Per lašiuką...

Trumpa trijų nuotraukų serija, kuria norėjau pavaizduoti jauno žmogaus tyrą sielą (lašiuką) ir kas nutinka jai ir jo kūnui, kai užteršiame narkotinėmis medžiagomis
 1427 (+0)

Komentarai
Turinys
 • VitJan
  VitJan 
    2008.05.18, 16:50, vertino: Gerai, , rašė:
  rimta...
 • Gražina
  Gražina 
    2008.05.18, 16:56, vertino: Paskatinimas, , rašė:
  Už idėją.
 • Netingiu
  Netingiu 
    2008.05.18, 17:10, vertino: Gerai, , rašė:
  Ou kaip skaudžiai
 • sloppy
  sloppy 
    2008.05.18, 17:50, rašė:
  as nesupratau.
 • abphoto.lt
  abphoto.lt 
    2008.05.18, 18:56, vertino: Paskatinimas, , rašė:
  gal kad nenarkomanas, antros nepagavau, bet trečia tai sudeda taškus labai rimtai
 • Edgaras Anisimenko
  Edgaras Anisimenko 
    2008.05.18, 19:45, rašė:
  na, antra nuotaikai palaikyti reikalinga. Šiaip serija yra labai ilga, tačiau aš taip ją sutrumpinau iki trijų foto. Tiesiog... na, net nežinau kaip paaiškinti savo supratimą, nes pats nevartoju :D Manau (bet čia tik aš), kad pavartojus (1 foto), švirkštas krenta betkur (2 foto), matoma "mikstūra". Tas degtukas vienoje nuotraukoje panaikintas, bet nusprendžiua palikti. Ugnis kaip tas jausmas užvaldantis pavartojus. Mėlyna spalva su baltais ančiukais (gal nesimato, kad jie te yra, bet jie yra), simboliuozja tą jausmą - kaip 9-tame danguje, bet tik trumpam.
 • Festivalis
  Festivalis 
    2008.05.18, 21:24, vertino: Mėgstama!, , rašė:
  Puikiai tiktų socialinei reklamai
 • karledru
  karledru 
    2008.05.19, 08:19, vertino: Gerai, , rašė:
  pirma man labiausiai :)
 • Svečias
  0 
    2008.05.19, 08:26, vertino: Gerai, , rašė:
  nesikeiti... tas pats ekstremaliai kruopštus apdorojimas ir tematika.

  man žinok tavo miestas labiau patiko - tikriau atrodo.
  o čia - kaip kažkas jau parašė - reklama.
  ir dar socialinė ;)

  kaip mokslai? jau pirma dalis baigtis turėjo?
 • Edgaras Anisimenko
  Edgaras Anisimenko 
    2008.05.19, 10:16, rašė:

