Other species/ part 4

 805 (+0)

Komentarai
Turinys
 • Imantas Boiko
  Imantas Boiko 
    2013.03.16, 14:13, vertino: Gerai, , rašė:
  Kazkas naujo ir idomaus, patinka, taip ir toliau ! ;)
 • Vilija_Vitkutė
  Vilija_Vitkutė 
    2013.03.19, 16:34, rašė:
  Dekoju !
 • olciklt
  olciklt 
    2013.03.16, 16:57, vertino: Gerai, , rašė:
  Tikrai labai idomu..Aš už trečią ir paskutinę :)
 • Vilija_Vitkutė
  Vilija_Vitkutė 
    2013.03.19, 16:34, rašė:
  Aciu :)!
 • Geraldas
  Geraldas 
    2013.03.17, 17:34, vertino: Gerai, , rašė:
  Įdomiai,patiko !
 • Vilija_Vitkutė
  Vilija_Vitkutė 
    2013.03.19, 16:34, rašė:
  Dekoju!
 • Geduc
  Geduc 
    2013.03.28, 10:23, vertino: Gerai, , rašė:
  Tikrai įdomiai sugalvota! Pamatęs pirmą, pagalvojau, „Avataro“ prisižiūrėjo, bet iš antro žvilgsnio ir pažiūrėjęs kitas pamačiau, kad visai nebūtinai. Ir vilnoniai "plaukai" ir skrybėlė liuks. Kažkodėl kilo didelis noras pažiūrėt, kaip atrodytų nespalvota arba sepia - tai sepia tikrai kaip is kokio 19 amziaus keliautojo albumo (bent jau 4 nuotrauka)... :) Tikrai, šią „rūšį“ verta įamžinti. :)
 • Vilija_Vitkutė
  Vilija_Vitkutė 
    2013.03.28, 18:42, rašė:
  Dekoju Geduc. Man filmas apie Avatara labai patiko, bet si ideja visai ne is ten, gaila ,kad zmones daznai sias fotografijas lygina su avataru. Viskas prasidejo kai man atsibodo fotografuoti realybe tokia kokia ji yra, atsibodo tapyti paveikslus and drobiu, popieriaus ir brangi drauge Aliona pasiule piesini sujungti su fotografija, menesiu menesius masciau kaip tai padarius kitaip nei kiti, kaip tai padarius be fotosopo pagalbos, tada pasineriau i Bjork muzika ir menus ir atradau save. Dar niekad taip puikiai nesijauciau kaip ,kad dabar kai pradejau si OTHER SPECIES projekta , kuris tesis dar ilgai.

  Cia vienas klipu kuris mane labai ikvepe

 • Geduc
  Geduc 
    2013.03.29, 09:57, vertino: Gerai, , rašė:
  Kaip ir sakiau - Avataras - tik iš pirmo žvilgsnio dėl spalvų ir raštų panašumo. Man atrodo, kad dabar vos ne bet kuris mėlynodis žmogus išsidažęs karo spalvom kels asociaciją su Avataru, ypač tiem, kuriem šis filmas paliko didžiulį įspūdį, todėl nėra ko gailėtis, kad pirmas įspūdis būtent toks. Bet kai išsididinau nuotrauką, pamačiau, kad jei spalvos ir panašios, visa kita - kitaip. Tapyba ant kūno, mano nuomone, puiki. Įtariu, kad tiek tapytojui, tiek modeliui tai kainavo nemažai kantrybės ir pastangų. O jei dar visus vilnonius plaukus pačios vėlėt... Ar radot nusipirkt? :) Tikrai pavyko tai padaryti kitaip, nei kiti. Tikrai pavyko tai padaryti įdomiai ir gražiai. Tikiuosi, vaizduoės gelmėse tūno dar šimtai pasauliui neatrastų „rūšių“. :)
  Tiesa, klipas įspūdingas... Dėl keisto skambesio Bjork niekada neklasydavau, ir, tuo labiau nežiūrėdavau klipų, bet panašu, kad ir čia gali būt įdomiau, nei pagalvotum iš pirmo žvilgsnio...

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti