VBM'as --> Vilniaus bendruomenės meet'as..

so.. paklausiau kolegų ir laiku persikėlęs nuotraukas į pc, dedu reportažiuką :)
 462 (+0)

Komentarai
Turinys
  • parija
    parija 
      2011.12.17, 23:18, rašė:
    Nuotrauka pasiūlyta į grupės geriausias
      Charakteriai.... :-)
    • bebenčiukas
      bebenčiukas 
        2011.12.18, 12:06, rašė:
      bent kažkas, kažkur pasiūlė.. :) dėkui
    • zuiko
      zuiko 
        2011.12.18, 10:17, rašė:
      Įdomus žvilgsnis į kolegas, dalinkis juo visada.
    • Dianna
      Dianna 
        2011.12.18, 11:54, rašė:
      Ketvirta...:)))
    • bebenčiukas
      bebenčiukas 
        2011.12.18, 12:05, rašė:
      dėkui dėkui, zuiko :)
      taip, Dianna, ketvirtoj lyg selfportret darytų.. :)
    • Dianna
      Dianna 
        2011.12.18, 11:53, rašė:
      Sveikinu!..:)))
      Visi tokie švytintys..:D
    • bebenčiukas
      bebenčiukas 
        2011.12.18, 12:05, rašė:
      joa.. reik juos sveikinti ;)
    • Dianna
      Dianna 
        2011.12.18, 12:10, rašė:
      Tave sveikinu su (santykinai) operatyviu reportažu!:))
    • bebenčiukas
      bebenčiukas 
        2011.12.18, 12:12, rašė:
      aa. na tuomėt dėkui :)
    • Davi
      Davi 
        2011.12.18, 16:15, rašė:
      Ketvirta patyko su kėde :)

    Jūsų komentaras

    Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti
    Apie bebenčiukas
    bebenčiukas
     
    Nerijus Jaura

    gyvena: Vilnius    amžius: 41    Daugiau >