  ačiū už komentarą :)
  Normliai tos studijos. Pirmą semestrą pasikankinau su visokiomis matematikos ir fizikomis, o dabar jau pliekiu 10-tukais filosofiją :D Ir buvau vienas iš dviejų žmonių, kurie nelaikė filosofijos egzo. Dabar va kaip tik grįžau iš vieno egzo, tai planuoju, kad iš fotoirengimų gausiu 9 arba 10. Tačiau artėja sunkioji dalis - fotoprocesai - jie daug kam pakiša koją.
 • Wylius
  Wylius 
    2008.05.19, 11:10, rašė:
  Tipiška, niekada nevartojusio, skirta niekada nevartosiantiems. Jei tektų kada nors rimtai tai daryti patarčiau išsiaiškinti visas smulkmenas :)
 • Edgaras Anisimenko
  Edgaras Anisimenko 
    2008.05.19, 11:33, rašė:
  prisipažinsiu, nieko nesuratau ką tamsta norėjo pasakyti šiuo komentaru. Neįsivaizduoju kaip išsiaiškinimas pakeistų mano nuotraukas šia tematika... Kad į veną nepataikyta? Gal spalva neta? Turbūt niekas tokių britvų nenaudoja... ir kraujas nebūna toks? Neeee, turbūt adatų su žaliais galais nebūna. Norėčiau pamatyti tipišką nuotrauką, kad galėčiau palyginti. Nemanau, kad "per lašiuką" minčių tiek daug yra. Gal čia turėta omeny, kad tipiškas leidimasis į ranką... bet pas mane lyg ir į lašiuką, tai kur čia tipiškumas? Turbūt visose tokio pobūdžio nuotraukose yra visi elementai - Žemė, dangus, ugnis, vanduo (na, gal čia toks su priemaišomis, bet vis viena). Prašyčiau paaiškinti savo komentarą
 • Wylius
  Wylius 
    2008.05.19, 14:32, rašė:
  Britvų, ir dar demonstruotų vienasyk tikrai nenaudoja :)
  Tiesiog nepatinka toks požiūris(bilekaip), beje būdingas visai lt soc.reklamai, kiek aš jos pastebiu, žinoma :)
 • Edgaras Anisimenko
  Edgaras Anisimenko 
    2008.05.19, 15:40, rašė:
  Dėl britvos nieko nesupratau ką norėta pasakyti... Čia aceit dėl to, kad ta foto jau buvo naudota kitur? Jeigu vertinama pagal tai, tai atsiprašau, bet jūs nekoks vertintojas. Beje, gal yra kokia statistika kaip žmonės demonstruoja/nedemonstruoja britvų? Bilekaip... Na, jeigu 30-šimtas pavykęs juodo rašalo įvedimas nesusprogdinant lašiuko, nenuvarvant viskam, kompoziciškai atsirinktam kadrui yra suteikiamas toks "laipsnis", tai tada iš viso galėjau nefotkinti. Ar nuotraukos atlikimas nurodo mano požiūrį - prieš rašant reikėtų apgalvoti saco žodžius. O dėl VISOS Lietuvoje esančios socialinės reklamos buvimo kažkuo, kuo jūs laikote, tai čia gal jau jūsų problema. Kaip asmeniui turinčiam Guru laipsnį šiame portale tikrai prastokai kritikuojate - daug skambių pareiškimų ir nė vieno užtikrinto patvirtinimo tik savo gyvenimiškų pastebėjimų leptelėjimas. Jeigu kritikuojam, tai darom tai aiškiai ir griežtai. Atsiprašau, kad taip iššišoku, bet arba mes kritikuojam, arba iš viso komentarų nerašom
 • Wylius
  Wylius 
    2008.05.19, 16:29, rašė:
  Aš tavęs šiuo atveju nevertinau ( ir daugiau, manau nevertinsiu), techniškai čia viskas gerai, kalba apie idėjinę pusę; mintį, pataikymą ir pan. Beje aš visada sakau tik asmeninę nuomonę, mat nesu oficialus asmuo ;)
 • Svečias    2008.05.24, 01:15, rašė:
  palaikiau wyliu uz idejine puse, gi jau persemta tokia bimbam su tom britvom, drugs and so on ieskokite ko nors naujo
 • Edgaras Anisimenko
  Edgaras Anisimenko 
    2008.05.24, 07:37, rašė:
  tai, kad naudojami tie patys elementai, tai dar nereiškia, kad LYGIAI tas pats. Šiaip aš norėjau tiesiog pažiūrėti kaip žmonės vertins jau konkursą laimėjuses foto... Čia nėra padrikas simbolių išmėtymas kadre su banale mintim "nevartok"
 • Grigas
  Grigas 
    2008.05.24, 07:34, rašė:
  oi, nenorėjau nieko sakyti, alia žiūrau, čia tokia mini diskusija...
  nežinau, ir man čia atrodo labai silpnai - tai socialinė reklama, tai ji turėtų pasibelst į mano jausmus, sukelt kokią tai reakciją... o dabar pažiūriu kaip paveiksliukus ir tiek...

  Beje, MANO ASMENINĖ PATIRTIS su tokiais tuščiais socialiniais darbais prasidėjo dar mokykloj, kai būdavo daromi plakatai, vaidinimai ir kas tik nori temomis "Jaunimas prieš narkotikus ir aids".
  Galvoje, žinoma, pati idėja lieka, "NE", tačiau ne dėl to, kad darbai būtų paveikę, o tik dėl to, kad apie juos kalbama, na o ir kitokių darbų skurdu juk mokykloj... Tai tik dėl pačių darbų reklamos jie tapdavo įsimintini, o ne dėl pačių darbų reklamuojamų vertybių.

  Va, tai tiesiog nieko naujo ir čia nepamačiau - tie patys motyvai, siužetai... Nebalsuosiu
 • Edgaras Anisimenko
  Edgaras Anisimenko 
    2008.05.24, 07:45, rašė:
  :D juokingiausia, kad kai sugalvojau, apie socialinę reklamą man nė mintis nekilo :DDDD Norėjau tiesiog suleisti į lašiuką juodo rašalo ir nufotkinti kas ten vyksta. Po to iš neturėjimo ką veikti, pradėjome su draugu deginti visokias nesamones kaip žuvų taikus ir viska fiksavau kiek įmanoma meniškiau. Peržiūrėjęs foto sugalvojau visą tą "per lašiuką..." įdėją, kelis kadrus perfotografavome ir štai. Esu matęs begalę mokykloje darytų plakatų - daugiausia koležinių ir galiu pasakyti, kad nuo tavo laikų viskas keičiasi. Žinoma, mintis ta pati,bet įgyvendinimai tikrai skirtingi. Todėl nebijau aš tos kritikos, nes kad ir kaip jums banaliai gali atrodyti galutinis variantas, tačiau jo pasiekimas TIKRAI skirtingas ;)
 • Grigas
  Grigas 
    2008.05.24, 07:53, rašė:
  Na, pats darymo procesas dažniausiai būna įdomus tik autoriui ir aklai jį bemylintiems gerbėjams... Su tuo susiduriam kiekvienas, bet nieko tame gero nematau :(

