Geras rakursas. Ir tema labai idomi. JeiJums ligonines patinka tai nuvaziuokit i Alytaus ligonine. Ten rasit visko:) Ir katakombu ir tuneliu ir "mielu daktaru"
Ten viskas ko nenoretu matyti nei vienas dar net nesargantis zmogus. Daktaru poziuris i ligonius kaip i neatidarytA seifa. O jei jis neatsidaro: Asta lavista Beiby:)