Išmintis...

Išmintis...laiko tėkmė...Nišvengiamybė...
 441 (+0)

Komentarai
Turinys
 • vyskups
  vyskups 
    2009.07.19, 22:48, vertino: Paskatinimas, , rašė:
  kazkodel man shi nuotrauka apie isminti nieko nesako, akiniai ir barzda bei zmogaus amzius. na bent jaucia apie isminti man nekalba, noretusi rimtesnio darbo gal su zvilgsniu,nes jo desine akis visiskoj tamsoj:/ na nesijaucia kontakto:/ skatinu, sekmes ir mano kritika ir tik mano as galiu ir klyst;)
 • dealeta
  dealeta 
    2009.07.20, 00:14, vertino: Gerai, , rašė:
  Žmogaus amžius jau kažkiek pasako apie išmintį . Laiko tėkmė padaro savo : įrėžia raukšles veide , pasidabruoja plaukus....Apie vaiką , jaunuolį nepasakysi , kad jis išmintingas. Jis gali būti protingas , gabus, bet išmintis kas kita. Tai gaunama tik su gyvenimo patirtimi ir amžiumi. Taip , kad tiesiogiai aš taip supratau pavadinimą.Ir man patiko.
 • mariox
  mariox 
    2009.07.20, 08:12, vertino: Paskatinimas, , rašė:

  gerai pasakyta : I

 • Progresas
  Progresas 
    2009.07.20, 13:46, rašė:
  Jus visiskai teisingai supratote, aciu :)
 • vyskups
  vyskups 
    2009.07.22, 18:47, vertino: Paskatinimas, , rašė:
  nu vat ir komentatoriu nuomones pagal amziu;) as su jumis sutinku, gal as labiau ziuriu i atlikima, nes per mano prizme portretas turi kalbeti;) o man jis dazniausiai kalba per akis;) ir dar toki gal ne visai i tema bet prisiminiau kaip vienas draugas pasake: kuo skiriasi protingas nuo ismintingo;) Protingas- pakliuves i keblia situacija- ras iseiti;) o ismintingas- i tokia situacija tiesiog nepaklius;) malonu dealeta buvo isgirst jusu nuomone;) is dalies palaikau;)
 • dealeta
  dealeta 
    2009.07.22, 19:53, vertino: Gerai, , rašė:
  Dabar daug jaunų žmonių protingų yra. Galima tuo žavėtis .Su laiku dar prisidės ir išmintis.O vėlesnė karta gal būt bus dar protingesnė.... Progresas vyksta.Sėkmės jaunas žmogau. Jaunimas man patinka , nes tenka pastoviai bendrauti.
 • vyskups
  vyskups 
    2009.07.22, 20:06, vertino: Paskatinimas, , rašė:
  na apie jaunima yra ivairiu nuomoniu;) vieni sako kad degraduoja kiti sako kad progresuoja;) manau kas teisus tai paaiskes po kokiu 50 metu;) beje, dekui uz sekmes;) Jums jos taip pat;)

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti
Apie Progresas
Progresas
 
Vaidas G

gyvena: Kaunas    amžius: 48    Daugiau >