Užsiregistruoti
Prisijungti
Pagalba
Paieška
Fotoaparatai
Sisteminiai
Veidrodiniai
Canon
Nikon
Sony
FujiFilm
Olympus / OM
Panasonic
Objektyvai
Canon RF jungtis
Nikon Z
Sony E
FujiFilm X
Olympus/Panasonic
Nuotraukos
FotoSrautas
FotoMokykla
Draugams
Vaizdai
FotoKonkursai
Grupės
Žemėlapis
Fotografai
Bendruomenė
Profesionalų paslaugos
Įdomūs fotografai
Žemėlapis
Trykštanti uola
Šiandien po pietų išskrendu į Prancūziją dviem savaitėms. Keliausiu ir ieškosiu panašių vaizdų, kaip šiame kadre, darytame per vieną ankstesnių kelionių.
523 (+0)
Vertinimas
70.7
Komentarai
Turinys
emri
: Lauksim foto :-) Sekmingos
bohema.
: Ačiukas. Beje, šis kadras
_Rasa
: Laimingai,Rasele....lauksim:-)
bohema.
: Labai dėkoju. :)
VIO
: gražios kelionės, ir
bohema.
: Būtent to ir tikiuosi -
Žilvinas.
: Įspūdinga vieta - gražiai
bohema.
: Dėkoju. :)
Tina
: sekmiaus.....ir lauksim
bohema.
: Ačiū ačiū. :))
vilmukas
: lauksim ;)) sėkmės ;)
bohema.
: Ačiukas. :)
Marina
: Lauksim gražių vaizdų,
_Ąžuolas_
: Grazi vieta patiko
vh_xyz
: Geras vaizdas,geros kelionės
bohema.
: Dėkui, jau šildausi po
vakare.
: Graži nuotrauka, lauksime
bohema.
: Ačiukas. :)
vvalentina
: Mat kokia galinga
bohema.
: Taip, įdomi vieta, dėkoju.
juliusx
: Laaabai grazus reginys :)
bohema.
: Laaabai ačiū. :)
Nikutis
: Geros Jums keliones! Laukiame
bohema.
: Dėkoju, jau kažką bandau
REgiNA
: gerų kadrų,Rasa
bohema.
: Labai ačiū. :)
Ugnė Matukaitytė
: Be galo nuostabu. :)))
bohema.
: Malonu, dėkoju. :)
emri
2011.09.12, 09:44, rašė:
Lauksim foto :-) Sekmingos keliones!
bohema.
2011.09.12, 09:46, rašė:
Ačiukas. Beje, šis kadras darytas su Canon muiline. Veidrodinį fotoaparatą užsienio kelionėn vežuosi pirmą kartą. :)
_Rasa
2011.09.12, 09:59, rašė:
Laimingai,Rasele....lauksim:-)
bohema.
2011.09.12, 10:09, rašė:
Labai dėkoju. :)
VIO
2011.09.12, 10:07, rašė:
gražios kelionės, ir įspūdžių, ir foto :)
bohema.
2011.09.12, 10:10, rašė:
Būtent to ir tikiuosi - įspūdžių ir kadrų - labai ačiū. :)
Žilvinas.
2011.09.12, 10:21, rašė:
Įspūdinga vieta - gražiai įamžinote.
bohema.
2011.09.12, 10:45, rašė:
Dėkoju. :)
Tina
2011.09.12, 10:23, rašė:
sekmiaus.....ir lauksim grįžtant :)
bohema.
2011.09.12, 10:45, rašė:
Ačiū ačiū. :))
vilmukas
2011.09.12, 10:51, rašė:
lauksim ;)) sėkmės ;)
bohema.
2011.09.12, 10:53, rašė:
Ačiukas. :)
Marina
2011.09.12, 11:02, rašė:
Lauksim gražių vaizdų, sėkmės ir gero oro, :)
_Ąžuolas_
2011.09.12, 11:54, rašė:
Grazi vieta patiko
vh_xyz
2011.09.12, 12:02, rašė:
Geras vaizdas,geros kelionės
bohema.
2011.09.17, 22:47, rašė:
Dėkui, jau šildausi po prancūziška saule. :)
vakare.
2011.09.12, 12:06, rašė:
Graži nuotrauka, lauksime dar gražesnių :-))
bohema.
2011.09.17, 22:47, rašė:
Ačiukas. :)
vvalentina
2011.09.12, 14:16, rašė:
Mat kokia galinga srovė,skylė pramušė ;-)Gražu
bohema.
2011.09.17, 22:48, rašė:
Taip, įdomi vieta, dėkoju. :)
juliusx
2011.09.12, 14:39, rašė:
Laaabai grazus reginys :)
bohema.
2011.09.17, 22:48, rašė:
Laaabai ačiū. :)
Nikutis
2011.09.12, 19:07, rašė:
Geros Jums keliones! Laukiame ispudingu, kaip visad nuotrauku!
bohema.
2011.09.17, 22:49, rašė:
Dėkoju, jau kažką bandau fotografuoti čia, Prancūzijoje. :)
REgiNA
2011.09.13, 08:52, rašė:
gerų kadrų,Rasa
bohema.
2011.09.17, 22:49, rašė:
Labai ačiū. :)
Ugnė Matukaitytė
2011.09.21, 17:33, rašė:
Be galo nuostabu. :)))
bohema.
2011.09.25, 20:04, rašė:
Malonu, dėkoju. :)
fotobites.lt
nuolaidos šią savaitę
Aukšta kokybė ir dėmesys klientui. 96% užsakovų labai patenkinti
Ekspres knyga
Foto dėlionė
Atvirukai
Jūsų komentaras
Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai.
Užsiregistruoti
Apie bohema.
Rasa
gyvena: Vilnius amžius: 67
Daugiau >
Nuotrauka galerijose
Atsiprašome, NERODOMA
- dabar tinklapis pernelyg užkrautas :/
Registruoti lankytojai šių apribojimų neturi!
Įdėta
: 2011.09.12
Data :
2007.04.06
(56)
EXIF
==
nuotraukos
Visos teisės saugomos
Raktažodžiai
>
kelionė
>
krioklys
>
Prancūzija
>
uolos