Proginis autošaržas

 9842 (+0)

Komentarai
  • Hugo.
    Hugo. 
      2011.09.09, 06:44, rašė:
    skanaus Torto ..
  • Munas
    Munas 
      2011.09.10, 03:12, rašė:
    Ačiū, buvo skanus
  • Pajūrio vėjas
    Pajūrio vėjas 
      2011.09.09, 06:46, rašė:
    Su Tortadieniu...) ..
  • Munas
    Munas 
      2011.09.10, 03:12, rašė:
    Ačiū
  • marijus bružila
    marijus bružila 
      2011.09.09, 07:03, rašė:
    idomu iš kurio modelio ir nuo kurios vietos tiek nedaug plaukų gavai perukui...
    sveikinu ;) būk visada savimi
  • Munas
    Munas 
      2011.09.10, 03:13, rašė:
    Net nežinau kaip čia tą vietą pavadinti, kad neužbanintų :)
    Ačiū Marijau
  • vh_xyz
    vh_xyz 
      2011.09.09, 07:05, rašė:
    Ilgų ir Kūrybingų !!!
  • Munas
    Munas 
      2011.09.10, 03:13, rašė:
    Ačiū
  • portas
    portas 
      2011.09.09, 07:14, rašė:
    Su gimimo diena,Ramūnai!
  • Munas
    Munas 
      2011.09.10, 03:13, rašė:
    Ačiū
  • Nevietinis
    Nevietinis 
      2011.09.09, 07:31, rašė:
    Sveikinimai :]
  • Munas
    Munas 
      2011.09.10, 03:13, rašė:
    Dėkojimai
  • Monika Penkūkū
    Monika Penkūkū 
      2011.09.09, 07:48, rašė:
    ūūūū Hitleris prisikėlė:D į mėgstamas!!! Ir aišku dideliausi sveikinimai:)
  • Munas
    Munas 
      2011.09.10, 03:14, rašė:
    jis niekada nebuvo miręs :) Ačiū
  • jts
    jts 
      2011.09.09, 08:23, rašė:
    Sveikinu :)
  • Munas
    Munas 
      2011.09.10, 03:14, rašė:
    Ačiū
  • sventupys
    sventupys 
      2011.09.09, 08:32, rašė:
    Gegrüßet seist du, Ramunas Geburtstag Glückwünsche zum Siegerfoto in - Hail Ramūnas!
  • Munas
    Munas 
      2011.09.10, 03:14, rašė:
    Danke sventupys
  • Polia
    Polia 
      2011.09.09, 08:32, rašė:
    Sveikinu!!!
    @-)--
  • Munas
    Munas 
      2011.09.10, 03:15, rašė:
    Ačiū
  • Kastytis.V - išsitrynęs
    Kastytis.V - išsitrynęs 
      2011.09.09, 08:34, rašė:
    Nu blyn panašus... :)) Su gimtadieniu !
  • Munas
    Munas 
      2011.09.10, 03:15, rašė:
    Ačiū
  • AndriusM
    AndriusM 
      2011.09.09, 09:12, rašė:
    Skanaus torto.

    Zi hai.
  • Munas
    Munas 
      2011.09.10, 03:15, rašė:
    Ačiū
  • RiMi
    RiMi 
      2011.09.09, 09:13, rašė:
    Kruopštus darbas... :-) Su gimtadieniu!
  • Munas
    Munas 
      2011.09.10, 03:15, rašė:
    Ačiū
  • Svečias    2011.09.09, 09:15, rašė:
    lol.. lump, floppy and de-conditioned (for the age).. not the face tho..
    .. next year, hopefully, we'll see more ...

    ... Happy Birthday again!!, and,
    stay BRAVE!! :)))))))
  • Munas
    Munas 
      2011.09.10, 03:16, rašė:
    Thank you :)
  • JonasK
    JonasK 
      2011.09.09, 09:26, rašė:
    Su Gimtadieniu! Sveikinu!
  • Munas
    Munas 
      2011.09.10, 03:16, rašė:
    Ačiū
  • Fobas
    Fobas 
      2011.09.09, 09:28, rašė:
    Spaudžiam dešinę :)
  • Munas
    Munas 
      2011.09.10, 03:16, rašė:
    Dešinė spaudžiasi :)
  • vaivorykste (išsitrynęs)    2011.09.09, 09:59, rašė:
    Sveikinimai! :)
  • Munas
    Munas 
      2011.09.10, 03:16, rašė:
    Ačiū
  • Sociologas
    Sociologas 
      2011.09.09, 10:02, rašė:
    Sveikinimai :)
  • Munas
    Munas 
      2011.09.10, 03:16, rašė:
    Dėkojimai :)
  • Ramūnas Us
    Ramūnas Us 
      2011.09.09, 10:02, rašė:
    יום הולדת שמח! :)
  • Munas
    Munas 
      2011.09.10, 03:17, rašė:
    Ramūnas תודה !
  • DjSoft
    DjSoft 
      2011.09.09, 10:10, rašė:
    Su Gimtadieniu.
    Labai geras šaržas gavosi, gera idėja.
  • Munas
    Munas 
      2011.09.10, 03:18, rašė:
    Ačiū
  • Arunas S
    Arunas S 
      2011.09.09, 10:17, rašė:
    Su gimtadieniu Munai !, siužetas iš tobulų minčių... Kaip hitleriui ,šiek tiek mėsos per daug būtų,bet visa esmė ir atlikimas puikiai.Į mėgiamas
  • Munas
    Munas 
      2011.09.10, 03:18, rašė:
    viską daro amžius :) Ačiū
  • heydekrug
    heydekrug 
      2011.09.09, 10:21, rašė:
    daug dar metu,ir kurybingu....Hail Ramünas!
    ...ir su tarptautine grožio diena :)
  • ro.
    ro. 
      2011.09.09, 10:29, rašė:
    !
    Na neatpažinčiau :)
  • Munas
    Munas 
      2011.09.10, 03:18, rašė:
    jo ar manęs? :)
    Ačiū
  • KestutisK
    KestutisK 
      2011.09.09, 10:40, rašė:
    Sveikinimai. :)
    Gerai padaryta. :)
  • Munas
    Munas 
      2011.09.10, 03:19, rašė:
    Ačiū mamai :)
  • Franko
    Franko 
    nesiseka
      2011.09.09, 10:54, rašė:

    Geras :)) neatpazystamas, tikriausiai pinigu bus daug... ir plaukai paaukoti. Sveikinu...taigi - lahaim !!! :))

  • Munas
    Munas 
      2011.09.10, 03:19, rašė:
    Ačiū.
  • Kovas
    Kovas 
      2011.09.09, 11:45, rašė:
    Hi, Ramūnai! Su gimtadieniu! Smagios nuotaikos! :)))


Į grupę „Autonarcizai“ rekomendavo


Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti
Apie Munas
Munas
 
Ramūnas Blavaščiūnas

gyvena: Vilnius    amžius: 58    Daugiau >
www.blavasciunas.com
Nuotrauka galerijose

Atsiprašome, NERODOMA

- dabar tinklapis pernelyg užkrautas :/

Registruoti lankytojai šių apribojimų neturi!