po švenčių

buvom po vieną

kiekvienas turėjom savo lauką

savo vėją ir savąjį badalementį

r.s.
 611 (+0)

Komentarai
Turinys
 • Badas
  Badas 
    2022.01.05, 11:44, vertino: Gerai, , rašė:
  Gera serija. Maisiuko nereikejo.
 • EmVa
  EmVa 
    2022.01.05, 18:17, vertino: Mėgstama!, , rašė:
  Drįsčiau sakyt, kad reikėjo ir ypač kai tas užrašas matosi. Toks trumpai trunkančio džiaugsmo atributas. Kai po švenčių reikia sutvarkyt tą maišiukų ir popierių reikalą užsigeriant pridususiu šampanu:)
 • Badas
  Badas 
    2022.01.05, 18:57, vertino: Gerai, , rašė:
  Manau kad nereikia i viena kose sukisti visu atributu, kiek egzistuoja. Sita serija - estetiska ir grazi, o ne visapusiska. Ir siaip, vienos siuksles neuztenka kad uzpildytum ekologini temos aspekta. Kai serijos tema neveda nuosekliai link pabaigos - gaunasi issisokimas. Na, yra toks variantas - graziai uzliuliuoti ir paskui gale garsiai plaukstelti per veida (arba vimtelti ant asfalto), bet tuomet reikia zinoti, kad ziurovui lieka paskutinis ispudis, o ne pirmas.
  Tai tik mano nuomone, kontrargumentai laukiami :)
 • EmVa
  EmVa 
    2022.01.05, 19:56, vertino: Mėgstama!, , rašė:
  Oi ne, ne apie ekologiją kalbu siaurąja prasme. Aš apie tą laikinumą kai esam laimingi daiktiniais maximiniais džiaugsmais, kai gatvės nusėtos "džiaugsmo" atributais, o "mes buvom po vieną". Ir tas kleckas kaip minkšta vinis - še tau. nežinau ką Marius galvojo, bet man čia viskas susišaukia. Na estetiškai gal jūs ir teisus, bet estetika ne visada pirmoj vietoj:)
 • Badas
  Badas 
    2022.01.05, 20:47, vertino: Gerai, , rašė:
  Mano akcentas buvo ne ant ekologijos (na reikejo kazkaip apbudinti, tai ir uzrasiau arciausiai seiles buvusi zodi), o ant staigaus posukio. Buna geri, ir nelabai geri posukiai. Nesu pries posukius, bet jeigu jis nepatvirtintas papildomais elementais, jis atrodo issisokantis, nederantis. Negalima sugrupuoti bet ka ir bet kaip, ir pasakyti - "tai kontrasto efektas", tai nesigauna automatiskai. Viskas ok jeigu autorius finaline ideja iskele auksciau estetikos, bet tokiu atveju kazko pritruko. Dar reikia kazkokiu "kliju", arba kitaip orientuotos siuzeto linijos.
 • mork
  mork 
    2022.01.06, 10:16, rašė:
  Oh, kokie faini pasvarstymai. Išties Badas teisus, vaizdas su maišeliu ėjo kaip pavienė foto, kuria pasdalinau soc tinkle. O čia visumoj, na, iš konteksto ji man neiškrenta, galbūt padeda paryškint tuos laukus, atskirtį ir ilgesį, apie ką ir yra šita serija, ir papildo priešpaskutinę foto, nes nueinantys visada palieka pėdsaką
 • EmVa
  EmVa 
    2022.01.05, 18:19, vertino: Mėgstama!, , rašė:
  Spalvota pošventinė depresucha ...gerąja prasme:)
 • eFoto geriausi
  eFoto geriausi 
    2022.01.23, 07:00, vertino: Gerai, , rašė:

  Sveikiname!
  Ši nuotrauka yra savaitės geriausia temoje „◊ Serija-istorija“.
  Visos šios savaitės geriausios:
  www.efoto.lt/nuotraukos/savaites_geriausios?w=202202

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti