt. :(
  • Rolandas Urbonavičius
   Rolandas Urbonavičius 
     2021.06.07, 10:59, rašė:
   Atsimeni multiką apie ukrainiečių kaimo gyvenimą, šunį ir vilką. Vilko frazė šuniui: "Tai ką, vėl išvarė..." :)
   Manau, kad nebėra, bent jau man tai tikrai. Mano darbai įdomūs tik mažai saujelei žiūrovų ir tai manau, kad pusė iš jų pliusuoja vien tik tam, kad gauti pliusą atgal :) Realiai esu įdomus kokiai dešimčiai žmonių :) Pasvėrus viską N kartų geriau FB, jei nori kažkam kažką parodyti :) O dar kitas dalykas - ar aplamai reikia kažkam kažką rodyti ? Fotografuoju savo malonumui, tai turbūt man turėtų nerūpėti savo darbų demonstravimas, laukimas kažkokios nuomonės. Bet kokiu atveju jokia nuomonė nepakeis nei mano skonio, nei fotografijos suvokimo, nei manęs paties.
  • Zenius
   Zenius 
     2021.06.07, 11:19, vertino: Gerai, , rašė:
   Juokauju,Rolandai. Nasiruošiu čia jūsų guost,žinot savo vertę,prieš sistemą reik kovot,nors kam tai įdomu..Manęs fb net nėra,gaila laiko. O multiką pamenu,kur vilkas prisgėręs po stalu pradėjo dainuot ir tvorą dar sulaužė.:D
  • Rolandas Urbonavičius
   Rolandas Urbonavičius 
     2021.06.07, 12:30, rašė:
   Tikrai nereikia manęs guosti :) Aš ir juokauju, ir net nesiruošiu su niekuo kovoti :) Paerzinti Napoleono sindromą turinčius man visada smagu - savotiška pramoga/pokštas :) Buvau jau kartą viską ištrynęs, bet Artūras Politovas išzyzė, kad sugrįžčiau. Tai kaip bebūtų keista, bet grįžau į efoto ne todėl, kad norėjau, bet todėl, kad atsibodo Artūro įkalbinėjimai kasdieniai :)) O FB geras dalykas (man asmeniškai), nes ten toli gražu ne ši smėlio dėžė. Ir laiko ten sugaišti N kartų mažiau, nes niekam nei laikint reikia, jei laiko neturi, nei komentarų kilometrinių rašyti. Plius matai kokio lygio žmonės domisi tavo kūryba. Tai jei po darbu parašo komentarus pasaulinio lygio fotografijos žvaigždės, tai supranti, kad parašė ne tam, kad gauti komentarą ir laiką atgal.
  • Zenius
   Zenius 
     2021.06.07, 12:49, vertino: Gerai, , rašė:
   Šaunuolis Artūras! Buvo mane paėmęs į vieną seminarą,kalbėjo ir apie tamstą,kad geriausias peizažistas,pradėjau net geriau fotkint dėl to..:D
  • Rolandas Urbonavičius
   Rolandas Urbonavičius 
     2021.06.08, 03:49, rašė:
   :)) Gerokai perdėjo kalbėdamas jis apie mane :))
  • Kava
   Kava 
     2021.06.18, 11:41, vertino: Mėgstama!, , rašė:
   Kas tai yra FB ?
  • Rolandas Urbonavičius
   Rolandas Urbonavičius 
     2021.06.19, 12:33, rašė:
   FB - feisbukas.
  • Kava
   Kava 
     2021.06.18, 12:03, vertino: Mėgstama!, , rašė:
   Mokomes iš jūsų. Malonu kai čia esate.Po truputi keičiu savo pasaulėžiūrą . Neišeina duoti tiek žvaigždučių. Kitiems nelieka. Pats dėjau į srautą kad nereiktų trinti ir gaišti laiką ir še tau paliko. Dėjau ten nes tapo nesvarbu tos lenktynės su skirtingomis taisyklėmis. Išeinu pasivaikščioti be foto , tai teko fiksuoti mobiliu. O šiaip tai remsiu savo buvimu čia. Suprantu jūsų nuotraukų savikaina su pagarba. Esate su Ryčiu labai produktyvus, karais nespėjame, kartais dar nesuprantame.
  • Rolandas Urbonavičius
   Rolandas Urbonavičius 
     2021.06.19, 13:00, rašė:
   Dėkuj. Tikrai nesivaikau efote nei žvaigždžių, nei balų, nei simpatijų ar palaikymo, nes efoto yra patforma, kur nei balai nei žvaigždės, nei simpatijos nepadeda augti profesionaliai po tam tikro laiko. Kol esi žalias kaip maumedis fotografijoje tada taip - efote susirandi bendraminčių,tokių pat žalių ir keitiesi savo patirtimis. Po to ateina laikas, kuomet po tavo nuotraukomis dingsta komentarai - tai reiškia, kad buvę komentatoriai apsipavydėjo ir jaučiasi fotografijoje silpnesni už tave. Sekantis etapas - atsiranda tavo kūrybos gerbėjai ir po nuotraukom atsiranda grupės. Dar sekantis etapas - išlieka tik nuoširdūs, nepavydūs gerbėjai. Kažkur skaičiau, kad didžioji dalis fotografų yra begalo be krašto pavydūs veikėjai. Tai vat, tada išaušta paskutinis etapas - visi apsipavydi iki debesų ir lieka max. 10 nepavyduolių, kurie ir toliau žavisi tuo ką tu darai. Po paskutinio etapo gaišti laiką efote dėl 10 žmonių tikrai neverta, nes tie patys 10 ir taip seka tavo FB profilį, kažką parašo ar tiesiog šiaip užmeta laiką. O pasiekus šį bei tą fotografijoje šliaužioti po efoto srautą ir mokyklą laikinant drugelius, vaikiukus, ir spalvotus peizažiukus darytus su mobilka gali tik žmonės kurie tokiems dalykams turi marias laiko. Deja aš nesu iš tų, kurie turi laiko ir noro laikinti bele laikinti, kad gauti laiką atgal.
  • begedzius
   begedzius 
     2021.06.07, 16:07, vertino: Gerai, , rašė:
   Net pavydu tokios akies. Yra dalykų, kurie niekada neįtilps į siauras vertinimo ribas..
  • Rolandas Urbonavičius
   Rolandas Urbonavičius 
     2021.06.08, 04:06, rašė:
   Malonu, kad pačiam patinka mano darbai. Bet jie tikrai neturi patikti visiems. Didžioji dalis pasaulio šlamščia greitą maistą ir tik nedidelė dalelė žmonijos mėgaujasi geru maistu. Ir tie, ir tie galvoja, kad turi gerai išlavintus skonio receptorius :)
  • aion
   aion 
     2022.02.15, 15:58, vertino: Gerai, , rašė:
   Perskaičiau komentarus po darbu. Mano požiūris į FB ar kitas platformas yra kritiškas ne todėl, kad išgyvenčiau ypatingą pririšimo jausmą efotui, arba jog linkčiau ignoruoti visus kitus pasirinkimo variantus. Tiesiog laikau, jog LT futbolo rinktinė, atsidūrusi Marakanos stadione stebuklingai nevirs tuo, kuo ji nėra. Kitaip tariant: Jūsų, Zeniaus, Artūro, mano ir kitų foto darbus finale įvertins tik laikas. Amžininkai, teesie jie ir pasaulinės žvaigždės, šiuo klausimu nevaidina jokio lemiamo svorio. Prisiminkim H. Melvilį ir jo romaną "Mobis Dikas". Jis buvo išjuoktas, atmestas, pasmerktas, ir tik po rašytojo mirties tapo pasauliniu šedevru. Toks pavyzdys ne vienintelis, ir bent jau mane jis puikiai nuramina, blaiviai nuleidžia ant žemės ir leidžia jaustis normaliai, net jei vertinimuose buvau nustumtas į apačią.
  • aion
   aion 
     2022.02.15, 18:22, vertino: Gerai, , rašė:
   PS. o šiaip persisotinimas bet kuria socialine platforma nutinka neišvengiamai, taip jau mes esame sutverti. Vienos, kad ir labai geros dainos, dešimt dienų iš eilės nesiklausysi, tas pats su antra, trečia, ketvirta labai gera daina... :)

  Jūsų komentaras

  Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti
  Apie Rolandas Urbonavičius
  Rolandas Urbonavičius
   
  Rolandas Urbonavičius

  Daugiau >