Puikioji Albanija - mobilografija


Wizair atidarė naują maršrutą Vilnius-Tirana.
Įdomu, bet mes su orbaniškom avialinijom neskaidom. 
Bet kai tik storuli nuėmė, tai ir pasiryžom.
Bilietai dar buvo už gerą 50-80€ kainą. Dabar jau ne.

Trumpai - šalis puiki, turistų neišpaikinta, viskas 2 kart pigiau. Saugu, pasirodė.
Toks geras balansas rytietiško skurdaus chaoso ir vakarietiškos tvarkos, kuri jau veržiasi į šalį.

Restorane - rakija vietoj vandens, aperityvas. "Už maistą nenorėsit, nemokėsit".
Į laidotuves susirenka visas kaimas, visi juodi.
Restorane vyrai gurkšnoja alų  arba airaną, retai ką stipresnio. 
Moterys dažnai atskirai - gi musulmoniška šalis.
Gatvėse kur tik įmanoma, improvizuotas turgus.
Net ir jų 'maksimose' ne visad korteles priima. Bet eurus grynais - mielai ir geru kursu.
Gatvėse šunys, pakelėse šiukšlės, turistinių maršrutų nėra, kaip ir pačių turistų pavasarį.
Eismo taisyklių, greičio ribojimų niekas nesilaiko, avarijų nematyti.

Mums patiko, varysim dar bent kartą, kada bilietai atpigs.
 140 (+0)

Komentarai
Turinys
  • Kodi
    Kodi 
      2026.05.09, 06:49, vertino: Gerai, , rašė:
    Puikus kadrai!
  • gintautas barzdotas
    gintautas barzdotas 
      2026.05.09, 08:47, vertino: Gerai, , rašė:
    Super Puikus fotoreportažas... :)

    tik Labai Gailiuosi, kad nebeturiu žvaigždučių... :(

    pirmoje foto Labai Įdomiai nuteikia šešėliai... :)
  • leopoldas
    leopoldas 
      2026.05.09, 17:43, vertino: Mėgstama!, , rašė:
    Nuotrauka pasiūlyta į grupės geriausias
    • Sony 2
      Sony 2 
        2026.05.09, 19:46, vertino: Mėgstama!, , rašė:
      Ar katiniuką pamaitinot? :) Toks fainuolis <3
    • ro.
      ro. 
        2026.05.10, 17:02, rašė:
      Gavo. Kavinėse alkanų katinų nerasit.
      Ir vaikis gavo - tas ypatingas buvo: su mikro baltais plaukiukais kartais:

      Albaniškas kacas  
    • Sony 2
      Sony 2 
        2026.05.10, 20:44, vertino: Mėgstama!, , rašė:
      Džiugu girdėti, kad ne alkani. Juodas koks nuostabus, nors tiesą pasakius myliu visus!
    • Dianna
      Dianna 
        2026.05.10, 17:03, vertino: Gerai, , rašė:
      Teko būti vieną dieną iš Juodkalnijos, labai patiko.
      Tuo labiau, kad tos dienos gidas buvo vietinis rašytojas ar dramaturgas, kuris smagiai pasakojo apie gyvenimą ten.
    • eFoto geriausi
      eFoto geriausi 
        2026.05.17, 06:00, vertino: Gerai, , rašė:

      Sveikiname!
      Ši nuotrauka yra savaitės geriausia temoje „Miestas“.
      Visos šios savaitės geriausios:
      www.efoto.lt/nuotraukos/savaites_geriausios?w=202619

    Į grupę „Fotokeliautojų klubas“ rekomendavo


    Jūsų komentaras

    Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti