Įplėšiau kampą, išgąsdinau paukštį

Muzika: Brad Mehldau Trio - "Everything in Its Right Place"
 356 (+0)

Komentarai
Turinys
 • portas
  portas 
    2022.01.22, 20:22, vertino: Gerai, , rašė:
  Gaila....paukštuko...
 • EmVa
  EmVa 
    2022.01.23, 16:46, vertino: Gerai, , rašė:
  Kažką man čia norisi išvartyti, bet nepagaunu savyje KĄ. Teigiamo, bet nerandu teigimo:)))
 • Kriaušė Krioklys
  Kriaušė Krioklys 
    2022.01.23, 18:27, rašė:
  Nežinau, nebūtina. Gavau tokią eksperimentinę juostelę senoviniams polaroidams, brangi baisiai, pirmas bandymas. Dabar galvoju, ar verta. Bet šiuo metu tai vienintelis produktas rinkoje tiems fotoaparatams, tai matyt nėr kur dėtis :)
 • EmVa
  EmVa 
    2022.01.23, 19:00, vertino: Gerai, , rašė:
  en.artbooksonline.eu/art-15152 Aš dėl to įplyšimo. Kažkada Kelne nupigintai nusipirkau albumą. Ten mane ir sužavėjo tie nuplėšimai. Pati kažką bandžiau, bet neišspaudžiau, skysta esu:)))
 • Kriaušė Krioklys
  Kriaušė Krioklys 
    2022.01.23, 19:12, rašė:
  Tai matyt duota visokio plauko eksperimentuotojams, kaip tam fotografui, kuris iš šiukšlių visą knygą sudarė. Man geriausiai gaunasi, kai kas gaunasi netyčia :) Šiuo atveju tai toks procesas, kai reikia atplėšti popietinę nuotrauką nuo negatyvo. Tik jie man taip sulipę buvo, kad tame kampe jau plėšėsi su viskuo. Sustojau ir atlipinau nuo kito. Gavosi šiokia tokia simetrija su paukščiu...
 • Kriaušė Krioklys
  Kriaušė Krioklys 
    2022.01.25, 15:48, rašė:
  Ačiū, labai įdomi knyga. Ką tik atkeliavo. Ir iškart įvyksta kažkoks keistas sutapimas. Prieš kelias dienas laukiam autobuso su dukra. Staiga ji man sako, žiūrėk, tas muziejaus pastatas panašaus stiliaus kaip Luvro piramidė, gal jis to paties architekto? Man kažką lyg ir sako, pasitikrinu, o gi tikrai taip. Dabar atsiverčiu šią knygą ir iš pirmojo atversto jo puslapio į mane žiūri I. M. Pei...
 • EmVa
  EmVa 
    2022.01.25, 18:01, vertino: Gerai, , rašė:
  Kai įvyksta sutapimų virtinė mano gyvenime, sunerimstu - ar čia Kažkas Kažką man sako? Dažniausiai taip ir nesuprantu, nors sakoma, kad nieko atsitiktinio šiame gyvenime nebūna. Na bent jau trikampių ar piramidžių esate mums parodęs:) Faina, kad patiko knyga.
      www.fotobites.lt nuolaida fotoknygoms, albumams, fotožurnalams galioja iki gegužės 1 dienos.

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti