::

 644 (+0)

Komentarai
Turinys
  • abphoto.lt
    abphoto.lt 
      2009.07.09, 23:01, rašė:
    stulpas ne į temą, bet šiaip faina
  • GyS
    GyS 
      2009.07.09, 23:05, rašė:
    Tu galvoji, kad Lietuvos pakampys tai jau zmones be elektros turi gyvent, kaip kokie laukiniai, civilizacija jau toli pazengus :)
  • abphoto.lt
    abphoto.lt 
      2009.07.09, 23:08, rašė:
    tas kampas net per toli nužengė...nelabai man tas naujas uostas patinka, kažkaip po rekonstrukcijos istorijos dvasia dingo. Bet progresas yra progresas:)
  • GyS
    GyS 
      2009.07.09, 23:29, rašė:
    As senesnio nebuvau mates, bet cia ir ne pagrindinis blizgantis pastatas :) matysi po metu, kitu per stulpus vandens nebesimatys :)

    Ir juk pas mus visada rekonstrukcijas daro taip, kad atrodytu "kaip naujas", o kartais net isvis naujus rumus pastato :)
  • Juodas aksomas
    Juodas aksomas 
      2009.07.09, 23:52, rašė:
    Visur kaimuose išvartyti stulpus nereikės retušuoti :))) Puiki pinhole
  • kuda
    kuda 
      2009.07.12, 09:56, rašė:
    viskas cia i tema...
  • Kirstukas
    Kirstukas 
      2009.07.09, 23:50, rašė:
    Lynai karosai :)
  • kuda
    kuda 
      2009.07.12, 09:55, rašė:
    Nuotrauka pasiūlyta į grupės geriausias

    Jūsų komentaras

    Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti
    Apie GyS
    GyS
     
    GyS

    gyvena: Europa    amžius: 51    Daugiau >
    www.gys.lt
    Nuotrauka galerijose

    Atsiprašome, NERODOMA

    - dabar tinklapis pernelyg užkrautas :/

    Registruoti lankytojai šių apribojimų neturi!