Kad, ar tik nėra tai žiedmusė. Šiemet kasdien metu lauk nuo langų po ketvertą. Nėra taip buvę. Taipogi, kandis bei smulkius uodus. Bimbalai, jie stambesni. Langai uždaryti, tad priviso kažkur iš vidaus. Buvo užsilikęs kumpio galas stove, su kandžių ženklais, jau prieš mėnesį išnešiau lauk, negelbsti. Manosios magnolijos šiemet kaip niekad pastekentos, užtat šitų vabzdžių pasiūla perteklinė. Taipogi, durys anomaliai išbrinkusios, ne viena - nuo žiemos stringa, Pas klientą atokiau mačiau tą patį brinkimą, klausiau, o kodėl šiemet taip? Tiesiog nusikratė. Antklodė ir jos užvalkalas šiemet akivaizdžiai drėgni. Gerai, skalbsiu ir džiovinsiu, bet kodėl šitaip? Meteorologų statistika rodžiusi, kad drėgmės pertekliaus nebūta. Alio? Nesuprantu.