Mielieji dabar spėju seks minusas po minuso: bet jei atskenuosiu apsviesta juostos daly pvz ir pavadinsiu pavasariu, tai bus menas? :) cia tiesiog klausimas ne kritika
na ka as galiu jums pasakyti kam augti kam ne bet pritariu braskelei ,cia nei menas nei fotografija man primena tuos sedincius menininkus pakelei su paveiksliukais panasiai prekiaujancius
Tai supranta visi sveiką nuovoką nepraradę. Tačiau reikalingi ir tokie darbai, kad savo uždaros nuo pasaulio gildijos svarbumą )sau) įrodyti. tad bėdos jokios, jei iš to nebūtų daroma profanacija aukštu šio tinklapio lygiu.
man labai gaila luosinamu fotografu tokiomis nuotraukomis ,kurie ziures ir mes tikraja fotografija bandys ,kas ka panasau , ir paskui klausimas buna ,kodel foto galerijos ir parodos buna tuscios ,nepatiko man nors ir nezinau kas turejo patikti;)
Mindaugai, nesolidu apsimetinėti ir tarytum provokuoti ... Jei jums jau išsitrynė bendriniai ir pamatiniai žmogiškų vertybių kointūrai - nebeklauskite, nes bet koks atsakimas jums netiks.
Menas? Nemenas? Fotografija? Nefotografija? Kas tą gali nustatyti žodžiais ar teorijomis? Tai visiškai tuščios kalbos, atspindinčios kiekvieno komentatoriaus tam tikrą supratimo/nesupratimo lygį ir tiek. Pažiūrėjęs į nuotraukos vertinimą matau, jog nuotrauka užkabino nevieną - tai ir viską pasako, tolimesni žodžiai visiškai beverčiai, nes fotografo tikslas pasiektas su kaupu.
Mane asmeniškai "užkabino" tokios taip vadinamos nuotraukos paskelbimas savaitės nuotrauka. Nušauk, nesuprantu už ką, minusuokit, jei norit, man nuo to daugiau prasmės neatsiras. Negaliu pasakyti ir tai, kad čia niekalas, nes pats to niekad nesugalvočiau, o ko nesupranti, vertinti pavojinga :)
man malonu matyti tokį darbą tarp savaitės geriausių. vertinu jį teigiamai.. tokį, kuris nėra konkretus, kažką savimi pasakantis aiškaus, apibrėžiantis.. įdomu skaityti komentarus.. stebėti, kaip daugelis sugeba vertinti , tai kaip mena arba ne... vadinasi visi žinote kas yra tas menas, bet vat kažkaip nesutariate.. keista... gal pasakykite kas tas menas , kaip jį apibrėžti.. man menas yra emocija, jausmas kurį sukuria vienas ar kitas vaizdas.. o jums?
kad tai tikrai nemenas jus matote statistika ; apsilanke 1898 prabalsavo 90 komtaru neskaiciusiu pagal lankytoju skaiciu ,tai -0 kas liecia tas zvaigzdutes ir aplamai kaskiek prisidejo draugiste , draugiskas melas . drasiai sakau sia nuotrauka idetu naujokas ar pazenges netgi meistras belekoks ,butu ismestas lauk i foto srauto cia faktas .
Menas turi turėti bent istorinę,dokumentinę ir t.t.ir kitą išliekamąją vertę,.draugas dailin.paaiškina savo abstrakcijas,o čia jai nesupranta ,tai buki:-) kurkime nesuprantančių miano grupę:-)
Ričardo cit. Menas turi turėti bent istorinę,dokumentinę ir t.t.ir kitą išliekamąją vertę,.draugas dailin.paaiškina savo abstrakcijas,o čia jai nesupranta ,tai buki:-) kurkime nesuprantančių miano grupę:-)
Ignai, kaip pakomentuotumėte šį Ričardo pastebėjimą. Bet gal ir toks tiktų - masės yra per tamsios, kad suvokti aukštą skrydį pajėgtų. Bet gal kada nors vėliau ir mes priaugsime ? Ar jūs tuo netikite ?
Robertai, kaip ten sakydavo .. ir čia tinka. mano vasalo vasalas ne mano vasalas. Tad kitaip sakant kas skraido, o kas kėblinėja ... tad ... net 1000kitokių nevertinančių balsų tokio meno yra niekiniai. Yra kas pasako - kaip turi būti . Ir amen.