  Beje, žodis "reklama" nėra tinkamiausias čia, bet ir "socialinė fotografija" netinka...

  P.S. Kaži, ar verta girtis, ko esi pasiekęs kitoje smėlio dėžėje.
 • Grigas
  Grigas 
    2008.05.24, 07:54, rašė:
  Auch, paskaičiau dar tavo prierašą po fotkėmis - taigi vistik apie narkotikus, tai kodėl ne socialinė reklama? Juk bandai nuotraukomis belstis į potencialaus vartotojo sąžinę, ar ne taip?

  P.S. kodėl oda TOKIA vaškinė? Spalva kokia :O
 • Edgaras Anisimenko
  Edgaras Anisimenko 
    2008.05.24, 11:22, rašė:
  Na, atsakymas labai paprastas - filtras ;) Į sąžinę aš mažiausiai beldžiausi. Gal net ir nenorėdamas, nes aš norėjau parodyti "o kas jeigu"
 • Grigas
  Grigas 
    2008.05.24, 11:33, rašė:
  bet tai žiūrovai suprato kaip nevykusį beldimasi... matyt yra problemų raiškoje...
 • Edgaras Anisimenko
  Edgaras Anisimenko 
    2008.05.24, 12:08, rašė:
  nu aš nesibeldžiau :DDDDDD Man gerai, kad yra žmonių, kurie supranta mano mintį, atlikimą and so on. Dabar žinosiu, kad labai mažai kas iš karto supranta mano seriją šią ir kitą kartą reiktų nenaudoti švirkštų, britvų norint perteikti kažkokias emocijas
 • Grigas
  Grigas 
    2008.05.24, 12:29, rašė:
  nu žė, gyveni žmogus ir mokais ;)
 • Saulius Petrauskas
  Saulius Petrauskas 
    2008.08.22, 18:22, rašė:
  o man patiko pats poziuris. Jei kelios foto isprovokavo tokia diskusija- pagalvokit ar kazkuo neuzkabino sie kadrai :) (tik nedekit tu minusu- tai mano nuomone)
 • broken wings
  broken wings 
    2008.10.09, 20:22, vertino: Gerai, , rašė:
  Visų pirma apie pačias nuotraukas: kokybiška, ryšku, rimta.
  Dėl vadinamosios "socialinės reklamos"- nesvarbu ar šiom nuotraukom siekta kažką paveikt ar ne, narkomanų nemažėja,tad reklama,ar tiesiog meniškos nuotraukos, bet kaip sakoma kažkam į naudą vistiek išeis.

  Dėl diskusijos apie tai jog nuvalkiota tema ar pan., apie tai kieno jausmus paliečia šitos nuotraukos ir apskritai tematika,tai nesuprantu tokių žmonių,kurie teigia jog tai nuobodu,netinkama ar pan. Kai jūsų pačių gyvenimus palies(ko tikrai nei vienam nelinkiu) tos pačios narkomanijos problemos,ar per svaigalus brangiausi jūsų žmonės garmės bedugnėj,tada visos socialinės reklamos ir pan.labai stipriai palies visus jausmus. Taip tų,kurie svaiginasi tokios nuotraukos ar pan. neveiks,ir įprasti įvaizdžiai simboliai tikrai neatspindi visos tos velniavos,bet sorry,sakyt,kad kažkokie bandymai perteikt požiūrį į šią katastrofą yra blogi, neverti dėmesio, ar nuvalkioti,tikrai nėra teisinga.

  Žodžiu galit su manim nesutikt, gal ir pati pasakiau ne visai tą ką norėjau,bet iš manęs šiom nuotraukom didelis pliusas.ir už kokybę ir už idėją.
 • Dario
  Dario 
    2008.10.14, 13:12, vertino: Mėgstama!, , rašė:
  šiurpulinga, bet įspūdinga:)

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti
Apie Edgaras Anisimenko
Edgaras Anisimenko
 
Edgaras Anisimenko

gyvena: Londonas    amžius: 32    Daugiau >