Diena golfui

Grazi diena, gera nuotaika..
 917 (+0)

Komentarai
Turinys
 • voodoo
  voodoo 
    2007.07.10, 19:14, rašė:
  grazu,rysku+
 • motiejus
  motiejus 
    2007.07.12, 09:52, vertino: Paskatinimas, , rašė:
  manau šauniau būtų buvę lazdą su kamuoliuku šiek tiek į dešinę, ir padarius didesnę erdvę kairėje pusėje,
  vizualiai atrodytų išbaigta, nes db sufokusuotas pačiame centre truputėli kimba.
  bet čia tik mano nuomonė:)
  paskatinimas išeina ;)
 • Andriusha
  Andriusha 
    2007.07.12, 12:39, rašė:
  Na...
  Gal gali man, durnam, paaiškint, kam prie vieno kamuoliuko laikomos dvi lazdos?
  Be to: blykstė priduoda nenatūralumo, centrinė kompozicija nepasiteisino, antras planas kažkoks neaiškus - nei sulietas, nei matomas, tik du kažkokie stovintys akis gadina.
  Visi tie dalykiukai neleidžia pamatyt nuotraukos gražumo, kurį tikrai, manau, galima rast truputį kitu rakursu pafotografavus.
 • boolve
  boolve 
    2007.07.12, 13:19, rašė:
  Tau kaip durnam paaiškinu - dvi lazdos prie vieno kamuliuko tai visai normalu, nes į aikštę galima išsinešti ir 15 lazdų ir net į tapatį tolį mušti yra kelios i daugiau lazdų, bet čia neesmė.
  Kas liečia centrine kompoziciją tai dabar taip nepaisteisino, nes blogas fokusas buvo, daug nesistengiau. Antras planas susiliejes nes labai iš arti fotkinta, tie kur "du stovi" tai jie yra toliau nei už 300jardų plyno žalio lauko (ir kas jie tokie neaišku), su blykste ir stipriame pavėsyje.

  o su paskutiniu sakiniu as ir pat sutinku, tik kad nebuvo kada fotkinti :)
 • Andriusha
  Andriusha 
    2007.07.12, 14:34, rašė:
  boolve rašė:
  Tau kaip durnam paaiškinu - dvi lazdos prie vieno kamuliuko tai visai normalu, nes į aikštę galima išsinešti ir 15 lazdų


  Aš, nors ir durnas, "čiupinėjau" golfą truputį ir žinau, kad ne viena lazda žaidžiama. Tačiau paprastai visos kitos nestatomos prie kamuoliuko - jos turi savo krepšį. Esmė tame, kad jei būtų viena lazda - tada aišku, jog tai akimirka prieš smūgį (juk mes norime dinamiškumo, ar ne?). Tačiau šiuo atveju dvi lazdos niekaip nesiderina su vienu kamuoliuku. Ką jos ten veikia? Gal su abiem rankom, t.y. su abiem lazdom iš karto mušt ruošiamasi? Va kas man kliūva - nelogika.
 • boolve
  boolve 
    2007.07.13, 02:02, rašė:
  :) labai malonu kad nesutuščiagalviais reikia bendrauti. Logika geras dalykas, tik va kaip tamsta pastebejote ja nevisi vadovaujasi, nznau ar dėl to, kad nedaugo iki to o gal ir nedaaugs ar, kad nera didelio poreikio :)
  pastaroji logika buvo sekanti, kad niekas specialiai nieko netvarke, ką ir mėgstu savo fotografijoje (nors manau žmonės pakoreguojantys savo objektus laimi daugiau), ir, tai nera kadras prieš smūgį, nes aikstė ne į tą pusę (šia kryptimi būtų siena už dviejų metrų). ir lazdos paremtos rūko, laukia žaidėjų. O dvi tai dėlto, kad tokiem golfo specialistams kaip buvome mes, daugiau ir nereikia.

  betkokiu atveju welcome visiems Jūsų pasisakymams.
 • mikas galiunas
  mikas galiunas 
    2009.02.22, 01:54, rašė:
  Puikiai

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti
Apie boolve
boolve
 
Arentas

gyvena: UK    amžius: 37    Daugiau >
www.flickriver.com