Wizair atidarė naują maršrutą Vilnius-Tirana.
Įdomu, bet mes su orbaniškom avialinijom neskaidom.
Bet kai tik storuli nuėmė, tai ir pasiryžom.
Bilietai dar buvo už gerą 50-80€ kainą. Dabar jau ne.
Trumpai - šalis puiki, turistų neišpaikinta, viskas 2 kart pigiau. Saugu, pasirodė.
Toks geras balansas rytietiško skurdaus chaoso ir vakarietiškos tvarkos, kuri jau veržiasi į šalį.
Restorane - rakija vietoj vandens, aperityvas. "Už maistą nenorėsit, nemokėsit".
Į laidotuves susirenka visas kaimas, visi juodi.
Restorane vyrai gurkšnoja alų arba airaną, retai ką stipresnio.
Moterys dažnai atskirai - gi musulmoniška šalis.
Gatvėse kur tik įmanoma, improvizuotas turgus.
Net ir jų 'maksimose' ne visad korteles priima. Bet eurus grynais - mielai ir geru kursu.
Gatvėse šunys, pakelėse šiukšlės, turistinių maršrutų nėra, kaip ir pačių turistų pavasarį.
Eismo taisyklių, greičio ribojimų niekas nesilaiko, avarijų nematyti.
Mums patiko, varysim dar bent kartą, kada bilietai atpigs.