Štutgartas


Teoriškai Štutgarte praleidau du metus mokydamasis. Praktiškai - apie metus, nes dėl pandemijos dalį mokslų atlikau iš namų. Nors tai nedidelis laiko tarpas, tačiau lieka sentimentai šiam miestui, nes čia pradėjau fotografuoti, nusipirkęs seną juostinį Minolta XD-7 su 50mm. Sukėliau keletą atrinktų nuotraukų iš pasivaikščiojimų miesto centre, universiteto miestelyje ir iš pačios kelionės išsikraustyti iš bendrabučio
 359 (+1)

Komentarai
Turinys
 • Kriaušė Krioklys
  Kriaušė Krioklys 
    2021.12.11, 09:44, vertino: Gerai, , rašė:
  Štutgartas man visada atrodė labai nefotogeniškas, tačiau parodei, kad tai netiesa. O XD7 tikrai yra labai geras fotoaparatas.
 • arurim
  arurim 
    2021.12.11, 12:50, rašė:
  Ačiū už komentarą! Tiesa, Štutgartas - industrinis miestas. Jame nei ypatingo senamiesčio, nei įspūdingų dangoraižių nėrasi, tačiau patyrinėjus bet kokiame miestelyje galima rasti kažką unikalaus
 • begedis
  begedis 
    2021.12.12, 21:27, vertino: Mėgstama!, , rašė:
  Esu skeptiškas pramoninių temų link, bet trečioji čia patinka labai. Šeštoji dėl konstrukcijos. Ir kokybė pavyzdinė. 35mm, nesitiki.
 • arurim
  arurim 
    2021.12.14, 19:33, rašė:
  Dėkingas už gerą žodį, smagu, kad patiko. Lengvąjį fuji su standartiniu objektyvu nešiojuosi beveik visur, tad jei užmatau ką nors įdomaus, tuoj pat nupyškinu :)

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti
Apie arurim
arurim
 
Arūnas Rimkus

gyvena: Kaunas    amžius: 27    Daugiau >