Trykštanti uola

Šiandien po pietų išskrendu į Prancūziją dviem savaitėms. Keliausiu ir ieškosiu panašių vaizdų, kaip šiame kadre, darytame per vieną ankstesnių kelionių.
 523 (+0)

Komentarai
Turinys
  • emri
    emri 
      2011.09.12, 09:44, rašė:
    Lauksim foto :-) Sekmingos keliones!
  • bohema.
    bohema. 
      2011.09.12, 09:46, rašė:
    Ačiukas. Beje, šis kadras darytas su Canon muiline. Veidrodinį fotoaparatą užsienio kelionėn vežuosi pirmą kartą. :)
  • _Rasa
    _Rasa 
      2011.09.12, 09:59, rašė:
    Laimingai,Rasele....lauksim:-)
  • bohema.
    bohema. 
      2011.09.12, 10:09, rašė:
    Labai dėkoju. :)
  • VIO
    VIO 
      2011.09.12, 10:07, rašė:
    gražios kelionės, ir įspūdžių, ir foto :)
  • bohema.
    bohema. 
      2011.09.12, 10:10, rašė:
    Būtent to ir tikiuosi - įspūdžių ir kadrų - labai ačiū. :)
  • Žilvinas.
    Žilvinas. 
      2011.09.12, 10:21, rašė:
    Įspūdinga vieta - gražiai įamžinote.
  • bohema.
    bohema. 
      2011.09.12, 10:45, rašė:
    Dėkoju. :)
  • Tina
    Tina 
      2011.09.12, 10:23, rašė:
    sekmiaus.....ir lauksim grįžtant :)
  • bohema.
    bohema. 
      2011.09.12, 10:45, rašė:
    Ačiū ačiū. :))
  • vilmukas
    vilmukas 
      2011.09.12, 10:51, rašė:
    lauksim ;)) sėkmės ;)
  • bohema.
    bohema. 
      2011.09.12, 10:53, rašė:
    Ačiukas. :)
  • Marina
    Marina 
      2011.09.12, 11:02, rašė:
    Lauksim gražių vaizdų, sėkmės ir gero oro, :)
  • _Ąžuolas_
    _Ąžuolas_ 
      2011.09.12, 11:54, rašė:
    Grazi vieta patiko
  • vh_xyz
    vh_xyz 
      2011.09.12, 12:02, rašė:
    Geras vaizdas,geros kelionės
  • bohema.
    bohema. 
      2011.09.17, 22:47, rašė:
    Dėkui, jau šildausi po prancūziška saule. :)
  • vakare.
    vakare. 
      2011.09.12, 12:06, rašė:
    Graži nuotrauka, lauksime dar gražesnių :-))
  • bohema.
    bohema. 
      2011.09.17, 22:47, rašė:
    Ačiukas. :)
  • vvalentina
    vvalentina 
      2011.09.12, 14:16, rašė:
    Mat kokia galinga srovė,skylė pramušė ;-)Gražu
  • bohema.
    bohema. 
      2011.09.17, 22:48, rašė:
    Taip, įdomi vieta, dėkoju. :)
  • juliusx
    juliusx 
      2011.09.12, 14:39, rašė:
    Laaabai grazus reginys :)
  • bohema.
    bohema. 
      2011.09.17, 22:48, rašė:
    Laaabai ačiū. :)
  • Nikutis
    Nikutis 
      2011.09.12, 19:07, rašė:
    Geros Jums keliones! Laukiame ispudingu, kaip visad nuotrauku!
  • bohema.
    bohema. 
      2011.09.17, 22:49, rašė:
    Dėkoju, jau kažką bandau fotografuoti čia, Prancūzijoje. :)
  • REgiNA
    REgiNA 
      2011.09.13, 08:52, rašė:
    gerų kadrų,Rasa
  • bohema.
    bohema. 
      2011.09.17, 22:49, rašė:
    Labai ačiū. :)
  • Ugnė Matukaitytė
    Ugnė Matukaitytė 
      2011.09.21, 17:33, rašė:
    Be galo nuostabu. :)))
  • bohema.
    bohema. 
      2011.09.25, 20:04, rašė:
    Malonu, dėkoju. :)

fotobites.lt nuolaidos šią savaitę
Aukšta kokybė ir dėmesys klientui. 96% užsakovų labai patenkinti
Ekspres knyga
Foto dėlionė Atvirukai

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti
Apie bohema.
bohema.
 
Rasa

gyvena: Vilnius    amžius: 67    Daugiau >
Nuotrauka galerijose

Atsiprašome, NERODOMA

- dabar tinklapis pernelyg užkrautas :/

Registruoti lankytojai šių apribojimų neturi!