Operacinis blokas

 119 (+0)

Komentarai
Turinys
  • gintautas barzdotas
    gintautas barzdotas 
      2026.05.22, 08:06, vertino: Mėgstama!, , rašė:
    Superinis Stiliukas... :)
  • Sony 2
    Sony 2 
      2026.05.22, 08:10, rašė:
    Ligoninės mano silpnybė, taip pat kaip ir katės.
  • gintautas barzdotas
    gintautas barzdotas 
      2026.05.22, 08:13, vertino: Mėgstama!, , rašė:
    Ir aš Myliu visas Katytes ir keturkojas ir dvikojas ... :)
  • Sony 2
    Sony 2 
      2026.05.22, 08:15, rašė:
    Pagal komentarus prie Romas N. nuotraukų matau :))))))))))
  • gintautas barzdotas
    gintautas barzdotas 
      2026.05.22, 08:20, vertino: Mėgstama!, , rašė:
    kad aš ir Niekada Nesisislėpiau :))))))))))))))
  • Kodi
    Kodi 
      2026.05.22, 10:35, vertino: Gerai, , rašė:
    Geras rakursas. Ir tema labai idomi. JeiJums ligonines patinka tai nuvaziuokit i Alytaus ligonine. Ten rasit visko:) Ir katakombu ir tuneliu ir "mielu daktaru"
  • Sony 2
    Sony 2 
      2026.05.22, 10:43, rašė:
    Buvau ten ne kartą koridoriuose. O tai įleis į požemius, pas ką ten kreiptis?
  • Kodi
    Kodi 
      2026.05.22, 11:04, vertino: Gerai, , rašė:
    I patologoanatoma...:) ten tik mirt zmones vaziuoja
  • Sony 2
    Sony 2 
      2026.05.22, 11:11, rašė:
    Tai ypač prasta ligoninė? O kaip Druskininkų?
  • Kodi
    Kodi 
      2026.05.22, 14:41, vertino: Gerai, , rašė:
    Nueikit is pagrindinio iejimo i slaugos skyriu. Tik fotoaparato nepamirskit. Garantuoju extra kadrus:)
  • Sony 2
    Sony 2 
      2026.05.22, 17:30, rašė:
    Mielai, bet manau, kad atsiras kas norės išvaryti. Ir ligonių fotografuot būtų neetiška, nebent tik pačius koridorius.
  • Gilbertas
    Gilbertas 
      2026.05.22, 10:52, vertino: Gerai, , rašė:
    Pritariu Kodi. Ten jum butu ka veikt:)
  • Sony 2
    Sony 2 
      2026.05.22, 11:13, rašė:
    Praėjusią vasarą labai nustebino, kad neįgaliojo vežimėlis iš tolo trenkė šlapimu priimamajam :O
  • Gilbertas
    Gilbertas 
      2026.05.22, 14:48, vertino: Gerai, , rašė:
    Ten viskas ko nenoretu matyti nei vienas dar net nesargantis zmogus. Daktaru poziuris i ligonius kaip i neatidarytA seifa. O jei jis neatsidaro: Asta lavista Beiby:)
  • ErikasR
    ErikasR 
      2026.05.22, 17:32, vertino: Gerai, , rašė:
    Įdomus darbas,gera šviesa.Malonu sustoti ties tokiu darbu.
  • Sony 2
    Sony 2 
      2026.05.22, 17:33, rašė:
    Nuoširdžiai dėkoju.
  • Rytis Vilnietis
    Rytis Vilnietis 
      2026.05.24, 11:57, vertino: Gerai, , rašė:
    Nuotrauka pasiūlyta į grupės geriausias
    • Sony 2
      Sony 2 
        2026.05.24, 15:42, rašė:
      Didelis ačiū.
    • eFoto geriausi
      eFoto geriausi 
        2026.05.31, 06:00, vertino: Gerai, , rašė:

      Sveikiname!
      Ši nuotrauka yra savaitės geriausia temoje „Miestas“.
      Visos šios savaitės geriausios:
      www.efoto.lt/nuotraukos/savaites_geriausios?w=202621

    Jūsų komentaras

    Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti
    Apie Sony 2
    Sony 2
     
    BR∧∧TEN

    gyvena: Trimitų trys - tram trys!        Daugiau >
    Nuotrauka galerijose

    Atsiprašome, NERODOMA

    - dabar tinklapis pernelyg užkrautas :/

    Registruoti lankytojai šių apribojimų neturi!