... nenoriu patapti kaip tas kur pasiruošęs .... nelabai galėčiau, bet gražu kur atokvėpis ... na dar aš rudeninis ir nelabai man prie dūšios jei save taip matyti, o juodai baltai raudonai visai nieko. Na jei padirbintum nebent kaip triušiuką ... O geriausiai, manau, būtų ateik kaip toji .. oi laikiau laukiau. ... Tad daug pasirinkimų .... manu,k ad kažkaip ir perdirbintumei ...