Užsiregistruoti
Prisijungti
Pagalba
Paieška
Fotoaparatai
Sisteminiai
Veidrodiniai
Canon
Nikon
Sony
FujiFilm
Olympus / OM
Panasonic
Objektyvai
Canon RF jungtis
Nikon Z
Sony E
FujiFilm X
Olympus/Panasonic
Nuotraukos
FotoSrautas
FotoMokykla
Draugams
Vaizdai
FotoKonkursai
Grupės
Žemėlapis
Fotografai
Bendruomenė
Profesionalų paslaugos
Įdomūs fotografai
Žemėlapis
Rūko braidynės
498 (+0)
Vertinimas
69.5
Komentarai
Turinys
Barbora...
: Čia baltasis garnys
bohema.
: Ačiū. :) O rūkas buvo
gletuta
: Faina:)
bohema.
: Ačiukas. :)
do-do
:
yra toks tušo ir žmogaus
bohema.
: Labai ačiū, gal tikrai
do-do
: primena...mano svajonių
RimasMi
: Kitaip. Savita. Įdomu.
bohema.
: Dėkoju, malonu. :)
zmogelis
: efektinga
bohema.
: Labai ačiū. :)
Nikutis
: Oooo.....gerai cia! :)
bohema.
: Smagu, dėkui. :)
algiune001
: gražiai rūke, dvelkia
bohema.
: Ačiū už mano įvertinas
cal
:
Labai įdomus tonavimas,
bohema.
:
Dėkoju, man labai malonu,
Barbora...
2011.10.01, 21:10, rašė:
Čia baltasis garnys vaikšto, šauniai :))
bohema.
2011.10.01, 21:17, rašė:
Ačiū. :) O rūkas buvo toooks tirštas, kad baltas garnys, galima sakyti, buvo jame paskendęs. Tad redagavau su baime dėl lendančių triukšmų.
gletuta
2011.10.01, 21:52, rašė:
Faina:)
bohema.
2011.10.01, 22:12, rašė:
Ačiukas. :)
do-do
2011.10.01, 22:24, rašė:
yra toks tušo ir žmogaus santykis,
rytuose užgimęs, mūsų akims
išsiilgtas,
ir bendras pasaulio grožis,
kalbantis ...
užčiuopėt beveik didelę plonybę...
+
2.8
bohema.
2011.10.01, 23:24, rašė:
Labai ačiū, gal tikrai šiek tiek primena santūrius rytietiškus motyvus. :)
do-do
2011.10.01, 23:27, rašė:
primena...
mano svajonių sapnus, siekiamybę, kurioje gera būti ir... gerą autoriaus darbą, sukėlusį šitokias mintis :)
RimasMi
2011.10.01, 23:19, rašė:
Kitaip. Savita. Įdomu. Originalu.
bohema.
2011.10.01, 23:24, rašė:
Dėkoju, malonu. :)
zmogelis
2011.10.02, 17:11, rašė:
efektinga
bohema.
2011.10.02, 20:12, rašė:
Labai ačiū. :)
Nikutis
2011.10.02, 20:06, rašė:
Oooo.....gerai cia! :)
bohema.
2011.10.02, 20:12, rašė:
Smagu, dėkui. :)
algiune001
2011.10.03, 16:36, rašė:
gražiai rūke, dvelkia gaiva:)
bohema.
2011.10.03, 16:38, rašė:
Ačiū už mano įvertinas pastangas. :)
cal
2011.10.07, 13:56, rašė:
Labai įdomus tonavimas, graži minimalistinė nuotrauka :-)
1.4
bohema.
2011.10.07, 22:36, rašė:
Dėkoju, man labai malonu, kad patiko. :)
1.4
Jūsų komentaras
Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai.
Užsiregistruoti
Apie bohema.
Rasa
gyvena: Vilnius amžius: 67
Daugiau >
Nuotrauka galerijose
Atsiprašome, NERODOMA
- dabar tinklapis pernelyg užkrautas :/
Registruoti lankytojai šių apribojimų neturi!
Įdėta
: 2011.10.01
Data :
2011.09.24
(377)
EXIF
==
nuotraukos
Visos teisės saugomos
Raktažodžiai
>
Burgundija
>
paukščiai
>
rūkas
>
upė