Grybų lietus

 8922 (+0)

Komentarai
Turinys
  • Eglė R
    Eglė R 
      2011.02.13, 22:47, rašė:
    Nuotrauka pasiūlyta į grupės geriausias
    • Algeronz
      Algeronz 
        2011.02.13, 22:48, rašė:
      Puiki
    • Buonaventura
      Buonaventura 
        2011.02.13, 22:56, rašė:
      Šauniai:)
    • amb
      amb 
        2011.02.13, 23:04, rašė:
      pagavo "zuiki" :)
    • VV
      VV 
        2011.02.13, 23:06, rašė:
      Ne :)
      Plaukia.
    • maurus
      maurus 
        2011.02.19, 02:52, rašė:
      Labai gražu ;)
    • Studija Fotorokas
      Studija Fotorokas 
        2011.02.13, 23:26, rašė:
      Kiek emocijos. Gera darba!!!!
    • Nightcrawler
      Nightcrawler 
        2011.02.14, 00:14, rašė:
      Laiku ir vietoj :)+
    • kozak
      kozak 
        2011.02.14, 01:11, rašė:
      Nuostabus kadras. Toks naturalus ir uzburiantis tuo paciu metu. Megstama.
    • Gintaras Varnagys
      Gintaras Varnagys 
        2011.02.14, 03:30, rašė:
      Smagios emocijos !!!
    • ausra
      ausra 
        2011.02.14, 10:57, rašė:
      konkursinė :) turės vaikai gražių vaikystės nuotraukų :)
    • mcom
      mcom 
        2011.02.14, 11:30, rašė:
      Visada žavėjausi Viktorijos darbais. Jie visada kitokie, šis neišimtis. Labai puikiai emocijos perteiktos
    • Irena B
      Irena B 
        2011.02.14, 11:32, rašė:
      Viktorija, kaip visada- nepakartojama ir kartu paprastai genialu...
    • VV
      VV 
        2011.02.14, 16:28, rašė:
      Ačiū labai. Vienas brangiausių kadrų man pačiai :)
    • Eimutiss
      Eimutiss 
        2011.02.14, 16:55, rašė:
      beprotiškai fantastiška...
    • regimantas
      regimantas 
        2011.02.14, 16:57, rašė:
      Ko nepadarysi dėl gero kadro, net vaikui nieko nesakysi, kad baloj taškosi :)
    • avenju
      avenju 
        2011.02.14, 22:44, rašė:
      puikiai+++
    • Linsem
      Linsem 
        2011.02.19, 00:49, rašė:
      Emocionali fotoakimirka:)
      Vaikiškos dinamikos šviesolaidis:)
    • zydrunasss
      zydrunasss 
        2011.02.19, 12:04, rašė:
      Nuolatos mane žavi Jūsų kūrybą. Nepaprastai gerai mokate perteikti emocija...
    • Ramūnas Us
      Ramūnas Us 
        2011.02.19, 22:00, rašė:
      Gera foto.
    • Misteris
      Misteris 
        2011.02.20, 23:16, rašė:
      Super foto.
    • Virusas
      Virusas 
        2011.03.03, 21:52, rašė:
      Geras :)
    • lapexxx
      lapexxx 
        2011.03.07, 22:44, rašė:
      nuostabus kadras, primena vaikyste :D
    • andrius m
      andrius m 
        2011.05.09, 00:39, rašė:
      Fantastiška nuotrauka :)
    • glamour
      glamour 
        2011.12.23, 18:23, rašė:
      Nuotrauka pasiūlyta į grupės geriausias
      • Sirmais
        Sirmais 
          2011.12.27, 19:01, rašė:
        Nuotrauka pasiūlyta į grupės geriausias
        • Energy4remix
          Energy4remix 
            2012.05.21, 21:31, rašė:
          gražu :)
        • Orlauskas
          Orlauskas 
            2013.06.19, 14:44, rašė:
          Žiauriai gražiai atrodo, kaip nebijojot sušlapinti fotiką tik? :)
        • Orlauskas
          Orlauskas 
            2013.06.19, 14:44, rašė:
          Nuotrauka pasiūlyta į grupės geriausias

          Į grupę „Vaikai“ rekomendavo

          Į grupę „Juoda-Balta“ rekomendavo

          Į grupę „Fotokonkursai“ rekomendavo


          Jūsų komentaras

          Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti
          Apie VV
          VV

          gyvena: Klaipėda    Daugiau >
          Nuotrauka galerijose

          Atsiprašome, NERODOMA

          - dabar tinklapis pernelyg užkrautas :/

          Registruoti lankytojai šių apribojimų neturi!