Kazakda mano svajome buvo suolis su parasiutu, bet taip ir nepavyko tai igyvendinti, kazkaip nutolo i praeiti. O jei dabar kas dovanotu tai gal ir butu visai gera proga, tik nezinia kaip butu jeigu reiktu jau lipti i lektuva:))
Jūsų komentaras
Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti